PDA

View Full Version : jQuery Facebox Basic Example

saeed31641
دوشنبه 25 دی 1391, 21:26 عصر
http://www.electrictoolbox.com/jquery-facebox-basic-example/

دوستان سوال کرده بودند منم یه پست جدید زدم شادی بدرد دوستان بخوره.البته مطلب قدیمیه.

سوالی بود در خدمتم

mahmood_4246
دوشنبه 25 دی 1391, 22:56 عصر
خوب این برای صفحات html و تصویر نشون دادن خیلی ایده آل هست .. مشکلی که من خیلی خوردم این بود که یه صفحه Aspx رو باهاش لود میکنم .. تا الان بدون مشکل .. ولی وقتی یه پست بک اتفاق میفته صفحه aspx لود شده با facebox تمام صفحه میشه اتوماتیک .. یعنی این که صفحه لود شده کلن خودش رو لود میکنه تو صفحه .. در حالی که باید به صورت dilaog کار میکرد
شما تونستی کار کنی و aspx لود کنی ؟

saeed31641
دوشنبه 25 دی 1391, 23:04 عصر
شما باید اون قسمت پست رو داخا اپیت پنل بزاری یا با html بنویسی

mahmood_4246
سه شنبه 26 دی 1391, 00:14 صبح
اتفاقا با آپدیت پنا بود .. میخواستم یه alert بدم که تمام صفحه میشد .. شما سورسی داری به عنوان مثال

saeed31641
سه شنبه 26 دی 1391, 08:43 صبح
شما اگه دقت کرده باشی زمانی که صفحه فیس باکس رو فراخوانی میکنی ابتدا یه کد جی کوری اجرا میشه .حالا شما که روی صفحه فیس باکس یه کنترل میزاری داخل خود اون صفحه پست میکنه .در نتیجه اون کد جی کوری اجرا نمیشه واسعه همین تمام صفحه نشون میده .

<input id="Bclose" class="bclose" onclick="javascript:alert('adas'), $(document).trigger('close.facebox')" type="button" style="width: 75px; height: 26px" />

mahmood_4246
سه شنبه 26 دی 1391, 14:35 عصر
شما اگه دقت کرده باشی زمانی که صفحه فیس باکس رو فراخوانی میکنی ابتدا یه کد جی کوری اجرا میشه .حالا شما که روی صفحه فیس باکس یه کنترل میزاری داخل خود اون صفحه پست میکنه .در نتیجه اون کد جی کوری اجرا نمیشه واسعه همین تمام صفحه نشون میده .

<input id="Bclose" class="bclose" onclick="javascript:alert('adas'), $(document).trigger('close.facebox')" type="button" style="width: 75px; height: 26px" />

با این کدی که شما گقتی مشکل برطرف میشه ؟

sh-eng
سه شنبه 26 دی 1391, 14:44 عصر
میشه در موردش توضیح بدین که این چی هست؟ تم فیسبوکه یا کاور فوتو بالاش؟ من دنبال کد کاورفوتو گشتم که عکس رو درگ می کنه اما پیدا نکردم

saeed31641
چهارشنبه 27 دی 1391, 00:48 صبح
این برای رو alert شما گفتین نوشتم
من وقتی کنترلی رو که رو صفحه میزارم میخام پست نشه یا اون کنترل در اپدیت پنل میزارم یا با جاوا می نویسم

saeed31641
چهارشنبه 27 دی 1391, 00:50 صبح
میشه در موردش توضیح بدین که این چی هست؟ تم فیسبوکه یا کاور فوتو بالاش؟ من دنبال کد کاورفوتو گشتم که عکس رو درگ می کنه اما پیدا نکردم

شما میتونید یه صفحه دیگه رو همزمان تو یه صفحه بصورت پاپ داشته باشین .حالا میخای عکس بزاری یا هر چیز دیگه.کلا واسعه اینه که کاربر پست نشه به یه صفحه دیگه