PDA

View Full Version : سوال: چطور میتونم تو پی اچ پی این کارو بکنم؟؟

ms11309
شنبه 30 دی 1391, 11:20 صبح
با سلام...من میخوام تو سایتم در یک صفحه خاص هدرم یا بخش مشخصی که من تعیین کنم نمایش داده نشه یا که به صورت کد گرافیکی جم شه و بره زیر آدرس بار مرورگر..و بقیه سایت نمایش داده بشه...چطور ممکنه؟؟میشه چنین کاری؟لطفا راهنمایی کنید...سایتم تماما پی اچ پی هستش

$ M 3 H R D A D $
شنبه 30 دی 1391, 11:51 صبح
با if و else ساده
بیشتر توصیح بدید

$ M 3 H R D A D $
شنبه 30 دی 1391, 11:51 صبح
زیر آدرس بار مرورگر
این دقیقا کجاست ؟:متعجب:

MMSHFE
شنبه 30 دی 1391, 12:05 عصر
کاری که میخواین با CSS و jQuery قابل انجامه. با CSS و خاصیتهای ;position: absolute و ;top: 0 اون رو به لبه بالای صفحه بچسبونید و با jQuery و دستور slideUp جمعش کنید. هرموقع هم خواستین با هر رویداد دلخواه میتونید با slideDown دوباره ظاهرش کنید.

ms11309
شنبه 30 دی 1391, 12:05 عصر
با if و else ساده
بیشتر توصیح بدید

با تشکر از پاسختون...نمیدنم فقط میخوام این قسمت حذف شه

ms11309
شنبه 30 دی 1391, 12:07 عصر
من زیاد ماهر نیستم میشه کدی..چیزی آماده بدید تا بتونم استفاده کنم؟

ms11309
شنبه 30 دی 1391, 12:08 عصر
کاری که میخواین با CSS و jQuery قابل انجامه. با CSS و خاصیتهای ;position: absolute و ;top: 0 اون رو به لبه بالای صفحه بچسبونید و با jQuery و دستور slideUp جمعش کنید. هرموقع هم خواستین با هر رویداد دلخواه میتونید با slideDown دوباره ظاهرش کنید.

نمونه یا کد دارید بدید لطفا..ممنون از پاسختون

tehro0n
شنبه 30 دی 1391, 12:38 عصر
http://api.jquery.com/slideDown/

slideUp , slideDown نمونه هایی از این کار رو انجام میدن، که شما div یا img یا هر چیزی که با class یا id براش اسمی تعیین کردید با افکت بالا و پایین رفتن محو و ظاهر بشن..
اگه می خواین هم محو یا ظاهر به صورت fade باشه هم می تونین از fadeIn و fadeOut مانند همین کار قبلی استفاده کنید

تنها چیزی که باید دقت کنید اینه که حتما نسخه جی کوئری رو در ابتدا صدا بزنید..
<script type="text/javascript" src="http://code.jquery.com/jquery-latest.min.js"></script>

MMSHFE
شنبه 30 دی 1391, 13:00 عصر
یه راه خیلی ساده برای وقتی که میخواین هدر توی صفحه خاصی (مثلاً gallery.php) ظاهر نشه:

<?php
if(pathinfo($_SERVER['REQUEST_URI'], PATHINFO_BASENAME) != 'gallery.php') {
// display your header here
}
?>