PDA

View Full Version : ذخیره و بازیابی تصاویر از access

pejmana
یک شنبه 16 بهمن 1384, 10:14 صبح
امیدوارم اساتید اهل فن برای این درخواست تکراری عصبانی نشوند . ولی خواهشاً اگر جواب آنرا میدانید بنویسید و نگویید بهتر است مسیر تصاویر را ذخیره کنید چون من از این روش زیاد استفاده کردم اماالان می خوام آیکنها را در جدول ذخیره کنم که نه حجم زیادی اشغال می کنه و نه باعث کندی دیتابیس میشه واگه برنامه شو دارید نگویید ایمیل بده تا برات بفرستم . بی زحمت یا فایلتون را پیوست کنید یا متن آنرا کپی پیست نمایید . با تشکر

harry potter
یک شنبه 16 بهمن 1384, 12:01 عصر
من که چیزی از حرفات نفهمیدم
بیشتر توضیح بده

sohrab o
دوشنبه 17 بهمن 1384, 00:15 صبح
کجاش نا مفهوم بود آقای potter

pejmana
دوشنبه 17 بهمن 1384, 14:42 عصر
دوستان عزیز
چی شد راهنماییهاتون.

mehrzad007
دوشنبه 17 بهمن 1384, 20:57 عصر
قبلا توی سایت بحث شده . بگرد !

pejmana
سه شنبه 18 بهمن 1384, 11:37 صبح
قبلا توی سایت بحث شده . بگرد !

زحمت کشیدید . من لابد اول این کاروکردم بعد کمک خواستم . 20 تا مبحث پیدا کردم ولی هیچکدام دقیقاً چیزی که من میخوام نیست . حالا اگه واقعاً راست میگید خودتون عنوان تاپیک را معرفی کنید . با تشکر دوست عزیزم

mehrzad007
سه شنبه 18 بهمن 1384, 12:45 عصر
"زحمت کشیدید . " قابل شما رو نداره . ولی....
"من لابد اول این کاروکردم بعد کمک خواستم " اگه این کار رو کرده بودید دیگه نمی پرسیدید
"حالا اگه واقعاً راست میگید " من راست نمی گم!!! بهتره اول یه کم صحبت کردن یاد بگیری

sohrab o
سه شنبه 18 بهمن 1384, 22:31 عصر
mehrzad جان اینجا جایی واسه کل کل نیست میخوایم به هم کمک کنیم پس اگه زحمتی نیست دوستمونو کمک کنید
متشکر ، من از دوستان عذر خواهی می کنم

mehrzad007
سه شنبه 18 بهمن 1384, 23:15 عصر
"..جان اینجا جایی واسه کل کل نیست میخوایم به هم کمک کنیم پس اگه زحمتی.. "
ما هم می خوایم کمک کنیم اما گاهی حماقت افراد نمی زاره....

Milad Mohseny
چهارشنبه 19 بهمن 1384, 00:44 صبح
با سلام خدمت دوستان با با شما ها که همیشه با حال هستین ایندفعه هم یکم مهربونتر باشین
من یه برنامه گذاشتم امید وارم کارتون راه بیافته ابته من فقط یه برنامه نویس مبتدییییییییییییییی هستم .

meh_secure
شنبه 22 بهمن 1384, 21:45 عصر
پس کو این برنامه ات؟؟

Milad Mohseny
شنبه 22 بهمن 1384, 23:41 عصر
با سلام
نمی دونم چی شده بود ولی برنامه را دوباره آپلود کردم در صفحه قبل میباشد.

احمد آقا
یک شنبه 23 بهمن 1384, 10:13 صبح
اگر از adodb 2.7 به بعد استفاده میکنی از شی stream استفاده کن اگر هم از ورژن های پایین تر استفاده میکنی از متد getchunck رکوردست استفاده کن

meh_secure
یک شنبه 23 بهمن 1384, 12:28 عصر
میلاد جان دست شما درد نکنه. اما این مثال رو می دونستم. مشکل اینجاست که این نوع کار به درد من نمی خوره چون داخل کریستال ریپورت این عکس ها رو نمایش نمیده.
اگر دقت کرده باشید داخل فیلدی که عکس به صورت بایت ذخیره شده نوشته شده long binary data و من این رو نمی خوام. چیزی که بنده می خوام اینه: Package