PDA

View Full Version : سوال: چطور باید برنامه ی سی شارپ که پایگاه دادش در ویژوال ایجاد شده را ستاپ کرد

l.mashreghi
جمعه 22 دی 1391, 10:30 صبح
سلام من برناممو تو سی شارپ 2008نوشتم و 2تا بانک هم همون جا دارم و وقتی ستاپ میکنم تو کامپیوتر خودم مشکل نداره ولی وقتی رو کلاینت نصب میکنم error مسیر دیتا بیس میده حتی برای کامپیوترکلاینت درsql،بانکمو attach کردم ولی بازم همون errorمیده ...تو رو خدا کمکم کنید.:ناراحت:

kingtak
جمعه 22 دی 1391, 11:26 صبح
خوب توی ساخت ستاپ باید Sql Server ٍExpress رو هم اضافه کنید!!!!!

ma.rad
جمعه 22 دی 1391, 12:29 عصر
این مشکل قبلا برام پیش اومده، مشکل در setup ایجاد شده است به دلیل یک سری تغییرات در تنظیمات ساخت SETUP یا استفاده از کامپوننت های غیر قانونی ویا نام گذاری ها و...
شما می تونید با جایگزین کردن فایل اجرایی و یا بانک برنامه تون که setup ش نکردید این مسئله رو متوجه بشید

l.mashreghi
جمعه 22 دی 1391, 13:45 عصر
من از prerequisites، گزینه sql server 2005 expressرو مارک کردم و حتی تو کامپیوتر کلاینتم بانکموattach کردم توsqlولی بازم بی فایده بود....

l.mashreghi
جمعه 22 دی 1391, 13:49 عصر
میشه لطفا توضیح بدید..آره از component ساعت استفاده کردم ولی وقتی پاکشم میکنم باز همون erroeمیده حتی برناممو 1 باره دیگه نوشتم ولی باز روی کامپیوتر کلاینت جواب نمیده،میشه کمکم کنید ؟

ma.rad
جمعه 22 دی 1391, 14:01 عصر
میشه بگید از چه کامپوننت هایی استفاده کردید؟ وچه چیزایی رو تیک زدید همراه برنامه نصب بشه؟

l.mashreghi
جمعه 22 دی 1391, 14:22 عصر
از analogclockو .netframework3.5 ,sql server 2005express edition,windows installer3.1

ma.rad
جمعه 22 دی 1391, 14:52 عصر
خوب یه بار دیگه setup ش رو درست کن وفقط تیک هیچ برنامه ای رو کم زیاد نکنید یعنی دست نزنید خروجی بگیرید ببینید مشکل حل میشه نا راهنمایی کنم

l.mashreghi
جمعه 22 دی 1391, 19:09 عصر
چند بار دیگه همsetupکردم ولی باز روی کامپیوتر کلاینت جواب نمیگیرم .حتی توی setupهم دیتابیسمو addکردم ولی باز همون erroro میده.میشه نظرتونو بدونم؟؟؟

kingtak
جمعه 22 دی 1391, 21:01 عصر
منم قبلا از کامپوننت های Devexpress استفاده می کردم. به این مشکل برخورده بودم.
ببین رفرنس هات Copy Local شون True باشه!!!