PDA

View Full Version : کار در نت برای برنامه نویسان

amir.net
شنبه 15 بهمن 1384, 23:46 عصر
از دوستان هرکسی در مورد چگونگی پیدا کردن سفارش برای برنامه نویسی و طریقه کار، اطلاعاتی داره لطف کنه جواب بده(باتشکر ببخشید اینجا سوال کردم :گیج: تاپیک مناسب رو پیدا نکردم :متفکر: )

vbapr2005
یک شنبه 16 بهمن 1384, 01:26 صبح
درسته. کاملا درسته تو هیچ تاپیکی راجع به این مطلب چیزی نوشته نشده بلکه این مطلب برای خودش یه «تالار» داره نه یه «تاپیک»

M.kavyani
یک شنبه 16 بهمن 1384, 14:34 عصر
درسته. کاملا درسته تو هیچ تاپیکی راجع به این مطلب چیزی نوشته نشده بلکه این مطلب برای خودش یه «تالار» داره نه یه «تاپیک»

با سلام
حالا چرا نارحت میشی راهنماییش کن.
به نظر من اگر این سوالت رو در بخش مباحث متفرقه یا آگهی های شما درج کنی بهتر باشه.
در پناه حق موفق و کامروا باشید.

amir.net
چهارشنبه 26 بهمن 1384, 21:28 عصر
با تشکر ازراهنمائی m.kavyani

اگه vbapr2005 (عزیز!!! ) به تعداد پستهای من دقت میکرد زحمت نوشتن اراجیف به خودش نمیداد.

meh_secure
چهارشنبه 26 بهمن 1384, 21:56 عصر
آقای amir لطفا ناراحت نشید. فکر نمی کنم دوستمون vbapr هم قصد بدی داشته باشن.
در هر صورت محسن درست گفته. بخش های متنوعی وجود داره حتی برای تبلیغات و ... .
آرزوی موفقیت براتون داریم.

acp_co
چهارشنبه 26 بهمن 1384, 23:07 عصر
از دوستان هرکسی در مورد چگونگی پیدا کردن سفارش برای برنامه نویسی و طریقه کار، اطلاعاتی داره لطف کنه جواب بده(باتشکر ببخشید اینجا سوال کردم :گیج: تاپیک مناسب رو پیدا نکردم :متفکر: )
اگر با vb.net 2005 & sql کار میکنید و تجربه کافی دارید سوابق تحصیلی و کاری خود را با ذکر تلفن بهacp2ir@yahoo.com ارسال کنید.

بابک زواری
چهارشنبه 26 بهمن 1384, 23:26 عصر
دوست عزیز اگر تهران باشید هر روز در روزنامه همشهری تعداد زیادی آگهی برای جذب برنامه نویس وجود داره ؛ یک هفته دنبالش باشید حتما چیزی پیدا میکنید

amir.net
جمعه 28 بهمن 1384, 13:35 عصر
از راهنمائی دوستان سپاسگزارم.

vbapr2005
جمعه 28 بهمن 1384, 14:41 عصر
من بهت گفتم: «این مطلب برای خودش یه «تالار» داره نه یه «تاپیک»» و این جوابت بود و منظورم هم خیلی روشن بود : فروم آگهی های شما (http://www.barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?f=16).

اگه vbapr2005 (عزیز!!! ) به تعداد پستهای من دقت میکرد زحمت نوشتن اراجیف به خودش نمیداد.
من فکر نمی کنم بهت توهین کرده باشم. من هم جوابتو دادم هم عصبانیت خودم رو بهت نشون دادم (که اونم دلیل های 100% قانع کننده ای داره)
راستی بذار یه چیزی رو هم بگم: کاری به این ندارم که تو قوانین سایت توهین کردن منع شده (بالاخره کسی که بار اولشه داره پست میده، نه باید به قوانین سایت کاری داشته باشه، نه باید در جای مناسب خودش سوالشو بپرسه، خلاصه هر کاری بخواد میتونه بکنه!!!) اما بذار اینو بهت بگم که اگه به قوانین سایت هم کاری نداشته باشی به هر حال سعی کن هیچ وقت تو زندگیت به کسی توهین نکنی چون میتونه برات گرون تموم شه (امیدوارم تو زندگیت بیشتر از 4، 5 تا پست داده باشی و قوانین اونجا رو دیگه رعایت کنی)

خوشم نمیاد این بحث های بی نتیجه و پوچ رو ادامه بدم اما بدون حرفای خیلی زیادتری برای گفتن داشتم...