PDA

View Full Version : آموزش PHP (خصوصی )

shadecute
شنبه 30 دی 1391, 01:17 صبح
سلام دنبال شخصی خیلی حرفه ای برای آموزش PHP از 0 تا انتها می گردم
- تهران
- توانایی پرداخت 30 الی 50 هزار تومان ساعتی
-
لطفا پیام خصوصی بدید
( چند نمونه کار خودتون رو ارسال کنید لطفا)
با تشکر

ravand
شنبه 30 دی 1391, 08:51 صبح
اگه بخوای همیشه دنبال معلم بگردی تا برنامه نویسی یاد بگیری. هیچ وقت یه برنامه نویس نمیشی. این همه کتاب بشین بخون. باور کن یاد میگیری. فقط باید همت کنی.
موفق باشی.

eshpilen
شنبه 30 دی 1391, 10:13 صبح
آقا چکار داری!
این کار اشتباهه.
خب طرف میخواد کلاس و معلم باشه چه اشکالی داره؟
شما چون خودت بیزینس نمیکنی یا نمیتونی این مشتری ها رو بگیری که نباید بزنی بازار دیگران رو خراب کنی.
تجارت رشتهء خودت رو خراب نکن.
واقعا کار اشتباهیه.
حرف شما هم از نظر فنی دقیق و کامل نیست و هم از نظر اخلاقی و هم سیاسی و اقتصادی مخرب است.
نکن این کار را!!
خودتون میزنید اقتصاد و تجارت به این خوبی رو هنوز پا نگرفته از ریشه خشک میکنید، بعدا میاید از بازار بد و دستمزد کم و جهان سومی بودن مینالید!!

ravand
شنبه 30 دی 1391, 10:45 صبح
شما از کجا میدونی ؟؟ که من نمی تونم کار بگیرم و مشتری جذب کنم؟
خدا شاهده در هفته یه بارم که شده میان بهم پیام میدن و ازم میخوام که برنامه نویسی یادشون بدم. ولی من به همشون همین حرف رو میزنم. خیلی از همین بچه های برنامه نویس میدونن که من میتونم به خوبی هم آموزش بدم.
ببینید. من یه اعتقادی دارم. اینکه کشور ما که پیشرفت نکرده دلیلش اینه که ما خیلی هامون نسبت به جامعه احساس وظیفه نمیکنیم و فکر می کنیم تنها کسانی که باید به جامعه خدمت کنند دولت و مجلس و شهر دار و .. اینا هستند . وقتی منه برنامه نویس دلم نمیاد یه مطلب کوچیک رو به دیگران یاد بدم و میخوام برای کوچکترین چیز از ملت پول بگیرم چه توقعی باید داشته باشم که دولت و اینو اون بیان برای مردم کاری بکنن؟ مگه این مملکت مال منو تو نیست؟ ژاپن و کشور های دیگه اگه پیشرفت کردن به خاطر مردمشون بود نه به خاطر فقط سیاستمدار و اینا.
شما برو توی وبلاگ ها و سایت های آموزشی ببین چقدر کسی دلش امده دو تا مطلب آموزشی بدرد بخور بذاره ؟؟

eshpilen
شنبه 30 دی 1391, 11:10 صبح
ببین عزیزم مطلب آموزشی توی اینترنت بقدر کافی هست که کسی که استعداد و جدیت و همتش رو داشته باشه بتونه یاد بگیره (البته زحمت بکشه مایه بذاره اول پیشنیازش رو که زبان انگلیسی درحد لازم هست یاد بگیره).
ولی بازم یادگیری با آموزش خصوصی با یک استاد حرفه ای میتونه راحتی و سرعت یادگیری رو بحد چشمگیری افزایش بده.
مثلا من این همه در زمینهء امنیت مطالعه کردم، ده ها کتاب و صدها و هزاران مقاله خوندم با صرف ماهها زمان و حتی بیشتر. ولی الان بخوام به کسی یاد بدم مسلما دیگه نیازی نیست اینقدر مطالعه بکنه و وقت بذاره و میتونم چیزهای اصلی و درست و مختصرتری رو بهش بگم یا سرنخ ها رو بدم دستش که منابع اشتباهی/اضافی نخونه. حداقل میتونم رفع اشکالات بهینه ای داشته باشم براش.
من خودم اگر یه همچین کمکی داشتم خیلی به نفعم میشد.
اون کسی هم که کلاس و استاد استفاده میکنه لزومی نداره فقط به همین روش محدود بشه. کلاس و استاد هم یک منبعی هست مثل منابع دیگه و میتونه در کنار اونها برای افزایش بهره وری استفاده بشه.

بعدم کسی که خودش میاد میگه کلاس و استاد حرفه ای میخوام و اینقدر هم حاضره خرج کنه حتما پولش رو هم داره و حتما ترجیح میده اینطوری رو. گفتم که این روش راحتتر میکنه کار رو. احتمال زیاد چنین فردی از اینکه روش خودآموز چیه و میشه هم اطلاع داره. بعیده ندونه!

بعد این پولی که از این بابت گیر متخصصان و آدمهای زحمت کشیده میاد باعث رونق تجارت و جابجایی پول راکد و تعادل بهتر اقتصادی میشه.
همیشه بذار اونی که پول زیاد داره خرج کنه. این واسه همه خوبه. مطمئن باش اونا هم چون وضع مالیشون خوبه میخوان از پولشون استفاده کنن واسه راحتی و پیشرفت خودشون، که اینم چیز بد و ناعاقلانه ای نیست.

eshpilen
شنبه 30 دی 1391, 11:19 صبح
وقتی منه برنامه نویس دلم نمیاد یه مطلب کوچیک رو به دیگران یاد بدم و میخوام برای کوچکترین چیز از ملت پول بگیرم چه توقعی باید داشته باشم که دولت و اینو اون بیان برای مردم کاری بکنن؟ مگه این مملکت مال منو تو نیست؟ ژاپن و کشور های دیگه اگه پیشرفت کردن به خاطر مردمشون بود نه به خاطر فقط سیاستمدار و اینا.
شما برو توی وبلاگ ها و سایت های آموزشی ببین چقدر کسی دلش امده دو تا مطلب آموزشی بدرد بخور بذاره ؟؟
نفهمیدم منظورت دقیقا چیه.
من خودم چون نیاز مالی زیاد نداشتم و بخیل هم نبودم و طرفدار آزادی و بازمتن و کمک عمومی بودم همیشه از یاد دادن هیچ چیزی ابا نداشتم.
اما با این حال حتی بنده هم در مایه گذاشتن رایگان برای دیگران محدودیتهای طبیعی دارم. نمیتونم از یه حدی بیشتر وقت و انرژی روی این صرف کنم. چون عاقلانه نیست. چون میخوام وقتم رو صرف پیشرفت خودم کنم. چیزهای بیشتری یاد بگیرم و برنامه های بیشتری بنویسم. بعدم بهرحال در آینده که نیاز مالی دارم و نگرانش هستم و به همین خاطر باید به فکر کسب معاش خودم باشم از الان.
پس یاد دادن رایگان محدودیت داره. محدودیت طبیعی. چون نمیشه بشینم 24 ساعته تمام وقت و انرژیم رو بذارم برای دیگران بصورت رایگان.

حالا اگر پول توی آموزش باشه، خب حداقل این دانش و دستاوردهای انتشار نیافته به یک یا چند نفر دیگه هم منتقل میشه. و شاید اون چیزهایی که یاد میدی رو بعدا یجوری بصورت عمومی هم منتشر کردی. مثلا جزوه ای چیزی، آموزش آنلاینی چیزی اگر دادی و غیره؛ حتی برای تبلیغات کار خودت و جذب شاگرد بیشتر. یعنی این منابع و انتشار بیشتر هم ممکنه بواسطهء همون اجبار یا درآمد بوجود بیان. ولی وقتی پول و تقاضا و نیاز و اجبار نباشه، این منابع آموزشی جدید/بیشتر هم بوجود نمیان.

خلاصه پول و تجارت به جای خودش میتونه خیلی مفید یا حتی ضروری باشه حتی برای انتشار عمومی و رایگان بیشتر.

$ M 3 H R D A D $
شنبه 30 دی 1391, 11:25 صبح
آقا مشتری در رفت اونووو بگیرید....دعوا و ول کنید....آهااااااااااایییی

eshpilen
شنبه 30 دی 1391, 11:28 صبح
به خود من اگر پول بدن آموزشها و مطالب نابی میتونم تولید کنم.
حجم قابل توجهی از آموزشها و مطالب بسیار خوب و مهم و جالب و جدید.
اصلا هرچیزی که درخواست بشه و بلد باشم.
ولی تاحالا نکردم چون محدودیت داشتم.
اگر پول خوبی ازش دربیاد میتونم این کار رو بکنم.
حالا خود شما اگر پولش رو داشته باشید حاضرید بابت این کار بهم پول بدید؟
این مطالب رو بصورت عمومی منتشر میکنم تا همه رایگان استفاده کنن.
از این همه علاقمندان به برنامه نویسی اگر هر کس نفری چند هزار تومن در ماه بده کافیه. بستگی داره تعداد چقدر باشه.

خب چرا اونی که پول داره این کار رو نکنه؟
شما حتی اسپانسر بشی بخاطر دیگران کار خوبیه.
بعد میای اونی که میخواد بابت آموزش پول بده رو منصرف میکنی؟
بذار حداقل یه نونی دربیاد از این کار.
چه مستقیم و چه غیرمستقیم خیرش به عموم هم میرسه اگر آدمش آدم درستی باشه.
اگر من در مدت کمتری پول بیشتری دربیارم خب میتونم وقت و انرژی بیشتری هم برای کمک رایگان به دیگران بذارم.
غیر از اینه؟
الان باید کار کنم بخاطر یه لقمه نون و بخاطر نگرانی مالی از آیندهء خودم. این کلی از وقت و انرژی منو میگیره و نمیذاره خیلی کارها رو که میتونستم برای دیگران بکنم انجام بدم. همین مطالب و کمک هایی هم که تاحالا انجام دادم چون باز یه پشتوانهء مالی ای داشتم از قبل.

$ M 3 H R D A D $
شنبه 30 دی 1391, 11:38 صبح
برادر اشپیلن ؟ شما دات نت هم کار می کنید ؟

$ M 3 H R D A D $
شنبه 30 دی 1391, 11:46 صبح
من هم با برادر اشپیلن موافق هستم
کسی که بخواد با مطالب یا به قول شما آموزش رایگان و بی دریغ شما چیزی یاد بگیره نمونش تو گوگل هست
این همه کلاس هستند
یا همین تالار
همش سوال و جواب هست
خیلی کم توش اموزش کاری و توضیح دادن

خیلی کم آموزش ساخت یک سیستم 1 میلیونی و میتونی پیدا کنی 0 تا 100 آموزش داده باشه
اگه هم باشه کلی سوال توش پیش میاد ؟
کلاس ها فنی و حرفه ای
بیرون
چه اشکالی داره آموزش خصوصی باشه ؟
همیشه توصیه من به شاگردام اینه :
من پول وقتی که میزارم و میگریم از شما نه سوادم و !!
خیلی حرفم معنی داره
چون نمیخوام سرکیسه کنم
از اونا تو کارهام استفاده می کنم
انتقال علم برنامه نویسی مهم تر از کوزه گیری هست !
حتی اگه فوت آخرش و هم یاد بدی بازم واسه یاد گرفت مطلب هست...و اون فرد همیشه به درت شما میخوره
خودم بارها اسکریپتها قیمت بالا خودم و دادم به دوستان همین تالار
و گفتم کار کنید باهاش
اما هروقت من پروژه داشتم که وقت ندرم برام این سی ام اس و با فلان قالب مچ کن و پولتم بگیر

در هر صورت آموزش همیشه لازم هست !

eshpilen
شنبه 30 دی 1391, 11:51 صبح
برادر اشپیلن ؟ شما دات نت هم کار می کنید ؟
رفرنسش رو قبلا کامل خوندم ببینم چیه. یخورده هم تست خورده کد و اینا. همین.
میخواستم بدونم چیه و چه امکاناتی داره، و برای سویچ در آینده اگر لازم شد روشن و سریع و راحت باشه برام.

$ M 3 H R D A D $
شنبه 30 دی 1391, 11:58 صبح
http://barnamenevis.org/showthread.php?376812-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%D A%A9%DB%8C

اینجا دارم برنامه آموزش از راه دور مینویسم
میتونی کمک کنی ؟؟

خیلی ساده هسا اما پر کاربرد
استاد زبان من خیلی مشتری واسه آموزش زبان از اون ور داره میخواد کنترلشون کنه

wallfa
یک شنبه 01 بهمن 1391, 11:17 صبح
ها ها ها ، منم هستم !

ای دی یاهو : wallfa_hm

$ M 3 H R D A D $
یک شنبه 01 بهمن 1391, 13:11 عصر
برادر وافا ؟ تو چی میگی ؟:دی واسه این برنامه یا کلاس آموزشی ؟

رضا قربانی
یک شنبه 01 بهمن 1391, 14:38 عصر
در کل برای شروع با کتاب خوندن به جایی نمیرسید .
آموزششگاه یا از یکی یاد بگیر و مفهوم رو درک کن و بعد بشین کتاب بخون.

shadecute
دوشنبه 02 بهمن 1391, 22:37 عصر
ایول تایپیک ترکید.
من کلاس رفتم کتابم خوندم. ولی استادش مال نبود و نتیجه معکوس داد...
من حرفه ای می خوام کار کنم واسه همین دنبال شخصی حرفه ای می گردم ...