PDA

View Full Version : اجازه از مدیران تالار برای قرار دادن نسخه دمو برنامه مدیریت فروشگاه

user18
چهارشنبه 04 بهمن 1391, 16:18 عصر
با سلام من یه برنامه مدیریت فروشگاه با تکنولوژی ado.net و wpf و دیتابیس اکسس نوشتم میخواستم ببینم آیا میتونم نسخه دموی این برنامه را در این تالار قرار بدم یا باید در تالار دیگری قرار بدم
با تشکر

کامبیز اسدزاده
چهارشنبه 04 بهمن 1391, 19:25 عصر
ببخشید مدیریت فروشگاه شما سیستم حسابداری هم دارد ؟

میشه یکم توضیح بدین ؟ ما که خوشحال میشیم دموشو ببینیم.

user18
چهارشنبه 04 بهمن 1391, 20:38 عصر
اگه اجازه بدن مدیران دموشو میزارم منتظر اجازه هستم

مهدی فرزاد
چهارشنبه 04 بهمن 1391, 20:39 عصر
سلام
شما در یک پست جدا گونه قرار بدید من به تالار مورد نظر انتقال میدم ولی Redirect اون رو به صورت دائمی در همین تالار باقی میگذارم

user18
چهارشنبه 04 بهمن 1391, 22:46 عصر
اگر قراره انتقال بدید که نیازی نیست تو این تالار بزارمش نظرتون چیه تو تالار سی شارپ بزارم و یا محل مناسبشو بگید البته من چون تالار سی شارپ بیشتر فعال هست نظرم رو تالار سی شارپ هست

mze666
چهارشنبه 04 بهمن 1391, 23:22 عصر
دوست عزیز هرجا میخواید بذارید. آقای مهدی فرزاد هم گفتن انتقال میدن. فقط لطفاً در مورد نحوه کدنویسی (مراحل، روش ها، کامپوننت ها و ... که توی برنامه استفاده شده) هم اگر تونستید یه توضیحی بدید.
ممنون.

مهدی فرزاد
چهارشنبه 04 بهمن 1391, 23:26 عصر
اگر قراره انتقال بدید که نیازی نیست تو این تالار بزارمش نظرتون چیه تو تالار سی شارپ بزارم و یا محل مناسبشو بگید البته من چون تالار سی شارپ بیشتر فعال هست نظرم رو تالار سی شارپ هست

من برای این گفتم این کار رو بکنید چون میخواستم یک تاپیک هم در این بخش ازش باشه چون مربوط به WPF هم هست . اگر مایل هستید کاری رو که گفتم انجام بدید ودر غیر این صورت توی این بخش باید بگذارید
http://barnamenevis.org/forumdisplay.php?92-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A 7%DB%8C-Open-Source