PDA

View Full Version : ساختن صرفا مدیریت سایت با مدیریت محتوا

myclick
شنبه 23 دی 1391, 18:57 عصر
چه شکلی می تونه یکی فقط مدیریت سایتشو با مدیریت محتوا درست کنه و براسا اون چیزی که نیاز داره. یعنی یه چیزی درست کنه که بره تو دیتابیسا پر بشه و من اون سمت اون جوری که خودم میخوام از این تیبلا واکشی کنم و خودم قسمته کلاینت رو بنویسم

nsco_nsco
یک شنبه 24 دی 1391, 03:15 صبح
سلام این چیزی که می خواید خیلی کار داره و باید با php یا زبان های مشابه بهشون مسلط باشید اگر هم می خواید این رو کسی براتون برنامه نویسی کند با شماره تلفن 09116692622 تماس بگیرید با تشکر

$ M 3 H R D A D $
یک شنبه 24 دی 1391, 08:58 صبح
پیغام خصوصی کنید لطفا اینجا همه برنامه نویس هستند و شماره مستقیم ندین ما هم شماره داریم آ : دی
ایشون هم فرمودند خودشون میخوان برنامه بنویسند پس مسلط هستند

myclick
یک شنبه 24 دی 1391, 17:26 عصر
قبلا خودم مدیریت نوشتم ولی به نظرم ارزش وقت گذاشتن نداره ترجیح می دم قسمت مدیریت و با سیستم های مدیریت محتوا بنویسم. تا حالا با این سیستم ها کار نکردم. من تنها چیزی می خوام که بتونه برام تیبلهامو طبق اون چیزی که خودم در نظر گرفتم پر کنه. که بتونم تو قسمت کلاینت اونو واکشی کنم.

engmmrj
یک شنبه 24 دی 1391, 17:28 عصر
سلام این چیزی که می خواید خیلی کار داره و باید با php یا زبان های مشابه بهشون مسلط باشید اگر هم می خواید این رو کسی براتون برنامه نویسی کند با شماره تلفن 09116692622 تماس بگیرید با تشکر
بازم تبلیغ :متفکر:

myclick
یک شنبه 24 دی 1391, 23:31 عصر
کمی بیشتر توضیح بدم شاید بهتر متوجه شید. مثلا من یه سایت خبری دارم که قبلا خودم مدیریت اون رو نوشتم خب چه شکلی هست باید یه قسمت برای درج خبر جدید داشتخه باشه یه قسمت داشته باشه که خبر های قدیم ویرایش بشن حذف بشن و شاید تارخ یکیشون اشتباه نوشته شده و همه و همه چیزی که وجود داره باید ویرایش بشن. حالا من دیگه نمی خوام این قسمت رو هم خودم بنویسم فقط بتونم یه سایت درست کنم که این کارها به راحتی توشون انجام بشه و خودم بدونم مثلا فلان فرم رو که مثلا ماله اخبار روزانه هست مثلا میره تو این تیبل از دیتابیس یا حتی خودم بتونم اسمه تیبلا رو عوض کنم و از این جور چیزا.