PDA

View Full Version : گفتگو: معیار های تعیین تعرفه و قیمت برای طراحی و برنامه نویسی یک وب سایت

SadeghPro19
یک شنبه 24 دی 1391, 19:17 عصر
سلام دوستان
از دوستانی که توی کار طراحی و برنامه نویسی هستن و طراحی سایت انجام میدن تقاضا دارم تا معیار ها و نحوه محاسبه قیمت طراحی و قیمت دادن به مشتری را تشریح کنند...باتشکر

soroush.r70
یک شنبه 24 دی 1391, 22:10 عصر
من خودمو می گم

لول طراحی مثلا اگه ریسپانسیو باشه هزینه بیشتری داره

در هر صورت قیمت پایه 600 - 700 شروع می شه و بر اساس امکانات مورد نیاز مشتری به این قیمت اضافه می شه

Unique
یک شنبه 24 دی 1391, 22:22 عصر
دوست عزیز چند باری در موردش صحبت شده ! بهترین راه اینه ببینین بودجه شخص چقدره ، خیلی صادقانه بهش بگین و براش توضیح بدین اگه بودجه را بدونین بهتر میتونین کمکش کنید که به بهترین چیزی که میخواد برسونیدش ! اما راه های دیگه مثل بسته بسته کردن امکانات و فروش اونها ، کد نویسی ساعتی (من هیچوقت این کار را نمکینم !) ، نگاه به جیب و قیافه مشتری و ...

dousti_design
یک شنبه 24 دی 1391, 22:27 عصر
به نظر من بیشتر بستگی به اعتبار شما و طرف داره. من آدمایی رو میشناسم که با یک چهارم قیمتی که شرکتای بزرگ میگیرن کار میکنن بعضا کارشون بهتر هم هست. چونکه اون شرکته پول اعتبارش رو میگیره.
در کل متاسفانه تعرفه خاصی نداره و هرکی یه چیزی میگه

SilverLearn
یک شنبه 24 دی 1391, 22:41 عصر
این مقوله قیمت یه چیز توافقی بین شما و مشتری هست
شما اول باید به مشتری نگاه کنی ببینی در چه حده . مثلا سایتی که برای یک شخص عادی طراحی می کنی با سایتی که برای یک شرکت ، ارگان یا سازمان باید قیمتش فرق کنه

البته بسگی هم داره که چجوری طراحی بشه ...یعنی یک cms اختصاصی باشه یا ......