PDA

View Full Version : ارسال اطلاعات متن از یک فایل به بانک اطلاعاتی

m7802z
یک شنبه 16 بهمن 1384, 13:09 عصر
ببخشید دوستان اگه سوال رو هم جواب دادین بهم بگین بی زحمت میخوام اطلاعات یک فایل متنی را روی بانک ذخیره کنم در اصل فایل متن حاوی چند فیلد مختلف با اندازه های یکسان هست می خوام ببینم چطوری میتونم اونارو تو بانکم ذخیره کنم

shahramasp
یک شنبه 16 بهمن 1384, 14:25 عصر
این کاری که تو میخوای بکنی اول یه برنامه نویسی وحشت ناک نیمه هوشمند میخواد که بیاد فیلدهارو از توی فایل متنی جدا کنه . وگرنه درج کردنش توی Sql سه سوته.

Elham_gh
یک شنبه 16 بهمن 1384, 14:34 عصر
بی زحمت میخوام اطلاعات یک فایل متنی را روی بانک ذخیره کنم در اصل فایل متن حاوی چند فیلد مختلف با اندازه های یکسان هست

میشه روشنترش کنید؟

M.kavyani
یک شنبه 16 بهمن 1384, 14:40 عصر
ببخشید دوستان اگه سوال رو هم جواب دادین بهم بگین بی زحمت میخوام اطلاعات یک فایل متنی را روی بانک ذخیره کنم در اصل فایل متن حاوی چند فیلد مختلف با اندازه های یکسان هست می خوام ببینم چطوری میتونم اونارو تو بانکم ذخیره کنم
یک پیشنهاد:
فایل متنی رو به اکسل ببرید و بعد انرا در بانک Import کنید. من خودم با فایلهای اکسل راحت تر کار میکنم.

( دوستان با سوادتری نیز در سایت وجود دارند. نظیر اقای ثباتی محترم و ... این فقط یه پیشنهاد بود. )

AminSobati
یک شنبه 16 بهمن 1384, 22:49 عصر
اگر فیلدهای شما Fixed Length باشند، SQL Server براحتی اونها رو Import میکنه. اگر با کاراکتر خاصی فیلدها و رکوردها جدا شده باشند، باز هم مشکلی وجود نداره

hmm
دوشنبه 17 بهمن 1384, 07:49 صبح
در ادامه فرمایشات استاد یه نگاهی هم به bulk insert تو bol بندازین

m7802z
دوشنبه 17 بهمن 1384, 09:39 صبح
اگر فیلدهای شما Fixed Length باشند، SQL Server براحتی اونها رو Import میکنه. اگر با کاراکتر خاصی فیلدها و رکوردها جدا شده باشند، باز هم مشکلی وجود نداره
دقیقا ماجرا همین شکلی هست که می فرمائید یعنی هم Fixed Length هستند و هم با کاراکتر خاصی هم از هم جدا شده اند اگه امکانش هست بیشتر راهنمایی کنید منو چون دائما این فایل در حال بروز شدن هست ممنون

AminSobati
دوشنبه 17 بهمن 1384, 09:56 صبح
از DTS استفاده کنین

m7802z
دوشنبه 17 بهمن 1384, 10:11 صبح
از DTS استفاده کنین
میشه روشنتر توضیح بدین ؟ آخه من میخوام سه فیلد که تو اون هست رو بریزم تو بانک بعد خود DTS رو چه جور استفاده کنم