PDA

View Full Version : برنامه آپلود سنتر .... لطفا نظر بدین ؟

program2vb
پنج شنبه 28 دی 1391, 20:17 عصر
سلام به همگی دوستان گل برنامه آپلود سنتر ......
دوستان لطفا برنامه رو ببینید و نظر بدین اگه اشکالی داشت لطفا بگین برا رفع مشکل برنامه .... و انتقاد بدین برای بهتر شدن هر چه بیشتر برنامه ....

موفق و پیروز باشید در پناه خدا ..... یا علی

m2011kh
پنج شنبه 28 دی 1391, 20:29 عصر
سلام.
برنامه تون تقریبا عالیه.فک کنم برنامه تون برای اپلود یه سرعت معینی داره نه؟؟؟یا این که نسبت به سرعت اینترنت متغییر هست؟؟؟
ولی به هر حال برنامه خیلی خوبیه.

program2vb
پنج شنبه 28 دی 1391, 20:37 عصر
سلام دوست عزیز از نظرتون ممنون نه دوست عزیز سرعت معین نداره بستگی به سرعت نت شما داره ......
موفق و پیروز باشید در پناه خدا یا علی .....

سپهر-111
پنج شنبه 28 دی 1391, 20:44 عصر
سلام به همگی دوستان گل برنامه آپلود سنتر ......
دوستان لطفا برنامه رو ببینید و نظر بدین اگه اشکالی داشت لطفا بگین برا رفع مشکل برنامه .... و انتقاد بدین برای بهتر شدن هر چه بیشتر برنامه ....

موفق و پیروز باشید در پناه خدا ..... یا علی
سلام
خسته نباشید خیلی خوب شده الان یک فایل باهاش اپلود کردم خوب بود
ولی دو تا اشکال داره
یکی اینکه وقتی روی سربرگ فرم کلیک میکنی و نگه میداری دیگه اپلود انجام نمیشه و کانتر پایین هم وایمیسته
(فکر کنم از تایمر استفاده کردی به خاطر همون باشه)
دومیش: قسمت ABOUT یه خورده رنگش زیادی تار شده(رنگ فیروزه ای که بکار بردی)
همین:لبخند:
بقیش توپ بود
دستت درد نکنه

program2vb
پنج شنبه 28 دی 1391, 20:59 عصر
سلام . نه داداش از حلقه Do استفاده کردم ... بخاطر همین وقتی نگه میداری حلقه می ایسته ..... بازم سعی میکنم حلش کنم ...... آره فک میکم یکم تیره شده درستش میکنم .... ممنون از نظرت داداش .. موفق و پیروز باشی در پناه خدا ..... یا علی .....

سپهر-111
پنج شنبه 28 دی 1391, 21:09 عصر
سلام . نه داداش از حلقه Do استفاده کردم ... بخاطر همین وقتی نگه میداری حلقه می ایسته
البته من یک راه به ذهنم میرسه ، اینکه Moveable فرم False کنی(مشکل حل میشه)

mehran901
پنج شنبه 28 دی 1391, 22:06 عصر
خسته نباشید برنامه خوبی هست
فقط :
1- سرعت آپلود برنامتون بستگی به سرعت نت نداره ! و نمی دونم چطوری انتقال میدین ftp هست؟ ... وقتی ی فایل 300 کیلوبایت چند دقیقه با سرعت آپلود 512 طول بکشه ( با برنامه شما !) ی جای کار مشکل داره ....
و برنامه برای متوقف کردن آپلود آپشنی نداره متاسفانه ، ( هنوز که دارم این متنو مینویسم اون فایل 70 % آپلودشده! ) در اگه موقع آپلود بسته بشه پروسسش باز می مونه و مانع باز شدن اجرا مجدد میشه

ولی در کل خوبه
ی پیشنهاد ، چرا از comman dialog استفاده نکردین ... شاید کاربر ها پنجره open استاندارد ویندوز رو بیشتر بپسندند که قطعا همین طوره چون دسترسی های بیشتری به کاربر میده

SlowCode
جمعه 29 دی 1391, 06:43 صبح
ی پیشنهاد ، چرا از comman dialog استفاده نکردین ... شاید کاربر ها پنجره open استاندارد ویندوز رو بیشتر بپسندند که قطعا همین طوره چون دسترسی های بیشتری به کاربر میده
سلام
به خاطر کرک و هک شدن سایتش هست، با common dialog میشه فیلتر رو عوض کرد و شل رو به سایت آپ کرد و ...:شیطان:
program2vb جان هم چون تجربه کردن این روش رو انتخاب کردن.

برنامه خوبیه و به نظر منم سرعت آپلودش کمه، چون وقتی یه فایل چند کیلوبایتی رو آپ میکردم زمان زیادی طول کشید.

Hashemvp
جمعه 29 دی 1391, 07:05 صبح
دوست عزیز من چند تا پیشنهاد دارم
1- پشتیبانیت از فایل ها و پوشه هایی ک اسمشون ب زبان پارسی بیشتر پشتیبانی کن
توی عکس زیر نشون دادم ک متن های پارسی رو چطور نشون میده
فقط کافی فونتشو عوض کنی بذاری Tahoma یا Arial و .....
http://up.rose-Software.tk/01.png
چون مخاطب هات ایرانی هستن و پارسی زبان از نظر تمام پیغام ها و دکمه ها و ......
رو پارسی کن

2- بعضی از فرمت هایی ک پشتیبانی میکنه تو قمست پیش نمایش همونطور ک عکس ها رو نشون میده اگه برای فایل های زیپ و باقی فرمت ها ک پشتیبانی میکنه
ایکون اون فایل رو نشون بده توی این قسمت بهتره بجای اینکه خالی بمونه

http://up.rose-Software.tk/02.png

3- توی انتخاب فایل زمانی ک ی فایل با حجم بالا رو انتخاب میکنه برنامه تقریبا هنگ میکنه و باید یکی دو دقیقه منتظر بمونی
تا اطلاعات فایل رو نشون بده
چرا از رفرنس ها و API ویندوز استفاده نمیکنی ک اینطوری نخواد هنگ کنه؟

4-موقع اپلود کردن هم قسمت زیرین ک نمایش درست و مقدار اپلود شده رو نشون میده
مرتب میره و میاد منظورم اینکه مخفی میشه و نمایش داده میشه و این نشون میده در واقع هیچ اطلاعی ب کاربر نشون نمیده ک چند بیتش اپلود شده
اگه این هم کاری کنی که اینقدر چشمک نزنه عالیه میشه
http://up.rose-Software.tk/03.png

5- زمانیکه داره ی فایل رو اپلود میکنه اگر اسم فایل و یکسری اطلاعات جزیی رو موقع اپلود کردن هم نمایش بده خوبه

6- اگر نمایش موفق امیز بودن اپلوده پس چرا علامت تعجب رو میذاری!!!!!
http://up.rose-Software.tk/04.png

7- اگر بتونی بذاری ک چند فایل با هم انتخاب بشه و ب لیست آپلود بذاری ک نمایش بده کدوم فایل داره اپلود میشه و چند درصد رفته عالیه میشه

8- چرا مسیر قبلی ک کاربر برای انتخاب فایل با برنامه میره ذخیره نمیشه
مثلا من برای اینکه 4 تا عکس بالا رو اپلود کنم مجبور بودم 4بار ی مسیر رو برم

9- اون قسمت ادرس بار ، اگه بشه داخل تایپ کرد و یا کپی کرد مسیر رو خیلی عالیه میشه
وکاربر مجبور ب طی کردن مسیر با برنامه نمیشه
ک البته همونطور ک دوست عزیزمون گفتن با commondialog قسمت های 8 و 9 ک گفتم حل میشه
ولی خبو مشخصه بخاطر اینکه نرم افزار احتیاج ب نصب نداشته باشه و قابل حمل باشه ازش استفاده نکردی ک کار عالیه کردی و فقط زحمت این پات می افته ک یکسری امکانات ب قسمت انتخاب فایلش اضافه کنی و ....

10- و این اخریش هست دیگه
اگه قابلیت کشیدن و رها کردن (Drag and Drop) ب برنامه اضافه کنی خیلی کاربر پسند میشه
--------------------------

دوستان سرعت اپلودش کم هست بخاطر چند دلیله
1-سرعت اینترنت کاربر
2-قدرت هاست
3-اینکه نرم افزار اگه بخواد تغییر توی این روند بکنه
باید مثل برنامه ها دانلود منیجر بیشترین سرعت اینترنت رو ب خودش اختصاص بده

موفق باشید

program2vb
جمعه 29 دی 1391, 09:05 صبح
البته من یک راه به ذهنم میرسه ، اینکه Moveable فرم False کنی(مشکل حل میشه)

سلام سپهر جان ... بله میدونم میشه اینکارو کرد ولی اون وقت برنامه برای کابر خسه کننده هست ... مثلا من خودم عادت ندارم پنجره وسط صفحه باشه این ور اون ور میکشم پنجره رو چون همیشه صفحه ویندوزم پره یه جا خالی پیدا میکنم میزارمش اونجا ....... در ضمن این میشه یجور کلک که در واقع به خودم کلک میزنم که اشکال برنامه دیده نشه ... من باید تلاش کنم اون مشکل حل بشه نه کلک بزنم ..... بازم ممنون از نظرت ... حتما حلش میکنم ..... موفق و پیروز باشی در پناه خدا ... یاعلی .....

program2vb
جمعه 29 دی 1391, 09:12 صبح
خسته نباشید برنامه خوبی هست
فقط :
1- سرعت آپلود برنامتون بستگی به سرعت نت نداره ! و نمی دونم چطوری انتقال میدین ftp هست؟ ... وقتی ی فایل 300 کیلوبایت چند دقیقه با سرعت آپلود 512 طول بکشه ( با برنامه شما !) ی جای کار مشکل داره ....
و برنامه برای متوقف کردن آپلود آپشنی نداره متاسفانه ، ( هنوز که دارم این متنو مینویسم اون فایل 70 % آپلودشده! ) در اگه موقع آپلود بسته بشه پروسسش باز می مونه و مانع باز شدن اجرا مجدد میشه

ولی در کل خوبه

سلام ... نه دوست عزیز سرعت آپلود هم به سرعت نت شما داره ... هم اینکه یه اشکال که داره هاست که آپ میشه روش مجانی هست ... خودتون هم میدونید که هاست مجانی همچین سرعتی نداره ... که بتونه همزمان جواب چند تا کاربر رو بده برا همین باعث کم شدن سرعت میشه .... هنگشم بخاطر همون هاست هست که نمیتونه سریعا جواب درخواست رو بده برا همین برنامه منتظر میمونه تا مجوز آپلود صادر بشه ........ بله برا متوقف کردن دکمه نیست .... حتما درست میکنم ..... از Command dialog استفاده نکردم چون این برنامه رو خیلی وقته من دارم مینویسم .... همه اینا رو امتحان کردم برنامه که با command dialog نوشته بودم کرک شد و باعث شد سایتم هک بشه ..... یعنی میتونن با برنامه های کرک پسوند های آپلود رو عوض کننن مثلا بجای عکس فایل پی اچ پی یا همون شل رو آپ کننن و سایت رو داغون کننن ..... برا همین از این روش استفاده کردم ....... موفق و پیروز باشید در پناه خدا .... یا علی

program2vb
جمعه 29 دی 1391, 09:14 صبح
سلام
به خاطر کرک و هک شدن سایتش هست، با common dialog میشه فیلتر رو عوض کرد و شل رو به سایت آپ کرد و ...:شیطان:
program2vb جان هم چون تجربه کردن این روش رو انتخاب کردن.

برنامه خوبیه و به نظر منم سرعت آپلودش کمه، چون وقتی یه فایل چند کیلوبایتی رو آپ میکردم زمان زیادی طول کشید.

سلام محسن داداش بله خاطره بدی بود ........ سایتم کلا پرید :لبخند: .... ولی مشکلی نیس دوباره طراحی میکنیم ....... بهتر از قبل ...... سرعتش هم بخاطر هاست هست .....

موفق و پیروز باشی در پناه خدا ..... یاعلی

program2vb
جمعه 29 دی 1391, 09:37 صبح
سلام خدمت شما دوست عزیز ممنون از نظرتون ....

دوست عزیز من چند تا پیشنهاد دارم
1- پشتیبانیت از فایل ها و پوشه هایی ک اسمشون ب زبان پارسی بیشتر پشتیبانی کن
توی عکس زیر نشون دادم ک متن های پارسی رو چطور نشون میده
فقط کافی فونتشو عوض کنی بذاری Tahoma یا Arial و .....
http://up.rose-Software.tk/01.png
چون مخاطب هات ایرانی هستن و پارسی زبان از نظر تمام پیغام ها و دکمه ها و ......
رو پارسی کن

بله شما کاملا صحیح میگین کاربرا همه ایرانی هستن و باید برنامه فارسی باشه اما وی بی تو وین 7 از فارسی
پشتیبانی نمیکنه و قاطی پاتی همه چیو نشون میده میدونم اشکالش چیه ولی وقتی اونم درس میکنم اون یکی برنامه های نصب تو سیستم کار نمیکنه ..... فونت همه قسمت های برنامه هم tahoma هست ... فقط لیبل هست که از فارسی پشتیبانی میکنه .......... برای لیست ها از فونت b homa استفاده میکنم چون این فونت فارسی جواب میده ولی اینم برا انگلیسی ها یکم زشت نشون میده بازم .... بازم تلاش خودمو میکنم تا جایی که بتونم ......

2- بعضی از فرمت هایی ک پشتیبانی میکنه تو قمست پیش نمایش همونطور ک عکس ها رو نشون میده اگه برای فایل های زیپ و باقی فرمت ها ک پشتیبانی میکنه
ایکون اون فایل رو نشون بده توی این قسمت بهتره بجای اینکه خالی بمونه

http://up.rose-Software.tk/02.png

چشم حتما ....... اینو حلش میکنم ....... قبلا به ذهنم رسیده بود آیکون هاشو هم برداشته بودم ... ولی درست نکردم چشم درست میکنم .....

3- توی انتخاب فایل زمانی ک ی فایل با حجم بالا رو انتخاب میکنه برنامه تقریبا هنگ میکنه و باید یکی دو دقیقه منتظر بمونی
تا اطلاعات فایل رو نشون بده
چرا از رفرنس ها و API ویندوز استفاده نمیکنی ک اینطوری نخواد هنگ کنه؟

ای برنامه کلا با api کار میکنه ..... برا همین از هیچ ابزاری استفاده نکردم توش که تو سیستم های دیگه خطا بده ..... اون هم بخاطر هاست هست ..... درخواست رو برنامه میفرسته هاست دیر جواب میده برا همین برنامه هنگ میکنه ..... دست من نیست .... ولی تصمیم دارم از یکی از دوستان هاست پولی بگیرم و روی اون امتحان کنم اگه اونجا هم همین مشکل رو داشت چشم اینم درست میکنم ........

4-موقع اپلود کردن هم قسمت زیرین ک نمایش درست و مقدار اپلود شده رو نشون میده
مرتب میره و میاد منظورم اینکه مخفی میشه و نمایش داده میشه و این نشون میده در واقع هیچ اطلاعی ب کاربر نشون نمیده ک چند بیتش اپلود شده
اگه این هم کاری کنی که اینقدر چشمک نزنه عالیه میشه

بخاطر سرعت آپلود هست میاد میره لیبل هست برای همین اینجوری میشه میتونم از رفرش استفاده کنم که اینجوری نشه ..... ولی تصمیم دارم بجاش از پیکچر باکس استفاده کنم و با استفاده از دستور پرینت ....... که هیچ وقت همچین مشکی پیش نیاد دیگه .......

5- زمانیکه داره ی فایل رو اپلود میکنه اگر اسم فایل و یکسری اطلاعات جزیی رو موقع اپلود کردن هم نمایش بده خوبه

چشم ... یه قسمت میزارم info ..... خوبه ؟

6- اگر نمایش موفق امیز بودن اپلوده پس چرا علامت تعجب رو میذاری!!!!!

هیچی چون فک کردم برنامه اشکال داشته باشه و فایل ها آپ نشن تعجب گذاشتم که آیا آپ شده یا نشده ...... :لبخند: نمیدونم .... اگه آپ شده باشه تعجب داره دیگه ......

7- اگر بتونی بذاری ک چند فایل با هم انتخاب بشه و ب لیست آپلود بذاری ک نمایش بده کدوم فایل داره اپلود میشه و چند درصد رفته عالیه میشه

این برنامه که نوشتم فعلا آزمایشی هست تا اشکالاتش رفع بشه .... خودم این تصمیم رو دارم .... قبلا هم استفاده کردم ... آپلود رو دو قسمت کردم یکی همین آپلود معمولی هست یکی هم میزنی میری مالتی آپلود ..... و از دو تا پروگرس بار استفاده شده که یکی فایها رو نشون میده یکی میزان آپلود فایلها رو ...... انشاا.... اونم تکمیل میشه میزارم اینجا ......

8- چرا مسیر قبلی ک کاربر برای انتخاب فایل با برنامه میره ذخیره نمیشه
مثلا من برای اینکه 4 تا عکس بالا رو اپلود کنم مجبور بودم 4بار ی مسیر رو برم

9- اون قسمت ادرس بار ، اگه بشه داخل تایپ کرد و یا کپی کرد مسیر رو خیلی عالیه میشه
وکاربر مجبور ب طی کردن مسیر با برنامه نمیشه
ک البته همونطور ک دوست عزیزمون گفتن با commondialog قسمت های 8 و 9 ک گفتم حل میشه
ولی خبو مشخصه بخاطر اینکه نرم افزار احتیاج ب نصب نداشته باشه و قابل حمل باشه ازش استفاده نکردی ک کار عالیه کردی و فقط زحمت این پات می افته ک یکسری امکانات ب قسمت انتخاب فایلش اضافه کنی و ....

10- و این اخریش هست دیگه
اگه قابلیت کشیدن و رها کردن (Drag and Drop) ب برنامه اضافه کنی خیلی کاربر پسند میشه

جواب این سوال رو بالا دادم دوباره میگم .... برنامه کرک میشه .... و میشه فایها شو دستکاری کرد و بجای عکس مثلا فایل پی اچ پی آپ کرد که شل هست و سایت رو داغون میکنه .... چون این بلا سرم اومده دور این ایده ها رو خط کشیدم .... نمیشه جلوشو گرفت .....

--------------------------
دوستان سرعت اپلودش کم هست بخاطر چند دلیله
1-سرعت اینترنت کاربر
2-قدرت هاست
3-اینکه نرم افزار اگه بخواد تغییر توی این روند بکنه
باید مثل برنامه ها دانلود منیجر بیشترین سرعت اینترنت رو ب خودش اختصاص بده
موفق باشید

بله اینم درست هست ..... کاملا درست هست .....

بازم ممنون از نظرتون ...... موفق و پیروز باشید در پناه خدا .... یا علی ....

Hashemvp
جمعه 29 دی 1391, 10:00 صبح
بله شما کاملا صحیح میگین کاربرا همه ایرانی هستن و باید برنامه فارسی باشه اما وی بی تو وین 7 از فارسی
پشتیبانی نمیکنه و قاطی پاتی همه چیو نشون میده میدونم اشکالش چیه ولی وقتی اونم درس میکنم اون یکی برنامه های نصب تو سیستم کار نمیکنه ..... فونت همه قسمت های برنامه هم tahoma هست ... فقط لیبل هست که از فارسی پشتیبانی میکنه .......... برای لیست ها از فونت b homa استفاده میکنم چون این فونت فارسی جواب میده ولی اینم برا انگلیسی ها یکم زشت نشون میده بازم .... بازم تلاش خودمو میکنم تا جایی که بتونم ......

نه دوست عزیز همون فونت tahoma رو انتخاب کن
عکس زیر ببین مشکل حل میشه من تست کردم توی همه نسخه های ویندوز جواب میده حتی ویندوز 8 و 32 بیتی 64 بیتی هم فرقی نداره جواب میده

ای برنامه کلا با api کار میکنه ..... برا همین از هیچ ابزاری استفاده نکردم توش که تو سیستم های دیگه خطا بده ..... اون هم بخاطر هاست هست ..... درخواست رو برنامه میفرسته هاست دیر جواب میده برا همین برنامه هنگ میکنه ..... دست من نیست .... ولی تصمیم دارم از یکی از دوستان هاست پولی بگیرم و روی اون امتحان کنم اگه اونجا هم همین مشکل رو داشت چشم اینم درست میکنم ........

دوست عزیز منظور من همون قسمت انتخاب فایل هست قبل از اپلود کردن رو میگم

جواب این سوال رو بالا دادم دوباره میگم .... برنامه کرک میشه .... و میشه فایها شو دستکاری کرد و بجای عکس مثلا فایل پی اچ پی آپ کرد که شل هست و سایت رو داغون میکنه .... چون این بلا سرم اومده دور این ایده ها رو خط کشیدم .... نمیشه جلوشو گرفت .....

دوست عزیز کسی ک بخواد هک کنه سایتتو میکنه
شما باید موقع آپلود کردن پسوند فایل رو بررسی کنی
و از نظر من اشتباه کارت هم همینه ک مستقیم کانکت میشی

Hashemvp
جمعه 29 دی 1391, 10:15 صبح
من عکسی رو با اسم پارسی اپلود کردم
ولی لینکی ک داد اشتباه بود و فکر کنم اصلا اپلود نشده
http://up.rose-Software.tk/0111.png

این دوتا عکس هم توی پست قبلی یادم رفت بذارم

این عکس برای درست شدن فونت پارسی هست این کارو کن درست میشه
http://up.rose-Software.tk/0222.png

و این عکس هم مال اون قسمت ک گفتم هنگ میکنه وقتی یه فایل 300 مگابایتی رو انتخاب میکنی یا بیشتر
منظورم این قسمت از برنامه ات بود
http://up.rose-Software.tk/0333.png

ی ایراد دیگه ک پیدا کردم این بود ک قسمت انتخاب فایل بروز رسانی نمیشه

مثلا من امدم توی این مسیر و این فایل ها هست
عکس زیر رو نگاه کن
http://up.rose-Software.tk/0444.png
بعد ک اسم فایل رو عوض میکنم و دوباره روی دکمه انتخاب فایل کلیک میکنم
بروز رسانی توی لیست نشده

http://up.rose-Software.tk/05555.png

واینکه اگر بجای اینکه بذاری ک بررسی کنه فایل همنام توی هاست وجود داره و پیغام بده ب کاربر
بیای اینکارو بکنی ک اگر وجود داشت تغییر نام خودکار توی هاستت انجام بده موقع اپلود خیلی بهتر هست

موفق باشید

program2vb
جمعه 29 دی 1391, 10:26 صبح
نه دوست عزیز همون فونت tahoma رو انتخاب کن
عکس زیر ببین مشکل حل میشه من تست کردم توی همه نسخه های ویندوز جواب میده حتی ویندوز 8 و 32 بیتی 64 بیتی هم فرقی نداره جواب میده

دوست عزیز منظور من همون قسمت انتخاب فایل هست قبل از اپلود کردن رو میگم

دوست عزیز کسی ک بخواد هک کنه سایتتو میکنه
شما باید موقع آپلود کردن پسوند فایل رو بررسی کنی
و از نظر من اشتباه کارت هم همینه ک مستقیم کانکت میشی

سلام امتحان کردم tahoma مال من نداره ....... همچین چیزی ...... فایل رو داخل برنامه چک میکنه ...... هک نمیکنن کرک میکنن ....
کرک یعنی فایل اجرایی رو دستکاری میکنن ...... تغیررات میدن توش ......که بیشترین تغییرات رو هنگامی میتونن بدن که پیغام خطا بده ......

Hashemvp
جمعه 29 دی 1391, 10:40 صبح
سلام امتحان کردم tahoma مال من نداره ....... همچین چیزی ...... فایل رو داخل برنامه چک میکنه ...... هک نمیکنن کرک میکنن ....
کرک یعنی فایل اجرایی رو دستکاری میکنن ...... تغیررات میدن توش ......که بیشترین تغییرات رو هنگامی میتونن بدن که پیغام خطا بده ......

دوست عزیز منظورم همون کرک بود حالا اشتباه شد باز هم فرق نمیکنه بررسی فایلتو میتونن تغییر بدن
دوست عزیز اون فلش روبه پایین رو بزنی میاد

http://up.rose-Software.tk/Fontuploadfile.jpg

موفق باشی

Hashemvp
جمعه 29 دی 1391, 14:06 عصر
دوست عزیز همونطور ک بهت گفتم کسی ک بخواد هک کنه میکنه
البته این فقط برای این بود ک بهت بگم امنیت صفره
بخاطر اینکه مستقیم کانکت میشی به سرور
و بار ها توی تاپیک های مختلف گفتم ک هیچ وقت مستقیم وصل نشید ب سرور
هیچ فایلی رو پاک نکردم فقط خواستم بهت نشون بدم از صفحه رابط استفاده کنی امنیت بالا تره
و اینکه چ دیالوگ ویندوز چ دیالوگ خودت هیچ فرقی نداره:لبخند:
مهم اینکه بررسی کردن فایل توی سرور و صفحه رابط انجام بشه و اگر سرور انتی ویروس هم داشته باشه و فایل ها رو بررسی کنه امنیت میره بالا همونطور ک توی ی تاپیک دیگه در مورد مسنجر گفتم

http://rose-software.tk
(http://rose-software.tk)

http://up.rose-Software.tk/Hack.png

این هم قابل ذکره ک توی 15 دقیقه هک کردم
اگه میخوای باز هک نشی و همون ک توی پست های قبلی گفتی باید ی فکری ب حال امنیت بکنی
دوست عزیز این هم بگم ک اصلا نگران نباش حتی فایل ایندکس اصلی هم پاک نکردم فقط تغییر نامش دادم
موفق باشید

امین مستانی
جمعه 29 دی 1391, 15:27 عصر
سلام

بله واقعا امنیتش پایینه

منم یوزر پس اف تی پی رو در آوردم .

پیشنهاد میکنم از یک صفحه واسطه php استفاده کنید

موفق باشید

Hashemvp
جمعه 29 دی 1391, 16:05 عصر
دوست عزیز ی ایراد دیگه هم برنامه ات داشت ک وقتی نگاه ب پوشه اپلودت کردم متوجه شدم
اونم این بود ک وقتی وسط اپلود کردن ی فایل از برنامه خارج میشیم
تا اون قسمت از فایل ک اپلود شده توی هاستت میمونه
ک این باعث میشه فضای هاستت الکی پر بشه
موفق باشی

program2vb
جمعه 29 دی 1391, 16:36 عصر
دوست عزیز ی ایراد دیگه هم برنامه ات داشت ک وقتی نگاه ب پوشه اپلودت کردم متوجه شدم
اونم این بود ک وقتی وسط اپلود کردن ی فایل از برنامه خارج میشیم
تا اون قسمت از فایل ک اپلود شده توی هاستت میمونه
ک این باعث میشه فضای هاستت الکی پر بشه
موفق باشی

دوستان واقعا دم همگی گرم ....... بابت هک ناراحت نشدم چون رفته رفته دارم پیشرفت میکنم .... همین که جلو کرک گرفته شد جلوی اینم میگیرم ..... اگرم نتونم بگیرم ... میپیچیونم ...... که یکم الاف شین ..... فعلا رمز هاست عوض شد ...... بزودی برنامه جدید رو میزارم براتون که بازم بررسی کنین ...... همه نظر هایی که دادین توی برنامه جدید قرار میدم ...... باز هم بر میگردم ..... منتظر باشید .....برای همتون آرزوی موفقبت و پیروزی رو دارم در پناه خدا ..... یا علی .....