PDA

View Full Version : نحوه ایجاد فاکتور برای اقلام سفارش داده شده در فروشگاه اینترنتی

bftarane
سه شنبه 03 بهمن 1391, 19:55 عصر
سلام.
می خواستم کسانی که تا حالا فروشگاه اینترنتی ایجاد کردن راهنمایی کنن چطور میشه برای اجناس فاکتور تهیه کرد آیا به جدول جداگانه ای نیازه؟ یا از همون جداول محصولات، و سفارش ها میشه استفاده کرد؟
آیا اینکه نام خریدار، محصولات سفارش داده شده، تعداد سفارش از هر محصول، تاریخ سفارش، قیمت کل رو در یک گریدویو نشون بدیم و ازش پرینت بگیریم روش درستیه برای ایجاد فاکتور؟
و اگه مثلاً 50 تا سفارش داشته باشیم آیا میشه طوری برنامه نویسی کرد که در یک بار عمل پرینت به ازای هر سفارش یک فاکتور در یک کاغذ جداگانه چاپ بشه؟ یعنی اینجا 50 تا؟

bftarane
سه شنبه 03 بهمن 1391, 22:20 عصر
بچه ها من خیلی به جواب این سوال احتیاج دارم من این سوال رو زودتر پرسیده بودم متأسفانه حذفش کرده بودن.
فکر می کردم خیلیا این کار رو قبلاً انجام داده باشن و راحت باشه به این سوال جواب بدن.

rana-writes
چهارشنبه 04 بهمن 1391, 00:58 صبح
سلام
سوال قبلي شما رو نديدم ولي از اين سوال شما اينطور برمياد كه هنوز تحليل درستي از كارتون ندارين وگرنه فاكتور چيزي جز نمايش اطلاعات نيست
و يه چيدمان ساده و سلكت ساده از اطلاعات مختلف توي جدولهاي مختلفه.

شما اول تحليل كارتون رو انجام بدين بعد مي بينين طراحي فاكتور هم كار ساده ايه
ضمن اينكه توصيه ميكنم حتما برين چند تا از فروشگاه هاي اينترنتي و تستي كالا بخرين ببينين چطوري عمل ميكنن، ميتونه الگوي خوبي باشه

موفق باشين

saeed31641
چهارشنبه 04 بهمن 1391, 09:08 صبح
اگه مثلاً 50 تا سفارش داشته باشیم آیا میشه طوری برنامه نویسی کرد که در یک بار عمل پرینت به ازای هر سفارش یک فاکتور در یک کاغذ جداگانه چاپ بشه؟ یعنی اینجا 50 تاگه منظورتو اینه که یکی یکی پرینت نگیرن درست اینکار ور میشه انجام داد ولی اول باید صفحه طراحی کنی.بعدم اصولا اول فاکتور میبنند بعد پرینت میگیرن . دوست بالای درست میگه اول باید شما چی میخاین بعدم سفارش دهند پروژه چی میخاد نظر اون مهم.من خود یه پروژه که نوشته بود کارفرما میگفت من از تب بدم میاد فققط میخاد بین شی ها با اینتر کار کنم .

fakhravari
چهارشنبه 04 بهمن 1391, 09:11 صبح
3 کار میشه کرد.
1) فرم با css طراحی کرد.
2) از برنامه های گزارش گیری استفادده کرد.
3) با کد جاوا پرینت گرفت.

bftarane
چهارشنبه 04 بهمن 1391, 10:57 صبح
وگرنه فاكتور چيزي جز نمايش اطلاعات نيست
و يه چيدمان ساده و سلكت ساده از اطلاعات مختلف توي جدولهاي مختلفه.

شما اول تحليل كارتون رو انجام بدين بعد مي بينين طراحي فاكتور هم كار ساده ايه
خوب این کاری بود که من خودم انجام داده بودم ولی مطمئن نبودم کار درستی انجام دادم یا نه اطلاعات رو هم از سه جدول محصولات، orders و orderlines واکشی کردم و نشون دادم. خوب پس طبق صحبتهایی که در این تاپیک شد متوجه شدم کار درستی انجام دادم.
98892
98893
از همه متشکرم که به سوال من جواب دادن.