PDA

View Full Version : حرفه ای: پرینت گرفتن در سربرگ

myazdani
یک شنبه 24 دی 1391, 23:11 عصر
سلام

رو پروژه دبیرخانه الکترونیک کار می کنم. می خوام نامه های تولید شده رو توی سربرگ پرینت بگیرم.

چه راهکارهایی برای اینکار وجود داره؟؟

در مورد پرینت جست و جو کردم و تموم مطالبش رو خوندم مفید بود ولی جواب سوالمو پیدا نکردم.

سه تا راه به ذهن من می رسه که نمی دونم درسته یانه یا اصلا قابلیت پیاده سازی رو کدومشون دارن یا نه.

1- اگر سربرگ ساده س و رنگ آمیزی و شکل خیلی خاصی نداره می تونیم اونو تو کریستال ریپورت طراحی کنیم(؟)

2- اگر سربرگ ساده نباشه چاره ای نیست به جز اینکه حاشیه ها رو برا کاغذ A5و A4 زمان طراحی سیستم به صورت دستی اندازه بگیریم و یه جایی ذخیره کنیم(؟) و موقع چاپ اونها لحاظ کنیم(چه جوری اش رو نمی دونم)

3- پس از اینکه پنجره page setup رو نمایش دادیم کاربر سایز کاغذ و مقادیر حاشیه ها رو وارد کرد ذخیره کنیم و به پرینتر ارسال کنیم.

با توجه به اینکه ادیتور نامه ام tiny mce هست اگر کسی راهی برای تنظیم صفحه تو این ادیتور هم میشناسه بگه کار من را میفته.

اگر این ایده ها قابل پیاده سازیه یا کسی نظر بهتری داره لطف کنه راهنمایی کنه. کارم بدجور گیر این موضوع هست.

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

یا علی

myazdani
دوشنبه 25 دی 1391, 19:33 عصر
آقایون لطفا اگه کسی راهکار داره بگه.

کسی تاحالا رو سربرگ پرینت نگرفته؟؟

ممنونم

AmirGhasemi
چهارشنبه 27 دی 1391, 14:05 عصر
سلام دوست عزيز
من مدتي پيش با همين قضيه درگير بودم
دو راه به نظر من رسيد
1- همون راهي كه خودت گفتي و فرم كريستال را با احتساب حاشيه هاي مورد نياز طراحي كني
2- راهي كه من در پروژه ام مطابق خواست كارفرما استفاده كردم اينه كه يك JPG از طرح سربرگشون از طراج گرافيستشون گرفتم و اونو به عنوان زمينه در فرم كريستالي استفاده كردم