PDA

View Full Version : ذخيره و يا تغييرات متن در فايل متني آپلود شده در مسير وب هاست

shahryari
یک شنبه 24 دی 1391, 22:32 عصر
با سلام
آيا امكان ذخيره و يا تغيير محتويات يك فايل متني كه در هاست آپلود كرده ايم وجود دارد؟؟؟
من يك فايل متني در سايت پرشين گيگ آپ كرده ام ميخوام كاربر از طريق برنامه ام بتونه متني را در اين فايل متني ذخيره كنه....
Dim sURL As String
sURL = "http://Myweb.persiangig.com/test/test.txt"
با تشكر

SHD.NET
یک شنبه 24 دی 1391, 23:09 عصر
با سلام
آيا امكان ذخيره و يا تغيير محتويات يك فايل متني كه در هاست آپلود كرده ايم وجود دارد؟؟؟
من يك فايل متني در سايت پرشين گيگ آپ كرده ام ميخوام كاربر از طريق برنامه ام بتونه متني را در اين فايل متني ذخيره كنه....
Dim sURL As String
sURL = "http://Myweb.persiangig.com/test/test.txt"
با تشكر

با پروتکل HTTP که نمیشه چون یک طرفس. مگه اینکه با FTP وصل شی و توی هر دفعه تغییرات فایلو پاک کنی و دوباره فایلی که تغییرات توش انجام دادی رو جای فایل قبلی ذخیره کنی ، تازه اگه پرشین گیگ اف تی پی داشته باشه . اما این راه پیشنهاد نمیشه . به نظرم بهتره از بانک های اطلاعاتی تحت وب استفاده کنید

:چشمک: \\\موفق باشید ///:چشمک:

SHD.NET
یک شنبه 24 دی 1391, 23:10 عصر
این سایت بانک SQL رایگان رو ارائه میده که برای استفاده از اون کافیه آدرس کانکشن استرینگتون رو با آدرس بانکتون روی وب ست کنید

www.dbforfree.net

:چشمک: \\\موفق باشید ///:چشمک:

shahryari
دوشنبه 25 دی 1391, 10:19 صبح
با سلام و تشکر

با پروتکل HTTP که نمیشه چون یک طرفس. مگه اینکه با FTP وصل شی و توی هر دفعه تغییرات فایلو پاک کنی و دوباره فایلی که تغییرات توش انجام دادی رو جای فایل قبلی ذخیره کنی ، تازه اگه پرشین گیگ اف تی پی داشته باشه . اما این راه پیشنهاد نمیشه . به نظرم بهتره از بانک های اطلاعاتی تحت وب استفاده کنید

پرشین گیگ FTP نداره (رایگان) باید هاست پولی بگیرم

این سایت بانک SQL رایگان رو ارائه میده که برای استفاده از اون کافیه آدرس کانکشن استرینگتون رو با آدرس بانکتون روی وب ست کنید

چه تضمینی است پس فردا این وبسایت که معرفی کردید ، ف * ی * ل * ت * ر نشه؟؟!!!
با تشکر...

SHD.NET
دوشنبه 25 دی 1391, 11:23 صبح
البته من این سایت رو به عنوان نمونه معرفی کردم . خودمم هم توی یکی از برنامه هام 1 سالی میشه دارم ازش استفاده می کنم و تا حالا باهاش به مشکل بر نخوردم . فقط یه مشکلی که داره سرعتش پایینه . ولی به درد چیزای کوچیک میخوره .

SHD.NET
دوشنبه 25 دی 1391, 11:34 صبح
البته بعضی ساینا FTP ؤایگان ارائه میدن که به نظرم استفاده از اونا بد نیس

www.xzn.ir

ali reza mansoori 2
پنج شنبه 12 بهمن 1391, 13:23 عصر
دوستان من خودم هاست و دامین دارم
حالا اگر بخوام روی هاست یه فایل (xml یا txt) رایت کنم یا بخونم باید چکار کنم

فرید نجفلو
پنج شنبه 12 بهمن 1391, 19:00 عصر
سلام
شما نمی تونید اون رو به صورت مستقیم تغییر بدید (یعنی با HTTP عادی)
با FTP می تونید کار کنید ولی باید کل فایل رو حذف و دوباره ایجاد کنید
یا اگه تجربه کافی دارید بهترین روش پیاده سازی یک Web Service یا WCF روی هاست ویندوزی خودتون هست

ali reza mansoori 2
دوشنبه 16 بهمن 1391, 18:54 عصر
خوب حالا با FTP چجوری باید آپ کنم