PDA

View Full Version : یک خواهش و یک راهنمایی

محمد دشتی زاده
چهارشنبه 04 بهمن 1391, 07:25 صبح
با سلام
من محمد دشتی زاده هستم
من یک مشکل دارم با وجود اینکه در انجمن ها بسیار جستجو کردام به نتیبجه ای نرسیدام
مشکل من اینه من رشته ام حسابداری اما علاقه خواصی به کامپیوتر دارم
الان می خواهم برنامه نویسی php را یاد بگیرام اما نمی دانم از کجا شروع کنم چه کتاب برنامه نویسی را خریداری کنم
یک آموزش پیدا کردم 150 هزار تومان اما من الان سرباز هستم و اون قدر حقوق نمی گیرم که بتوانم 150 هزار تومان بدام بریا آموزش php اگر دوستان می تواند من در این را کمک کنند و کتاب های و یا را حلی را برای من مطرح کنند متشکر می شوم
من منتظر جواب شما اساتید محترم می باشم
با تشکر

h.rezaee
چهارشنبه 04 بهمن 1391, 11:08 صبح
سلام بر شما دوست عزیز. اولا واقعا قابل تحسین که تو دوره سربتزی می خوای پی اچ پی یاد بگیری. ثانیا تو همین وب سایت آموزش پی اچ پی از صفر تا صد قرار داده شده. اگر هم کتابی می خوای تهیه کنی کتاب آموزش پی اچ پی انتشارات ناقوس رو پیشنهاد می کنم.موفق باشی

siavashsay
چهارشنبه 04 بهمن 1391, 11:23 صبح
درود به سرباز خودمون !
منم رشتم حسابداری بود اما به کامپیوتر علاقه داشتم و شروع کردم به خوندن کتابهای C++ - بعدش هم چون به وب علاقه داشتم شروع کردم به خوندن PHP - CSS- HTML
نه کلاس و نه هیچ هزینه دیگه ای ! فقط از روی اینترنت و مطالب و کتابهای PDF !
بهترین منبع آموزشی هم Documention خود سایت PHP هست ! البته اگر زبان انگلیسیت نسبتا خوب باشه !
این هم لینکش
http://us1.php.net/get/php_enhanced_en.chm/from/this/mirror
اما کتابهای PDF رو هم فراموش نکن !
موفق باشید :)

Mohsen.
چهارشنبه 04 بهمن 1391, 11:33 صبح
چطوری توی سربازی به اینترنت وصل شدی؟ البته حتما مرخصی گرفتی
ولی این سربازی منو کشته. دو سال نبودن در وب یعنی باید از اول شروع کنی :گریه:

محمد دشتی زاده
چهارشنبه 04 بهمن 1391, 16:27 عصر
با سلام
ممنون بایت راهنمایی دوستان من دل گرم کردید
اره الان چند روزی مرخصی هستم اما اونجا شب ها 2 ساعت مرخصی می گیرم می روم با هر چه بدبختی خانه یکی از دوستان سربازی و با سیستم ایشون کار می کنم اخه علاقه شدید !خیلی سخت شب ها همینطوری ازاد باشم البته این را هم بگویم من و دوستم با هم داخل همین دور سربازی هم css و html کامل یادگرفته ایم
اما الان با هم تصمیم گرفته ایم که php را یاد بگیریم از تمامی دوستان خواهش می کنم که در این امر من و دوستم را کمک کنند
ممنون بابت در گرمی شما ای کاشک همه همینطور بودن
موفق باشید التماس دعا دارم