PDA

View Full Version : خرید هاست

mazaher5723
پنج شنبه 05 بهمن 1391, 11:47 صبح
سلام دوستان
1-یک سایت خوب برا خرید هاست بگین لطفا دلیلشم بگین(البته ارزون هم باشه).
2-میگن هاست لینوکس یا ویندوز منظورشون چیه؟
ممنون

iranolom
پنج شنبه 05 بهمن 1391, 12:13 عصر
خسته نباشین :لبخند:
2-میگن هاست لینوکس یا ویندوز منظورشون چیه؟:لبخند:

بستگی به نوع سایتتون داره که ویندوزیه مثلا ASP.NET یا بر پایه لینکوش مثلا PHP هستش یا نه ابتدا قبل از خرید این باید مشخص بشه

که سایتتون از چه نوعیه

از نظر قیمت هم اگه نمی دونم تبلیغ محسوب میشه یا نه یا اینکه اینجا مجازیم یا نه //اگه مشکل داره مدیرا تذکر بدن من حذف کنم مطلب رو//

ولی من خودم بشخصه دارم از محصولات

dataecom.com

بهره می برم هم قیمت و هم پشتیبانی شون تقریبا در حد قابل قبولیه تا asp.net 3.5 رو پشتیبانی می کنه

لینوکس هم دارن ولی تا بحال تجربه اش نکردم ولی پشتیبانی خوبی اره تقریبا نسبت به جاهای دیگه که من دیدم

arefba
پنج شنبه 05 بهمن 1391, 12:21 عصر
چون اینجا نوشتی معلومه که دات نت کار هستی پس باید از ویندوز استفاده کنی
قبل از خرید امکانات هاست رو با برنامه ای که نوشتی بسنج
اگه درست بود خرید کن

malloc
پنج شنبه 05 بهمن 1391, 12:28 عصر
ضمنا به نوع پایگاه داده ای که ساپورت میکنن هم دقت کن . 2005 یا 2008 یا 2012

به نظر من تو این مساله کیفیت خیلی مهمه و بخاطر یه مقدار پول کیفیت هاستتو پایین نیار.

iranolom
پنج شنبه 05 بهمن 1391, 13:57 عصر
دوستان نمی ودنم اینجا منع مقررات برا تبلیغ داره یا نه ... ولی فکر کنم برا این دستمون که کمک می خواد نمونه واقعی از شرکت ها رو بزاریم //آدرس ساست// بهتر باشه

ما هم بهره می بریم خدا رو چه دیدی شاید هم هم ازش استفاده کردیم:قلب:

علاوه بر نوع هاست ... پایگاه داده ... ساپورت ایمیل ... و چند مشخصه کوچک بزرگ باید به ترافیک و سرعت خود سرورشون و ... هم توجه داشته باشیم
البته یکی از راه های که یکم هم غیر منطقی هم ممکنه باشه بهره بردن از سایت هایی هست که رو این شرکت ها دارن فعالیت می کنن هست برید ببیند چه جورین آیا سرعتشون خوبه هر چند غیر کارشناسی و مسخره هست ولی در کل اگه چندین مورد باشه جواب میده...

امکانات کوچک هم خیلی موثره ... مثلا من همیشه فکر می کردم این ایجاد پوشه مجاری همون ویرتال رو همه کنترل پنل ها حمایت می کنند تا چند وقت پیش که یکی به من مراجعه کردش برا سایتش خودش هاست گرفته بود بعد دیدم ای وای این هاستش اصلا این گرینه رو نداره

اگه هاست ویندوزیه دقت کنید asp.net چند رو پشتیبانی می کنه
که اگه یه چیز قابل قبول ارزون بخوای فکر کنم تا 3.5 کفایت کنه
هر چند بعضی ها هستن که شعار 4 رو میدن ولی در عمل وقتی ادم باهاش کار می کنه اصلا رو 4 جواب نمی ده همون کامپایلش رو ارور میده

در مورد دیگر جوانب هم اگه مدیریت بانک هم داشه باشه خوبه
که این شرکتی که من گفتم نداره متاسفاه
مدیریت منظورم یه پنلی هست که میشه راحت باهای مدیریت بانک رو انجام داد
بانک ساخت که همه می سازن:لبخند:
جدول ساخت
روابط رو گنجوند
مقادیر توی جدول ها رو خوند و نوشت و تغییر داد و...

البته در مورد هاست مطالب زیاد ه بگریدید شاید اطلا گروهی برا این کار تو این اصلا وجود داشته باشه گفتن همه چیز اینجا فکر کنم سخته و وقت نشه

در ضمن رو پشتیبانی اونم آنلاین خیلی دقت داشته باشید سرویسی که می خواید بگیرید داشته باشه خیلی مفیده تو مواقع ای که آدم به مشکل با هاست بر میخوره

خلاصه ... صدق الله علیم عظیم هست پایان کار ما:لبخند:

mazaher5723
پنج شنبه 05 بهمن 1391, 22:25 عصر
فعلا می خوام واسه شرکتمون ی سایت معمولی بزنم

rezaei_y
جمعه 06 بهمن 1391, 00:54 صبح
یک ملاک برای خرید هاست پشتیبانی شرکت مربوطه اس

اگه پشتیبانی خوب نباشه اذیت میشی

rana-writes
جمعه 06 بهمن 1391, 12:58 عصر
سلام
اينجا رو ببينين
http://www.webhosting.info/webhosts/tophosts/Country/IR

يه ليست از هاستهاي ايراني و تعداد دامينهاييه كه روشون ثبت شده
فكر كنم بشه انتخاب خوبي از بينشون انجام بدين

در مورد هاست ويندوزي يا لينوكسي هم دوستان گفتن اگه دارين با دات نت كدنويسي ميكنين بايد هاست ويندوزي انتخاب كنين
موفق باشين

meisam3322
جمعه 06 بهمن 1391, 19:38 عصر
شرکت پارسیان میزبان عالیه ، واقعا عالیه ، چند ساله دارم باهاشون کار می کنم ، به قول دوستان که گفتن ، ساپورت و پشتیبانی مهمترین موضوعیه که باید به اون توجه کنین.