PDA

View Full Version : سوال: تهیه دیسکت XML تامین اجتماعی

NasimBamdad
پنج شنبه 28 دی 1391, 16:36 عصر
سلام و خسته نباشید .

از دوستان عزیز کسی خبر داره که چه طوری گزارش XML برای بیمه تامین اجتماعی ویژه اسناد پزشکی ( یعنی پرونده های بیماران بیمارستان ها ) رو می گیرند ؟

من جزوه رو گرفتم و همه کار ها رو انجام دادم . ولی وقتی در اداره تامین اجتماعی فایل نهایی رو ثبت می کنند این Error رو میده

Name Cannot Begin with '<'

عزیزان هر کسی کار کرده لطفا خبر بده

irana8
پنج شنبه 28 دی 1391, 17:23 عصر
من کارشناس فرابری تامین اجتماعی هستم.فایل را بزار ایرادشو بهت بگم.

NasimBamdad
شنبه 30 دی 1391, 14:21 عصر
من کارشناس فرابری تامین اجتماعی هستم.فایل را بزار ایرادشو بهت بگم.

مرسی دوست عزیز . ممنونم که کمک می کنید

این لینک ها رو گذاشتم . ببینید کدام میشه دانلود کرد

لــــــینک اول (http://www.persianupload.com/files/get/fRZ59o2XWm/hosdisk1.txt)
لــــــینک دوم (http://www.4shared.com/office/NlVtbwLV/HOSDISK1.html?)

ممنون میشم اررور هاش رو بگید

irana8
شنبه 30 دی 1391, 19:10 عصر
عزیز دلم مطمئنی همه کارها رو کردی؟؟؟؟؟؟؟پس چرا تگ or را نبستی؟؟؟؟؟
مشکلت حل شد؟

NasimBamdad
یک شنبه 01 بهمن 1391, 13:54 عصر
عزیز دلم مطمئنی همه کارها رو کردی؟؟؟؟؟؟؟پس چرا تگ or را نبستی؟؟؟؟؟
مشکلت حل شد؟

مرسی دوست عزیزم . میشه اینا رو هم یک نگاه بندازی ؟

لیــــــــنک اول (http://www.persianupload.com/files/get/8lX1UAUjoJ/hosdisk1.txt)
لیــــــــنک کمکی (http://www.4shared.com/office/hsBQc6OV/HOSDISK1.html?)

شما نرم افزار تامین اجتماعی رو دارید که IMPORT کنید فایل رو ؟ ببینیم اررور میده یا نه ؟ البته مرسی که زحمت بررسی رو می کشید . ممنونم !

irana8
دوشنبه 02 بهمن 1391, 19:30 عصر
مرسی دوست عزیزم . میشه اینا رو هم یک نگاه بندازی ؟

لیــــــــنک اول (http://www.persianupload.com/files/get/8lX1UAUjoJ/hosdisk1.txt)
لیــــــــنک کمکی (http://www.4shared.com/office/hsBQc6OV/HOSDISK1.html?)

شما نرم افزار تامین اجتماعی رو دارید که IMPORT کنید فایل رو ؟ ببینیم اررور میده یا نه ؟ البته مرسی که زحمت بررسی رو می کشید . ممنونم !
فایلت یه سری اشکالات (اختلاف مبلغ) و اشکالات کد ملی داره ولی به هر حال import میشه.

mousa1992
دوشنبه 02 بهمن 1391, 21:18 عصر
ی سری علامت ها هستن که توی xml نمیشه ازشون استفاده کرد چون جز کارکترهای از قبل تعریف شده هستند مثل >< و ...
برای اینکار باید از علامت های معادل تعریف شده استفاده کنی که دقیقا یادم نیست چی هستن ی سرچی کنی پیدا میشه فک کنم lft& برای < باشه مطمئن نیستم همین باشه ی سرچی کن
موفق باشی

NasimBamdad
سه شنبه 03 بهمن 1391, 09:48 صبح
فایلت یه سری اشکالات (اختلاف مبلغ) و اشکالات کد ملی داره ولی به هر حال import میشه.

مرسی دوست عزیز . اره فرستادم و IMPORT شد .

کد ملی رو که اپراتور اشتباه کرده بود .

اختلاف مبلغ رو میشه بگی کجا داشت ؟ می خواهم مشکلش رو حل کنم ! مرسی

NasimBamdad
شنبه 07 بهمن 1391, 14:37 عصر

مرسی دوست عزیز . اره فرستادم و IMPORT شد .

کد ملی رو که اپراتور اشتباه کرده بود .

اختلاف مبلغ رو میشه بگی کجا داشت ؟ می خواهم مشکلش رو حل کنم ! مرسی

NasimBamdad
پنج شنبه 29 فروردین 1392, 12:44 عصر
سلام و خسته نباشید .

یک مشکلی که دارم و سازمان تامین اجتماعی داره ایراد میگیره این هست که میگه حروف فارسی دارای ؟؟ هستند ، یعنی Encoding فایل من UTF-8 نیست . در صورتی که من به صورت UTF-8 دارم SAVE می کنم

اینم کد من

SaveFileDialog Save = new SaveFileDialog();
try
{
Save.Filter = ("Text Document|*.txt|All Files|*.*");
Save.FileName = "HOSDISK1.TXT";
Save.ShowDialog();
StreamWriter Write = new StreamWriter(Save.FileName, false, Encoding.UTF8);
for (int i = 0; i < listBox1.Items.Count; i++)
{
Write.WriteLine(Convert.ToString(listBox1.Items[i]));
}
Write.Close();
}
catch (Exception ex)
{
MessageBox.Show(ex.Message);
}

Encoding.UTF-8 در این کد قید شده است .

لینک فایل رو هم قرار دادم . اگه میشه و لطف کنید چکش کنید . ممنون میشم یک دنیا . لطف بزرگی به من می کنید . من فکر می کنم این تامین اجتماعی ما داره اذیت می کنه که به زور بیاد بگه برنامه ما رو بخرید .

لطفا کمک کنید

لیــــــنک (http://persianupload.com/kleeja/do.php?filename=13662745003571.zip)

FastCode
پنج شنبه 29 فروردین 1392, 14:03 عصر
سلام و خسته نباشید .

یک مشکلی که دارم و سازمان تامین اجتماعی داره ایراد میگیره این هست که میگه حروف فارسی دارای ؟؟ هستند ، یعنی Encoding فایل من UTF-8 نیست . در صورتی که من به صورت UTF-8 دارم SAVE می کنم

اینم کد من

try
{
Save.ShowDialog();
{
}
Write.Close();
}
catch (Exception ex)
{
}

لینک فایل رو هم قرار دادم . اگه میشه و لطف کنید چکش کنید . ممنون میشم یک دنیا . لطف بزرگی به من می کنید . من فکر می کنم این تامین اجتماعی ما داره اذیت می کنه که به زور بیاد بگه برنامه ما رو بخرید .

لطفا کمک کنید

احتمالا باید نوشته هایی که باید serialize بشن رو یکی یکی با System.Text.Encoding به UTF-8 تبدیل کنید.
اگر همین هست بگید راه حل هاش رو بگم.

واقعا csv و SQLite و dbf و IDF و هزار و یک استاندارد بهتر که مخصوص این کار ساخته شده رو از بیمه گرفته بودن که از XML استفاده کرده؟

NasimBamdad
پنج شنبه 29 فروردین 1392, 15:40 عصر
احتمالا باید نوشته هایی که باید serialize بشن رو یکی یکی با System.Text.Encoding به UTF-8 تبدیل کنید.

اگه میشه بگید ، تست می کنم ایشالا جواب بده

واقعا csv و SQLite و dbf و IDF و هزار و یک استاندارد بهتر که مخصوص این کار ساخته شده رو از بیمه گرفته بودن که از XML استفاده کرده؟

والا نمی دونم ، دوست ندارم حرفی بزنم که SPAM تلقی بشه ، اما واقعا عذاب آوره و روانی کننده !

irana8
جمعه 30 فروردین 1392, 12:12 عصر
سلام و خسته نباشید .

اینم کد من

try
{
Save.ShowDialog();
{
}
Write.Close();
}
catch (Exception ex)
{
}

لطفا کمک کنید

با سلام
تا جایی که من می دونم تامین اجتماعی برنامه ای برای این کار نداره که بزرو بخواد بگه بیایید از ما بخرید.
به هر حال فایلی که گذاشتید را من بررسی کردم و ایمپورت هم کردم مشکلی نداشت.جز چند مورد ایراد در شماره ملی.
اینکه سازمان میگه ایراد داره حرف نشد که خوب بپرسی براتون توضیح بدن کجای فایلتون اشکال داره؟؟در حال حال فایلی که پیوست کردید موردی نداره.احتمالا طرف که توی سازمان نشسته و متصدی اینکاره مورد داره.

FastCode
جمعه 30 فروردین 1392, 14:02 عصر
تا جایی که من می دونم تامین اجتماعی برنامه ای برای این کار نداره که بزرو بخواد بگه بیایید از ما بخرید.اگر همون برنامه ای باشه که من فکر میکنم و مجبور شدم یا دیتابیسش کار کنم.باید بگم فوق العاده بد طراحی شده. و اگر برنامه نویسش رو ببینم هر چی از دهنم در بیاد بهش میگم.
من این برنامه رو در دو شهر مختلف دیدم.

irana8
جمعه 30 فروردین 1392, 23:48 عصر
اگر همون برنامه ای باشه که من فکر میکنم و مجبور شدم یا دیتابیسش کار کنم.باید بگم فوق العاده بد طراحی شده. و اگر برنامه نویسش رو ببینم هر چی از دهنم در بیاد بهش میگم.
من این برنامه رو در دو شهر مختلف دیدم.
نمی دونم شما کدوم برنامه رو میگید.اما نرم افزار مورد استفاده اسمش tmds هست و اتفاقا هم خیلییییییییی بد طراحی شده.من جمله دیتابیسش.

FastCode
شنبه 31 فروردین 1392, 00:42 صبح
من جمله دیتابیسش.
فکر میکنم خودشه.

NasimBamdad
شنبه 31 فروردین 1392, 10:32 صبح
با سلام
تا جایی که من می دونم تامین اجتماعی برنامه ای برای این کار نداره که بزرو بخواد بگه بیایید از ما بخرید.
به هر حال فایلی که گذاشتید را من بررسی کردم و ایمپورت هم کردم مشکلی نداشت.جز چند مورد ایراد در شماره ملی.
اینکه سازمان میگه ایراد داره حرف نشد که خوب بپرسی براتون توضیح بدن کجای فایلتون اشکال داره؟؟در حال حال فایلی که پیوست کردید موردی نداره.احتمالا طرف که توی سازمان نشسته و متصدی اینکاره مورد داره.

منظورم سازمان نیست . اصلا بحثی ندارم ، یک احتمال بود و تمام .

ممنونم دوست عزیز .

ایرادی که می گیرند اینه که میگن بعد از IMPORT کردن ، حروف فارسی بعضی هاش ؟؟؟ میشه . هر چی هم بهش میگیم فایده نداره و قبول نمی کنه .

می تونم بپرسم شما در کدام شهر مشغول فعالیت هستید ؟ مرسی .

راستی اونا و مهندس هاشون مثل شما نیستند که وقت بگذارند . مثل شما در فروم باشند و در ارتباط . اصلا قابل پیدا کردن نیستند . متاسفانه . بازم جای شکر داره افرادی مثل شما هستند که کمک حال دیگران باشند

NasimBamdad
شنبه 31 فروردین 1392, 12:20 عصر

میشه این Serialize رو بهم نشون بدید ؟ کلا یاد بگیرم خیلی خوبه :D