PDA

View Full Version : مشاوره در قیمت گذاری بر روی نرم افزار آزمون ساز/گیر ( لطفا شرکت کنید)

sirvan-me
شنبه 30 دی 1391, 21:52 عصر
سلام به همه ی دوستان من حدود چند ماهی هستش که نرم افزاری تحت عنوان آزمون ساز هوشمند ماه نو ( در دو نسخه ی دانش آموز - معلم ) تحت شبکه طراحی و کد نویسی کردم ... می خواستم از دوستان با تجربه خواهش کنم نظر کارشناسی در رابطه با قیمت این نرم افزار ارائه بدن ... .

امکانات نرم افزار :

نرم افزار تحت شبکه می باشد .

امکانات موجود در نسخه ی معلم :

اهراز هویت
• استفاده از سیستم قوی کد گذاری و الگوریتم های امنیتی جهت حفاظت از اطلاعات مدیر نرم افزار
• امکان بازیابی گذر واژه مدیریت طی چند مرحله و با استفاده از سوالات امنیتی

بخش دانش آموزان
• افزودن دانش آموزان جدید
• حذف دانش آموز بر اساس کد دانش آموزی و نام و نام خانوادگی
• ویرایش اطلاعات دانش آموز
• مشاهده نتایج آزمون های دانش آموزان به تفکیک مقطع ، دروس و تاریخ آزمون
• مدیریت ورود و خروج و آزمون های دانش آموز بر اساس کد دانش آموزی
• غیر فعال کردن اکانت دانش آموز
• جستجوی پیشرفته دانش آموزان به تفکیک مقطع ، کد و نام و نام خانوادگی دانش آموزان

بخش مدیران
• افزودن مدیر
• ویرایش مدیر
• حذف مدیر

بخش دروس
• افزودن درس با تولید کد اتوماتیک برای هر درس
• حذف درس

بخش طراحان آزمون
• افزودن طراح همراه با عکس پرسنلی
• ویراش طراح
• حذف طراح

بخش آزمون ها و سوالات
• افزودن آزمون با امکاناتی نظیر زمان دهی ، تعریف تاریخ شروع و انقضا و ... و تولید اتوماتیک کد رهگیری برای هر آزمون
• ویرایش آزمون با استفاده از کد رهگیری آزمون
• حذف آزمون به تفکیک مقطع و درس
• افزودن سوال برای هر آزمون بر اساس کد رهگیری با امکانات تایپ فرمول برای درس ریاضی و اعراب نویسی برای درس عربی و امکان استفاده از عکس برای سوال و در گزینه ها
• ویرایش سوالات آزمون بر اساس کد رهگیری به تفکیک شماره سوال

• بایگانی نمرات
• بایگانی از نمرات دانش آموزان بر اساس کد های دانش آموزی به فرمت فایل اکسل

• مدیریت پایگاه داده
• پشتیبان گیری و بازیابی از پایگاه داده در محیطی کاملا گرافیکی و مدرنیزه

و ...

امکانات موجود در نسخه ی دانش آموز :

اهراز هویت
• استفاده از سیستم قوی کد گذاری و الگوریتم های امنیتی جهت ورود به محیط نرم افزار
• امکان ورود تنها یک بار با کد دانش آموزی یکتا

• سیستم خوش آمد گویی به دانش آموز

امکانات آزمون
• انتخاب آزمون به تفکیک درس و بر اساس مقطع دانش آموز – سیستم هوشمند آزمون دهی بر اساس تاریخ شروع و انقضا
• امکان تنها انجام آزمون در یک مرحله
• امکان مشاهده اطلاعات آزمون ( کد ، نام طراح ، مدت آزمون ، تعداد سوالات و ... )
• امکان مشاهده اطلاعات عمومی طراح
• ایجاد سوالات کاملا تصادفی برای هر دانش آموز
• نمایش سوالات و گزینه ها و متعلقات آن ها در محیط کاملا گرافیکی
• مارک کردن سوالات و مرور مجدد آنها
• پرش به شماره سوال دلخواه
• مشاهده ی گزینه ی صحیح بعد از اتمام آزمون
• پایان آزمون در دو صورت اتمام زمان آزمون یا لغو دستس آزمون

مشاهده کارنامه
• مشاهده کارنامه ی موقت بعد از هر آزمون
• مشاهده کارنامه ی نهایی از کلیه آزمون های داده شده توسط دانش آموز به تفکیک درس و تاریخ آزمون

و ...

ma.rad
شنبه 30 دی 1391, 21:56 عصر
باسلام،کارتون خوبه سفارشی 4تا6 میلیون وعمومی 40 تا60 هزار تومان
و
برنامه ای برای محاسبه قیمت یک پروژه نرم افزاری (http://barnamenevis.org/showthread.php?379680-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AD%D8%A7%D8%B3%D8%A8%D9%87-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%DB%8C%DA%A9-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C)

danialafshari
یک شنبه 01 بهمن 1391, 00:40 صبح
سلام
برنامه ی خوبی به نظر میرسه و user friendly هست
از کامپوننت جانوس در برنامه استفاده کردید؟

sirvan-me
یک شنبه 01 بهمن 1391, 11:08 صبح
سلام
برنامه ی خوبی به نظر میرسه و user friendly هست
از کامپوننت جانوس در برنامه استفاده کردید؟

بله دوست من .

دوستان لطف کنن تو بحث شرکن کنن . مطمئن نظراتتون میتونه برای من خیلی مفید باشه ...

sgn2006
یک شنبه 01 بهمن 1391, 11:43 صبح
سلام
اگه برنامه برای تیراژ بالا می خوای تولید کنی بین 100 تا 150 هزار و اگر سفارشی کار می کنی بین 2 میلیون تا 3 میلیون

sirvan-me
یک شنبه 01 بهمن 1391, 12:19 عصر
دوستان اگر ایده ای برای بهتر شدن برنامه دارن دریغ نکنن ... اگه فکر می کنید فلان امکان به برنامه اضافه بشه خوبه هم لطفا بگید ...

rezaei_y
یک شنبه 01 بهمن 1391, 12:26 عصر
برنامه جالبیه بین 2 تا 3 میلیون

Y_Safaiee
یک شنبه 01 بهمن 1391, 13:11 عصر
سلام دوست خوبم

بهت تبریک میگم واقعا برنامه خوب و زیبایی نوشتی.

با دیدن برنامت شاید 100 تا ایده بیشتر به ذهنم رسید که اگه برنامت داشت بسیار عالی میشد(البته اگه کل امکانات برنامه همین هایی باشه که لیست کردی)

مثلا جالب میشد در پایان آزمون نمره به دانش آموز پیامک زده میشد و نمرشو میگفت.
یا امکان فعال یا غیر فعال کردن Hint وجود داشت , یعنی دانشجو رو دکمه کمک کلیک میکرد با توجه به درصدی که مسئول گفته بود از نمره کسر میشد و 1 جواب نادرست براش غیرفعال میشد و مثلا امتیاز سوال از 2نمره به 1.25 میرسید.
یا مثلا تو کلاسهایی که تعداد زیادن برنامه وقت بندی میکرد و ساعت آزمون گروه بعدی رو بهشون پیام میداد.
یا مثلا دانشجو میتونست میزان پیشرفت تو تست زدن هاش یا جواب سوال دادناشو هم به صورت آماری هم به صورت چارتی در طول مدتی که آزمون داده ببینه(منظور همه آزمون هاست)
یا مثلا مسئول میتونست صفحه کاری آزمون دهنده ها رو ببینه یا به نرم افزارشون دستور / پیام بفرسته.
و ...

اما در کل برنامه زیبایی نوشتی و از نظر من نه در سطح حرفه ای اما برای عموم و کارهای سفارشی خوبه.

و اما در مورد قیمت چون نمیخوام سرتو دردبیارم به نظر من :
عمومی بین 50-100 هزار تومن
خصوصی بین 2 - 3 میلیون تومان

موفق باشی
بایت بایت

sirvan-me
یک شنبه 01 بهمن 1391, 14:05 عصر
سلام دوست خوبم

بهت تبریک میگم واقعا برنامه خوب و زیبایی نوشتی.

با دیدن برنامت شاید 100 تا ایده بیشتر به ذهنم رسید که اگه برنامت داشت بسیار عالی میشد(البته اگه کل امکانات برنامه همین هایی باشه که لیست کردی)

مثلا جالب میشد در پایان آزمون نمره به دانش آموز پیامک زده میشد و نمرشو میگفت.
یا امکان فعال یا غیر فعال کردن Hint وجود داشت , یعنی دانشجو رو دکمه کمک کلیک میکرد با توجه به درصدی که مسئول گفته بود از نمره کسر میشد و 1 جواب نادرست براش غیرفعال میشد و مثلا امتیاز سوال از 2نمره به 1.25 میرسید.
یا مثلا تو کلاسهایی که تعداد زیادن برنامه وقت بندی میکرد و ساعت آزمون گروه بعدی رو بهشون پیام میداد.
یا مثلا دانشجو میتونست میزان پیشرفت تو تست زدن هاش یا جواب سوال دادناشو هم به صورت آماری هم به صورت چارتی در طول مدتی که آزمون داده ببینه(منظور همه آزمون هاست)
یا مثلا مسئول میتونست صفحه کاری آزمون دهنده ها رو ببینه یا به نرم افزارشون دستور / پیام بفرسته.
و ...

اما در کل برنامه زیبایی نوشتی و از نظر من نه در سطح حرفه ای اما برای عموم و کارهای سفارشی خوبه.

و اما در مورد قیمت چون نمیخوام سرتو دردبیارم به نظر من :
عمومی بین 50-100 هزار تومن
خصوصی بین 2 - 3 میلیون تومان

موفق باشی
بایت بایت

مثل همیشه عالی بود یونس جان ...
حتما از ایده هایی که دادی استفاده می کنم .

در مورد ارسال اس ام اس میشه یه ذره راهنمایی کنی ... من در رابطه با این موضوع اطلاعی ندارم ...

Y_Safaiee
یک شنبه 01 بهمن 1391, 21:00 عصر
سلام دوست خوبم

خواهش میکنم خوشحالم که تونستم بهت کمک کنم تازه 5 تا ایده دادم که 95 تایه دیگرو نگفتم,خواستی بگو برات لیست کنمشون:لبخند:

برای ارسال پیام اگه حوصله کار با دستورات AT رو نداری میتونی از کامپوننت های Mcore یا Kylix استفاده کنی یا بهتر از اینها وب سرویس بخری

موفق باشی
بایت بایت