PDA

View Full Version : ذخیره متغییری از نوع datetime در دیتابیس

yekta64
پنج شنبه 28 دی 1391, 18:42 عصر
دوستان من یه متغییر تاریخ دارم که میخام به صورت میلادی در دیتابیس ذخیره بشه تاریخ رو از یه تقویم میخونم و تو یه متغییرا ز نوع datetime ذخیره می کنم و میخام این متغییر رو در یه فیلد از دیتابیس که اونم از نوع datetime ذخیره کنم کوریم باید به چه صورت باشه؟؟؟

malloc
پنج شنبه 28 دی 1391, 18:49 عصر
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
خوب تو یه sting و چطوری میریزی تو دیتابیس .؟ این رو هم همونجوری میریزی تو دیتابیس دیگه.

کد زیر یه storeprocedure هست که توش تاریخ هم داره . بدردت میخوره :

ALTER PROCEDURE dbo.P_InsertMessage @Sendername nvarchar(20),@recivername nvarchar(15),@Subject nvarchar(30),@date datetime,@text ntext,@read bit
AS
insert into message (Sender_Username,Receiver_Username,Subject,[Date],[text],[Read]) values(@Sendername,@recivername,@Subject,@date,@te xt,@read)
RETURN

yekta64
پنج شنبه 28 دی 1391, 19:02 عصر
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
خوب تو یه sting و چطوری میریزی تو دیتابیس .؟ این رو هم همونجوری میریزی تو دیتابیس دیگه.

کد زیر یه storeprocedure هست که توش تاریخ هم داره . بدردت میخوره :

ALTER PROCEDURE dbo.P_InsertMessage @Sendername nvarchar(20),@recivername nvarchar(15),@Subject nvarchar(30),@date datetime,@text ntext,@read bit
AS
insert into message (Sender_Username,Receiver_Username,Subject,[Date],[text],[Read]) values(@Sendername,@recivername,@Subject,@date,@te xt,@read)
RETURN

بدونه استورپروسیجر یه نمونه کوری میگید؟

malloc
پنج شنبه 28 دی 1391, 19:17 عصر
خوب دوست عزیز کد زیر بدونه استورپروسیجر هست دیگه !!!

yekta64
پنج شنبه 28 دی 1391, 19:51 عصر
خوب دوست عزیز کد زیر بدونه استورپروسیجر هست دیگه !!!

این کوری بنظر شما مشکل داره؟؟

str="insert into t(name,family,[d]) values ('f','y', '"+ DateTime.Now +"')";

yekta64
شنبه 30 دی 1391, 15:58 عصر
ببینید دوستان من زمانی که میخام متغییر دیت تایم رو در فیلد از نوع دیت تایم در دیتابیس ذخیره کنم ایراد میگره روی قسمت زمان دوستان شما به چه نحو زمان میلادی رو در دیتابیس ذخیره میکنید؟؟؟؟

rezaei_y
شنبه 30 دی 1391, 16:47 عصر
برای ذخیره قبل از مقدار تاریخت ' قرار ندید

ولی به نظر من برای ذخیره از پارامتر ها استفاده کنید کوچکترین مشکلی پیش نمیاد