PDA

View Full Version : گفتگو: تاحالا شده بری کافینت نزاره دانلود منیجر نصب کنی؟؟؟

warrior_hamed
دوشنبه 25 دی 1391, 11:54 صبح
با سلام
چند وقت پیش رفته بودم کافینت و میخواستم یه فیلم از یوتیوب دانلود کنم ولی خوب دانلود منیجر میخواست اما وقتی زدم رو نصب یه اروری زد که نمیشه ! صاحب کافینت هم گفتم خندید و گفت سیستم امنیتیمون اینطوریه که نمیشه خوب من یکمی فکر کردم که چیکار باید بکنم :متفکر:
خه خ خخ ، رفتم خونه و دانلود منیجر رو روی فلشم نصب کردم و به راحتی رفتم کافینت و فلشم رو زدم تو و دانلود منیجر رو اجرا کردم و حالی به حولی :بامزه:
اما یه مشکلی هست همه ی نرم افزار ها مثلا skype رو نمیشه اینطوری کرد حالا باید چیکار کنم؟؟؟ :متفکر:
ها ها ها ها ، این دفعه رفتم خونه و نرم افزار taskmanager (تو این سایتا زیاده) نصب کردم رو فلشم این دفعه که رفتم کافینت تمام پروسه های امنیتی رو بستم و راحت نرم افزار نصب کردم

Mask
دوشنبه 25 دی 1391, 19:41 عصر
عجب نرم افزار بوقی داشته.:گیج:

warrior_hamed
چهارشنبه 27 دی 1391, 11:14 صبح
عجب نرم افزار بوقی داشته.:گیج:
آ آ آ...
میدونی من تا الان این کارو رو شیش تا کافینت که نرم افزار های مختلف داشتن امتحان کردم رو همش جواب داده !!!

systam
شنبه 30 دی 1391, 10:57 صبح
سلام
داداش من خودم کافی نت دارم
طرف سیستم رو طوری تنظیم کرده که نرم افزار های دانلود روش نصب نشه (ریجیستری)
علت اینه ؟
که خطوطی که برای اینترنت adsl کرایه میشه محدود یک فضای خاصی رو شرکت ها در اختیار مشتریانشون میدن
خود شمات هم بودید هم کار رو میکردید
کافی نت هایی هم هستند که دانلود رایگان دارند
از خطوط اینترنت خوده مخابرات استفاده میکنند که اکثراً سرعتش پایینه و علتش دانلودش نامحدود همینه که سرعتش پاییه
ولی شرکت های مثل شاتل صبانت سرعت دانلودش بالایه
چون سرعت دانلود بالایه محدوده
این دو شرکت سرعت بالا و دانلود نامحدود هم دارد حدود برجی 95 الی 110 هزار تومانه
کافی نت من usb های سیستم ها فقل هر کسی هم که دانلود داره فایل مورد نظر خودشو دانلودمیکنه
از سرور براش میریزم ظرفت رو بر حسب مگا بایت ضرب در 15 تومان میکنم + ساعت اینترنتش 1500 تومان

در جریان باش
برای هر یگ گیگ در شرکت شاتل تعرفه اش 5300

موفق باشی
یا علی

Mask
شنبه 30 دی 1391, 12:29 عصر
من خودم برنامه کافی نت نوشتم و دارم.
برنامه من فایروال داره.
ادمین وقتی تنظیم میکنه رو 30k دیگه با هر نرم افزاری هم که باشی 30k بیشتر بهت نمیده.
واسه همین گفتم بوق.

warrior_hamed
جمعه 06 بهمن 1391, 21:32 عصر
من خودم برنامه کافی نت نوشتم و دارم.
برنامه من فایروال داره.
ادمین وقتی تنظیم میکنه رو 30k دیگه با هر نرم افزاری هم که باشی 30k بیشتر بهت نمیده.
واسه همین گفتم بوق.

اولا داداش تو تالار توحین نکن !!! :عصبانی:
ثانیا من تو کافینتای قم و کرج و رباط کریم که با نرم افزار های مختلف کار میکنن اینو باز کردم ، اینترنت دانلود منیجر از تنظیمات ویندوز پیروی نمیکنه عزیز واسه همین یهو تمام سرعتو میگیره !
اگه شک داری آدرس کافینتتو بده تا بیام اونجا یه حال درست و حسابی با دانلود کردن بکنم :شیطان:
تازه ! مثل اینکه متن بالا رو دقیق نخوندی چون با task منیجر میشه تمام نرم افزار های محدود کننده رو بست

silverfox
جمعه 06 بهمن 1391, 21:54 عصر
از رو سرور این تنظیمات اعمال بشه کدوم تنظیم رو دور می زنی؟چی رو می بندی؟

warrior_hamed
دوشنبه 09 بهمن 1391, 23:10 عصر
از رو سرور این تنظیمات اعمال بشه کدوم تنظیم رو دور می زنی؟چی رو می بندی؟
سلام
منو ببخشید دیر به دیر سر میزنم با نرم افزار "task manager" میشه همه پروسه های ویندوز رو بست !
کافیه تو گوگل عبارت دانلود task manager رو بزنید و تو فلشتون نصب کنید
در ضمن سرور فقط تنظیمات رو رو اینترنت اکسپلورر و فایر فاکس و اونایی که تحت اینا هستن مثل اوپرا و ... انجام میده
البته از اونجایی که دانلود منیجر هیچوقت کم نمیشه ( :لبخند: ) سرعتش اگه دانلود منیجر داشته باشی مشکلی نداری !
در ضمن مثلا یه جایی مثل یو توپ میخوای ویدیو دانلود کنی نمیشه یا جا های دیگه نه اینکه حتما بخوای سرعتو زیاد کنی !
آهان راستی دانلود منیحر رو که بی خیال نرم افزار های شمارنده حساب رو که راحت میشه با "cheat engine" کمش کرد ! (حال ندارم اینو توضیح بدم)
ولی باور کنید تا الان 10 گیگ دانلود مفتی کردم یه دفعه یارو اومد بالا سرم (صاحب کافینت) کفش بریده بود در عین حالی که داشتم دانلود میکردم مچم رو گرفت!!! نامرد بخاطر یه گیگ ازم ده تومن گرفت :عصبانی:

only_y2d
سه شنبه 15 اسفند 1391, 09:58 صبح
بهترین کار اینه که با یه فایروال مثل tmg جلوی زرنگ بازی های شما رو گرفت اونوقت دیگه نمیتونی شیرین بازی در بیاری.
اون کسی که کافی نت داره هم باید نون بخوره و کار شما هم حرامه.