PDA

View Full Version : نمایش اطلاعات از دیتابیس بدون درج کد در page مقصد

hamidhassas
چهارشنبه 04 بهمن 1391, 08:12 صبح
چطور میشه رکورهایی رو که مثلا در فیلد group آنها عدد 3 هست به نمایش در آورد اون هم فقط با یک لینک ؟

یعنی در یک صحفه ما می یایم با کد زیر اطلاعات رو نمایش میدیم بعد فقط مثلا با کلیک روی کلمه SPORT تمامی رکورد هایی که در جدول News و در فیلد Group اونها عدد 3 قرار گرفته در همون صحفه به نمایش در بیاد بدون اینکه وارد صحفه دیگری بشه و بعد در اونجا به نمایش در بیاد.

include 'config.php';
connect($username,$password,$database);
mysql_query('SET NAMES \'utf8\'');
$read_sql= "SELECT * FROM `news` WHERE Gorup='3' ORDER BY id DESC LIMIT 0,100";
$tab=mysql_query($read_sql);
$row=mysql_fetch_array($tab);

توضیح بیشتر:
من دو تا صحفه دارم یکی index.php و یکی preview.php در صحفه index.php تمام رکوردها رو به نمایش در میارم و با کد زیر یک رکورد خاص رو انتخاب و با یک لینک به صحفه preview.php منتقل میکنم که در اون صحفه کد انتخاب جدول news و فیلد group قرار داره که مثلا اگر این فیلد دارای عدد 3 بود فقط رکور هایی رو به نمایش میزاره که در اون عدد 3 است.
حالا میخوام کاری کنم که همین اتفاق بدون اینکه توی صحفه preview.php بیوفته در index.php بیوفته و کاربر به صحفه دیگه ای منتقل نشه و در همون جا رکورد ها رو مشاهده کنه.

<?php echo"<a href=preview.php?h=$row[0] style=text-decoration:none >اخبار ورزشی</a>"; ?>

h.rezaee
چهارشنبه 04 بهمن 1391, 08:39 صبح
سلام بر شما. دوست عزیز برای این کار باید از تمپلیت انجین مثل اسمارتی و رین و..... و همچنین کتابخانه های پی اچ پی که امکان اتصال به دیتابیس رو میدن مثل پی دی او استفاده کنی. موفق باشی

hamidhassas
چهارشنبه 04 بهمن 1391, 20:50 عصر
چی؟
ببخشید من اصلا نمی فهمم چی میگید؟

h.rezaee
چهارشنبه 04 بهمن 1391, 22:44 عصر
دوست عزیز این مباحث مربوط به پی اچ پی حرفه ایه که برای یاد گرفتنش نیاز به زمان داری اگر یه سرچی تو همین وب سایت بزنی می تونی مطالباتی پیدا کنی. موفق باشی

2undercover
پنج شنبه 05 بهمن 1391, 06:02 صبح
دوست عزیز این مباحث مربوط به پی اچ پی حرفه ایه که برای یاد گرفتنش نیاز به زمان داری اگر یه سرچی تو همین وب سایت بزنی می تونی مطالباتی پیدا کنی. موفق باشی

اینایی رو که گفتین اصلا ربطی نداره!

شما باید از AJAX استفاده کنید ! دربارش توی اینترنت جستجو کنید مطلب زیاده!

coder.php
پنج شنبه 05 بهمن 1391, 11:35 صبح
میشه از تابع isset استفاده کرد

if (isset($_REQUEST['h'])
{// کد هایی که در فایل preview قرار دارند
}
else {
//کد های فایل index
{