PDA

View Full Version : حرفه ای: تقسیم محیط ویندوز به 4 بخش کاملا مجزا

morteza271
چهارشنبه 04 بهمن 1391, 14:25 عصر
سلام دوستان.
دوستان یه سوال دارم البته شاید ربطی به سی شارپ نداشته باشه ولی شما ببخشید!!

من میخوام محیط صفحه ی یک مانیتور 42 اینچ رو به چهار قسمت تقسیم کنم و در هر قسمت یک ویندوز نمایش داده بشه...
به صورتی که در هر بخش یه ویندوز کاملا مستقل باز بشه و هر کاربر بتونه در محیط خودش کار مربوط به خودش رو انجام بده.
یعنی مثلا یکی بازی کنه، یکی بره تو اینترنت و ...

البته اینم بگم که این مانیتور چند لمسی هست و به صورت همزمان 32 تاچ مختلف رو میتونه دریافت و پردازش کنه...

کسی میتونه کمک کنه؟؟

plus
چهارشنبه 04 بهمن 1391, 15:43 عصر
بعید میدونم چنین امکانی باشه.مایکروسافت با این همه تشکلیلاتش زور زده Metro UI رو داده بیرون که امکاناتش نصف چیزی که شما میخواین هم نیست.

morteza271
چهارشنبه 04 بهمن 1391, 19:19 عصر
بعید میدونم چنین امکانی باشه.مایکروسافت با این همه تشکلیلاتش زور زده Metro UI رو داده بیرون که امکاناتش نصف چیزی که شما میخواین هم نیست.
ممنونم دوست عزیز...

ولی یعنی هیچ راهی نداره؟؟
کسی راه دیگه ای به ذهنش نمیرسه که من بتونم این کار رو انجام بدیم حالا مثلا به یه شیوه دیگه...
اگه کسی میتونه راهنمایی کنه لطفا کمک کنه چون بدجوری درگیر این کارم...
یا باید مطمئن شم که راهی نداره و یا اگه راهی داره ببینم که روشش چیه و روال کار رو پیدا کنم...
منتظر نظرات دوستان هستم.

abdullah20
چهارشنبه 04 بهمن 1391, 19:27 عصر
نمیتونیم بگیم به هیچ عنوان نمیشه اگر نمیشد که پس کار نرم افزارهایی مثل VMware_Workstation چیه ؟
به نظر من در حد نوشتن یه همچین نرم افزاری هستش

merlin425
چهارشنبه 04 بهمن 1391, 19:38 عصر
وفتتو تلف نکن این دیگه چیزی نیست که بشه یه برنامه نویس حلش کنه مربوط میشه به سیستم عامل البته اگه اشتباه نکنم کلی زور میزنی اخرشم هم انرژیت رفته هم زمان هیچ چیزی هم نمیشه
البته یه راه دیگم هم هست میتونی بدی واست سیستم عامل سفارشی بزنن یکم گرونتر میشه ایرادی نداره چرک کف دسته:لبخند:

plus
چهارشنبه 04 بهمن 1391, 19:39 عصر
نمیتونیم بگیم به هیچ عنوان نمیشه اگر نمیشد که پس کار نرم افزارهایی مثل VMware_Workstation چیه ؟
به نظر من در حد نوشتن یه همچین نرم افزاری هستش
VMWare با استفاده از منابع سیستم، یک یا چند سیستم مجازی درست میکنه ربطی به دخالت در سیستم ویندوز نداره.امکانی که دوستمون ازش حرف میزنن داشتن چند desktop مجزا هست که مستقیما به سیستم ویندوز مربوطه.
به هر حال اگه بقیه دوستان نظری داشته باشن ما هم خوشحال میشیم بخونیم.

FastCode
پنج شنبه 05 بهمن 1391, 00:34 صبح
VMWare تحت هیچ شرایطی نمیتونه MultiTouch رو پشتیبانی کنه
Read:Mouse Grab

بهترین روشی که به ذهن من میرسه LXC ه که سرعتش از همه این روش ها روی هم بیشتره ولی نمیدونم چقدر Multitouch پشتیبانی میکنه

morteza271
پنج شنبه 05 بهمن 1391, 09:30 صبح
از همه دوستان ممنونم که در بحث شرکت کردند.

بهترین روشی که به ذهن من میرسه LXC ه که سرعتش از همه این روش ها روی هم بیشتره ولی نمیدونم چقدر Multitouch پشتیبانی میکنه
جناب FastCode میشه این روشی که ذکر کردین رو بیشتر توضیح بدین؟
من که نمیدونم چیه اگه لطف کنین توضیح بدین ممنون میشم...

arefba
پنج شنبه 05 بهمن 1391, 11:13 صبح
ویندوز هشت تا ده تاچ همزمان کار می کنه پس در نتیجه تو نمیتونی برای کل صفحه ی تقسیم شده ات بیشتر از ده تاچ بزاری
اگه مشکلت اینکه تاچ های همزمان رو چطوری تشخیص بدی من قبلا روش کار کردم پیام خصوصی بدم کمکی از دستم براومد در خدمتم

morteza271
پنج شنبه 05 بهمن 1391, 11:44 صبح
ویندوز هشت تا ده تاچ همزمان کار می کنه پس در نتیجه تو نمیتونی برای کل صفحه ی تقسیم شده ات بیشتر از ده تاچ بزاری
اگه مشکلت اینکه تاچ های همزمان رو چطوری تشخیص بدی من قبلا روش کار کردم پیام خصوصی بدم کمکی از دستم براومد در خدمتم
نه مهندس اصلا مشکل من تاچ نیست!!!
امضای منو ببینین ما یه شرکتی هستیم که سیستم های لمسی توی ایران طراحی میکنیم.و از نظر تاچ مشکلی نداریم و میتونیم هر سیستمی با هر تعداد تاچ طراحی کنیم!!!
من میخوام توی یه صفحه مانیتور 42 اینچ چهار تا ویندوز همزمان داشته باشم. یعنی کل صفحه رو به چهار قسمت مجزا تقسیم کنم و در هر قسمت یک ویندوز اجرا بشه. به طوریکه هر ویندوز به صورت مجزا و مستقل از سایر ویندوز ها بتونه کار کنه.
امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم...

morteza271
پنج شنبه 05 بهمن 1391, 12:09 عصر
دوستان به تصویر زیر دقت کنید :
من میخوام صفحه مانیتور 42 اینچ رو به این حالت تبدیل کنم:
98943

همونطور که در تصویر بالا می بینید صفحه به چهار قسمت تبدیل بشه و در هر بخش یه ویندوز کاملا مجزا اجرا بشه.
آیا امکانش هست یا نه؟
اگه هست لطف کنید برام توضیح بدین که چطوری؟
با تشکر از تمامی دوستان...

FastCode
پنج شنبه 05 بهمن 1391, 20:08 عصر
Dexpot؟
ولی Isolation برای اطلاعات نداره
LXC رو هم بی خیال

morteza271
شنبه 07 بهمن 1391, 15:55 عصر
Dexpot؟
ولی Isolation برای اطلاعات نداره
LXC رو هم بی خیال
ممنون دوست عزیز.