PDA

View Full Version : یه سوال از اساتید

masiha68
شنبه 30 دی 1391, 22:13 عصر
سلام به همگی
من مدتی قبل شروع کردم به یادگیری php تو این مدت با دوستان برنامه نویس در اتباط بودم و نکات زیادی رو یاد گرفتم و بیشتر یادگیرم هم بر اساس کتاب هایی (فارسی ) بود که توی وب واسه دانلود گذاشتن
دیشب توی نت می گشتم و رفتم روی یه سایتی که یه پکیج طراحی وب می فروخت و طبق گفته هاش اموزش تموم زبان های تحت وب رو داشت با کلی طرح لایه باز و سایت اماده و نرم افزار ... فقط یه مشکلی داشت . اینکه اموزشش ها انگلیسه
من انگلیسیم زیاد بد نیست ولی نمی دونم لازمه منابع انگلیسی رو بخونم یا نه ... یکی از دوستان که خیلی توی طراحی وب وارد بود می گفت ما هرچی داریم توی طراحی وب از رو دست خارجی ها زدیم پس بهتره کلا منابع انگلیسی رو بخونی
این لینک اون سایته ... یه نگاهی بندازین ببینین ارزش داره بخرم یا نه
http://www.kimia-soft.ir/products.php?20

webdesign2
شنبه 30 دی 1391, 22:27 عصر
سلام !!
همان طور که دوست شما گفت تمام طراحی ما الگوی از خارجی هاست و آموزشهای طراحی سایت بیشتر خارجی هستن و شما می توانید از این سایت (http://www.w3schools.com/)تمام آموزش درباره هر نوع برنامه نویسی تحت وب بخواهی را به صورت رایگان ببینین با مثال های حل شده

habibvafapour
شنبه 30 دی 1391, 22:54 عصر
دوست عزیز این خیلی پکیج شاخی نیست خود شما هم میتوای با سرچ کردن توی سایت های فارسی این جور چیزا رو دانلود کنی
ابتدا بهتر هست علوم یک زبان برنامه نویسی (php) رو یاد بگیری.

masiha68
شنبه 30 دی 1391, 23:00 عصر
من نت م واسه دانلود به درد نمی خوره(در حد دیال اپ) واسه همینه می خرم
ولی فک نکنم پکیج بدی باشه ... به هر حال من می خواستم پی اچ پی رو باد بگیرم قیمت اموزشش چیزی حدود 200 تومن بود ... حالا ادم توی یه پک همه ی اموزش ها رو بذاره که دیگه جای خود داره و خیلی مفته
البته مشکل من تنها با انگلیس بودنشه ... چون نمی خوام زحمت انگلیسی گوش دادن رو به خودم بدم ولی اونطوری که اون دوستم می گفت اصلا واجبه کلا منابع اموزشیم انگلیسی باشه
باز ممنون از راهنماییتون

mtchabok
یک شنبه 01 بهمن 1391, 00:44 صبح
سلام
این چیزی که بنده دیدم اصلا ارزش نداره . چون اکثر منابعش رایگانه و الان در وب موجوده . البته اگه شما مشکل دانلود داشته باشید میتونید از سایتهای آموزشی انگلیسی استفاده کنید که زیاد هم هستن و نیازی به دانلود چیزی هم ندارید .
هرچند باز به نظر خودتون بستگی داره .

xxkamixx
یک شنبه 01 بهمن 1391, 10:09 صبح
سلام دوست عزیز. با توجه به فرمایشات دوستان شما باید اصلا پول خرج نکنی و دائما پشت نت باشی و از منابع فری استفاده کنی. به نظر بنده منبع مهم نیست که چی باشه فری یا پولی ولی با توجه به اینکه ما همیشه نسبت به چیزی که پول پرداخت می کنیم ارزش میدیم پیشنهاد میکنم پکیج رو بخرین امتحانش ضرری نداره، تو راه یاد گیری این پولا که چیزی نیست واسه شما هم که دانلود سه دی وی دی میسر نیست واقعا خوبه، حتی ای دی اس ال هم بگیری و سه دی وی دی دانلود کنی بیشتر از 20 تومن برات آب میخوره. در ضمن به هیچ وجه یادگیری تحت وب رو پیشنهاد نمیکنم. از لحاظ روانشناسی هم ثابت شده آدم پشت نت که باشه تمرکز یادگیریش پایین میاد. این پکیج گام موثری برای یادگیری شما خواهد بود اگه به نحو احسن ازش بهره ببرید. بازم اگه سوالی داشتید در خدمتم

موفق باشید