PDA

View Full Version : سیستمی برای برگزاری مسابقات پیامکی با هدف کمک به ایتام در روزهای آتی تا عید نوروز

$ M 3 H R D A D $
پنج شنبه 28 دی 1391, 13:48 عصر
سلام
من واسه یک آزمون و یا شایدم کلا ماهیت جدید ( توسط نظرات شما دوستان ) می خوام در حد توان هر سنینی مثلا به اندازه ارز مالی یک کارت شارژ ! ( این مثال برای ین بود که کمیت بره بالا ) میخ وام یک کمک هزینه ای جمع بشه برای کمک به مستمندان شهرمون

تجربه برگزاری آمون آنلاین تو شهر و داشتم 1000 نهفری ثبت نام کردن اما خوب خیلی ها نمیتونن اینترنتی سهیم باشن تو این طرح
میخوام اگه کسی روشی راه ای واسه گرفتن کمک مالی داره بهم بگه
میخوام مسابقه پیامکی بزارم که اون با سامان های پیامک قابل اجراست
واسه دیافت پولش از کارت شارژ استفاده کنم ؟ با سریال شارژ میشه فمید سارژ درسته یا نه ؟

طرح اکرام کمیته امام خمینی و کسی عضو هست ؟ تجت نظر گرفتن یک یتیم....
یا ...
تو ادامه این مسابقه می خوام لباس های اهدایی مردم و جمع کنیم تو پندتا پایگاه
شاید زیاد به این بخش مربوط نباشه اما خوب طراحی سایتی سیستمی ...خلاصه میتونه این طرح و جامع تر نشون بده و مفید تر

نیتم پول بوده ! واسه خودم.مثل همه طرح هایی که میدم و اجرا میکنم !
خواستم یک مسابقه باشه و نهایتا از یک درصد پول های دریافتی 1 نفر و بفرستیم مشهد یا کمک هزینه جج یا .. اما خوب که فک کردم میشه یک نفری تو مسابقه شرکت کنه ها " برنده شاد کردن دل یک مستمند باشه " نه جایزه و منم میتونم راحت مپولی نصیبم نشه تا حد اقل قدمی کوچیک گرفته باشم

bestirani2
پنج شنبه 28 دی 1391, 18:59 عصر
سلام
واسه دریافت پول میتونی از انتقال شارژ خود اپراتور ها استفاده کنی
که هم همراه اول داره و هم ایرانسل

$ M 3 H R D A D $
پنج شنبه 28 دی 1391, 20:00 عصر
انتقال شارژ؟ یعنی واسه من انتقال شارژ بدن ؟ به شماره شخصی؟

mbf5923
پنج شنبه 28 دی 1391, 20:09 عصر
سلام
نه دوست عزیز به حساب انتقال میدن البته نه در لحظه
برای این کار باید مجوزهای لازم رو بگیرید

$ M 3 H R D A D $
پنج شنبه 28 دی 1391, 20:23 عصر
این همه راه و نمیخوام
تو سایت آقای شهرکی قسمت پیامک زده سریال شارژ؟ اون میاد پک میکنه شارژ مبلغ چدنده؟

MMSHFE
جمعه 29 دی 1391, 00:22 صبح
دوست گرامی، توی سایت من موقعی که پرداخت آنلاین انجام میشه، یک کد Unique تولید میشه که توی دیتابیس مشخصه چقدر واریز شده و با Verifyکردن توسط درگاه پرداخت توسط همون کد Unique و مبلغی که توی دیتابیس ثبت شده، میشه مطمئن شد که واریز انجام شده یا نه.