PDA

View Full Version : سوال: کمک در مورد طراحی

fsteta
چهارشنبه 04 بهمن 1391, 16:16 عصر
با سلام به دوستان
من یه طرحی دارم که هر کس میتونه بهم کمک کنه
من می خوام یک نرم افزار تحت وب باشه با امکان تعریف یوزر
یعنی اینکه اونو روی یک یرور نصب کنم و هر کس که یوزر نیم و پسورد داره بتونه وارد بشه
2-بعد از وارد شدن به داخل نرم افزار یک سری پنجره های کشویی نمایش داده بشه که داخل اونا اسامی
یک سری از افراد که قبلا ادمین تعریف کرده وجود داره
بعد جلوی اونا 2 تا چک باس با قابلیت تایید(تیک زدن) وجود داره که یک سری فقط میتونند چک باکس اول رو تایید کنند و یک سری دیگه هم چک باکس دوم رو و اینها رو ادمین تعیین میکنه
لطفا راهنمایی کنید از چی باید استفاده کنم؟

vahid2112
پنج شنبه 05 بهمن 1391, 03:07 صبح
سلام
اینکه سوال شما در تالار ASP.NET MVC مطرح شده،یعنی قصد طراحی با ASP.NET MVC را دارید؟
و اینکه برای شروع از طرح کلی خودتون رو بیشتر توضیح بدین

fsteta
سه شنبه 10 بهمن 1391, 11:17 صبح
سلام
من نمی دونم با کدومش میشه طراحی کرد یعنی ASP یا MVC ولی با هر کدومش میشه کمکم کنید
در واقع من می خوام یک دیتا بیس داشته باشم که شامل یوزر ها سطح دسترسی اونه یک فرم که هر کس به سیستم لاگین میکنه بر حسب سطح دسترسی بتونه اونه ادیت یا تایید یا فقط بتونه بخونه
این فرم مثل اکسل دارای پنچره های کشویی هستش که کار بر با زدن هر کدوم یک سری اطلاعات مثل نام مکان و ... رو میتونه انتخاب کنه و بعد از انجام دادن این کار اونو ارسال کنه
یوزر ادمین 1 این فرم را یک با با چک باکس تایید میکنه و برای ادمین 2 ارسال میمنه
یوزر ادمین 2 فرمی که ادمین 1 فرستاده رو تایید میکنه و برای یوزر های فقط خواندنی میفرسته
در ضمن این فرن ها باید در یک جایی هم آرشیو بشه و قابلیت اکسپورت مثلا به صورت اکسل رو هم داشته باشه
این نمای کلی پروژه
با تشکر