PDA

View Full Version : نحوه ی استفتده از کدهای html در صفحه یcs

yekta64
پنج شنبه 21 دی 1391, 10:07 صبح
با سلام
دوستان من در برنام صفحه ی کد از صفحه ی دیزاین جدا هستش حالا میخام تو صفحه ی دیزاین buton را به w,vj اچ تی ام ال استفاده کنم یعنی از کنترل های اچ تی ام ال استفاده کنم ولی وقتی روش دابل کلیک می کنم کد رو در صفحه cs بیاید در حالت عادی نمیاد باید چیکار کنم؟؟؟؟

aspismylove
پنج شنبه 21 دی 1391, 18:02 عصر
با سلام
دوستان من در برنام صفحه ی کد از صفحه ی دیزاین جدا هستش حالا میخام تو صفحه ی دیزاین buton را به w,vj اچ تی ام ال استفاده کنم یعنی از کنترل های اچ تی ام ال استفاده کنم ولی وقتی روش دابل کلیک می کنم کد رو در صفحه cs بیاید در حالت عادی نمیاد باید چیکار کنم؟؟؟؟

خو معلومه که وقتی روی دکمه های سمت کلاینتی (اچ تی ام ال) دابل کلیک میکنید وارد کدنویسی سمت سرور نمیشه :افسرده: !!!!

اگه میخاین باهاشون کد نویسی انجام بدید میتونید به کنترل های اچ تی ام الی مورد نظر ، یک آی دی و سپس خاصیت Runat="server" رو به اون کنترل اضافه کنی و حالا توی قسمت کد نویسی سمت سرور بری برای اون آی کدهای سمت سرور رو براش بنویسی !!!

yekta64
پنج شنبه 21 دی 1391, 18:29 عصر
خو معلومه که وقتی روی دکمه های سمت کلاینتی (اچ تی ام ال) دابل کلیک میکنید وارد کدنویسی سمت سرور نمیشه :افسرده: !!!!

اگه میخاین باهاشون کد نویسی انجام بدید میتونید به کنترل های اچ تی ام الی مورد نظر ، یک آی دی و سپس خاصیت Runat="server" رو به اون کنترل اضافه کنی و حالا توی قسمت کد نویسی سمت سرور بری برای اون آی کدهای سمت سرور رو براش بنویسی !!!

این کارو کردم نشد یعنی دابل کلیک کردم نرفت تو صفحه ی .cs میشه یه مثال بزنید؟

aspismylove
پنج شنبه 21 دی 1391, 19:44 عصر
این کارو کردم نشد یعنی دابل کلیک کردم نرفت تو صفحه ی .cs میشه یه مثال بزنید؟

چرا نشه ؟؟؟ برای کنترل های اچ تی ام ال ، دابل کلیک و بی خیال شو عزیز دل !!!!!!:چشمک:

مثال :

یک دکمه داری اچ تی ام ال

<input id="Button1" runat="server" OnClick="btnCheckStatus_Click" type="button" value="button" />

بعد توی محیط کدنویسی بیا اینطوری بنویس :

protected void btnCheckStatus_Click(object sender, EventArgs e)
{
کدهایی که میخای اجرا بشن ...
}

اکی ؟

yekta64
شنبه 23 دی 1391, 11:53 صبح
دوست عزیز من این کارو کردم منتها چیزی انجام نشد؟؟؟؟؟

yekta64
شنبه 23 دی 1391, 11:56 صبح
چرا نشه ؟؟؟ برای کنترل های اچ تی ام ال ، دابل کلیک و بی خیال شو عزیز دل !!!!!!:چشمک:

مثال :

یک دکمه داری اچ تی ام ال

<input id="Button1" runat="server" OnClick="btnCheckStatus_Click" type="button" value="button" />

بعد توی محیط کدنویسی بیا اینطوری بنویس :

protected void btnCheckStatus_Click(object sender, EventArgs e)
{
کدهایی که میخای اجرا بشن ...
}

اکی ؟

من کاری که شما گفتید رو انجام دادم منتها هیچی نشد یعنی کاری که در رویداد کلیک ازش خاسته بودم انجام نشد میشه راهنمایی کنید؟؟

yekta64
یک شنبه 24 دی 1391, 12:45 عصر
کسی از دوستان نظر دیگه ای نداره؟؟؟

clover
یک شنبه 24 دی 1391, 13:23 عصر
دوست عزیز، خاصیت OnClick (یا به شکل استاندارد onclick) سمت کلاینت ظاهر میشه حتی اگه به دکمه خاصیت "runat="server داده باشید.
شما باید رویداد ServerClick رو (با استفاده از خاصیت OnServerClick) هندل کنید.

<input id="Button1" runat="server" OnServerClick="Button1_Click" type="submit" value="button" />

موفق باشید

BahmanDB
یک شنبه 24 دی 1391, 13:31 عصر
دوست عزیزیه page جدید باز کنید و در هنگام وارد کردن نام تیک place code in separate file رو بگذارید .
98337