PDA

View Full Version : سوال: انتخاب سرور و هاست خوب

Pouyan2010
شنبه 07 بهمن 1391, 10:50 صبح
با سلام خدمت مسئولین تالار

من یک وب اپلیکیشن بسیار بزرگ نوشتم که با PHP و HTML5 و .... هستش، بعد انتقال از PHP به HTML و کلا اینترفیسم همش با Ajax و این کار هم زیاد استفاده میشه، یعنی برای هر کاری من درخواست Ajax دارم، حالا دنبال یک سرور و هاست قوی در ایران هستم، بنظرتون کدوم هاست و خدمات در ایران خوب جواب میده و کار من رو جوابگو هست، ممنون میشم جواب بدید و از نظرات شما استفاده کنم، چون واقعا نمی دونم کدوم شرکت ها خدمات خوب ارائه می دهند و همچنین کدوم سرور از پس این همه Ajax بر میاد که سرعتم پایین نباشه. ممنون

Unique
شنبه 07 بهمن 1391, 12:25 عصر
به نظر من سعی کن host را از شرکت های خارجی خودت تهیه کنی یا حداقل از کسانی که سال های طولانی توی ایران این کار را انجام میدهند (ولی باز هم تضمینی نیست با این اوضاع اقتصادی برای کاهش هزینه ها از کیفیت سرور هاشون نزنن) ، در مورد قدرت سررو هم بستگی داره شما میخوای چیکار کنی ! shared میخوای یا virtual یا dedicated ! به نظر من از shared شروع کم و به مرور زمان اگه نیاز شد ارتقاء بده . من چون خودم همکار حساب میشم اسم نمیبرم اما بگردی زیاده ، یکی از دوستان یک نموداری از هاست های معتبر ایران البته از نظر تعداد مشتری نه کیفیت گذاشته بود که بگردی میتونی پیدا کنی.

Pouyan2010
شنبه 07 بهمن 1391, 15:28 عصر
بنظرتون این هاست ها و سرور ها جواب کار من رو میدند، من بار ارسال و دریافت Ajax زیاد دارم نباید کند بشه، و در ضمن هم می خوام آون را به چند sub domain بشکنم، ایا این رو خدمات می دهند؟ مرسی