PDA

View Full Version : چگونه صفحات ASP.NET را می توان آپلود کرد؟

siavash.drn
سه شنبه 03 بهمن 1391, 13:00 عصر
سلام به همه دوستان

من در زمینه ASP.NET مبتدی هستم.سوالی که دارم اینه که باید صفحات ASP.NET رو برای جلوگیری از دیدن کدهای برنامه،رمز نگاری کرده و بعد آپلود کنم؟ یا به صورت معمول فقط فایل ها را آپلود نمایم (اگر جواب مثبت هست در این حالت امکان دیدن سورس اصلی صفحات وجود دارد یا نه) ؟

ممنون از دوستان

mRizvandi
سه شنبه 03 بهمن 1391, 14:54 عصر
حداقل دو روش وجود داره:
روشی که کدهای پشت صحنه به DLL تبدیل میشه و کدهای aspx به همون صورت باقی می مونن
روش دوم هم کل کدها تبدیل به DLL میشن
اگر در زمان publish گزینه Use fixed naming and single page assemblies رو به تنهایی انتخاب کنی، حالت دوم رو خواهی داشت. یعنی کل کدها DLL میشه و چیزی رو نمیشه تشخیص داد.

siavash.drn
چهارشنبه 04 بهمن 1391, 09:43 صبح
حداقل دو روش وجود داره:
روشی که کدهای پشت صحنه به DLL تبدیل میشه و کدهای aspx به همون صورت باقی می مونن
روش دوم هم کل کدها تبدیل به DLL میشن
اگر در زمان publish گزینه Use fixed naming and single page assemblies رو به تنهایی انتخاب کنی، حالت دوم رو خواهی داشت. یعنی کل کدها DLL میشه و چیزی رو نمیشه تشخیص داد.
خیلی ممنونم دوست عزیز
در حال حاضر سایت های نوشته شده با aspx بیشتر با کدام روش کار می کنند؟
آیا برای آپلود سایت نوشته شده با ASP.NET باید licence خرید؟
به عنوان آخرین اگر ما صفحات را بدون رمز گذاری آپلود کنیم،واقعا امکان نشت کدهای ما وجود داره؟

mRizvandi
چهارشنبه 04 بهمن 1391, 11:46 صبح
خواهش میکنم
1: بستگی به استراتژی شما داره، من خودم همیشه از این حالت استفاده می کنم که کل فایلهام رو DLL کنم، (اگر این حالت اول رو انتخاب کرده باشی، می تونی فایل aspx رو هرزمان خواستی در حد متن اصلاح کنی و بدون کامپایل آپدیت کنی، اگر حالت fixed namin استفاده کنی، کوچیکترین تغییر توی فایل aspx باید کامپایل کنی و پابلیش کنی)
2: خیر نیاز به هیچ لیسانسی نیست
3: خیر، شما زمانی که فایل aspx رو آزاد میذاری فقط هاست شماست که ممکنه فایلهای aspx شما رو ببینه که چی توشه، و گرنه هیچ کاربر و شخصی نمی تونه اون رو تشخیص بده.
نکته: در هر صورت کد شما تبدیل به HTML میشه و خیلی چیزها از توش معلوم میشه و نگران این موضوع نباشید.