PDA

View Full Version : اماربازدید و افراد آنلاین بسیار زیاد و غیر طبیعی در سایت

bahar_1984_n
چهارشنبه 20 دی 1391, 21:01 عصر
سلام و خسته نباشید
بنده سایتی رو طراحی کردم که از حدود 3 هفته پیش آماز بازدید و افراد آنلایش فوق العاده زیادهستش مثلا نصف شب که میرم حداقل 25 نفر آنلاین هستن در صورتی که قبلا سایت افراد انلاینش در روز حدود 10 نفر بوده و آمار بازدیدش در یه روز حداکثر 150 نفر بوده در حالی که حالا آمارب بازدید روزانه اش حدود 1600 نفر در روز هست

چند وقت پیش از گوگل پیغام نیافتن فایل روبوتت اومد من امروز این فایل رو آپلودش کردم ولی همچنان آمار بازدید سایت بالا است.

میشه راهنمایی بکنید شاید باید یه تنظیماتی رو انجام بدم....نباید برم تو وب کانفیگ و application_end رو فراخوالنی کنم و مقدار کاربران آنلاین رو صفر کنم.....میشه کمک کنید مشکلم حل شه.

morteza_mokhtari
چهارشنبه 20 دی 1391, 21:49 عصر
سلام دوست عزیز من هم همین مشکل رو دارم شما اگه آی پی کاربران سایتون رو ذخیره بکنید متوجه آی پی میشید که خیلی تویه سیستم ثبت شده و ماله گوگل هستش بنده بنده خودم هنوز آمار وب سایتم رو درست نکردم ولی میخوام تویه Session_start() چک کنم اگه آی پی ماله گوگل هستش به افراد آنلاین اضافه نشه . دوستان دیگه هم اگه طرح دیگه ای دارند ممنون میشم تویه ادامه این پست بذارید.

bahar_1984_n
پنج شنبه 21 دی 1391, 12:26 عصر
خوب چرا حالا گوگل سایت رو زیاد بازدید میکنه چرا قبلا اینجوری نبودش وامار واقعی رو نشون میدادش.خواهشتنا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

morteza_mokhtari
پنج شنبه 21 دی 1391, 20:05 عصر
سلام دوست عزیز من خودم وقتی رویه دکمه گوگل پلاس کلیک میکنم آمار وب سایتم خیلی میره بالا .شما برای اینکه اطمینان پیدا کنید باید ببینید Ip هایی که وارد وب سایت شمام میشند ماله کجاست .بنده خودم یکبار 800 باردید از سایت برام ثبت شده بود که وقتی بررسی کردم دیدم نزدیک 770 بارش ماله گوگل بود.

bahar_1984_n
پنج شنبه 21 دی 1391, 23:17 عصر
خوب دوست عزیز من میدونم که مشکل از گوگله.ولی راه حلی برای این مشکل ندارم.آخه کسی نیست این مشکل رو بتونه حل کنه و یا یه راه خوب پیشنهاد کنه برام

bahar_1984_n
جمعه 22 دی 1391, 11:38 صبح
ببینید مشکل من نشاختن dns هستش توسط گوگل این مشکل رو چه جوری حل کنم دوستان