PDA

View Full Version : می شود یک فایل ورد را در کریستال ریپورت نمایش دهیم؟ (توسط c#)

ali.bahrami
شنبه 07 بهمن 1391, 14:14 عصر
سلام دوستان من میخوام توی برنامه ام یک فایل ورد را که کاربر وارد میکنه بتونم توی کریستال ریپورت نمایش بدم آیا چنین چیزی شدنیه ؟
البته اینو بگم تونستم متن را از فایل ورد بخونم و نمایش بدم ولی مشکل اینجاست که فرضا اگر فایل ما دارای عکس یا جدول باشه به مشکل بر میخورم.
دوستان میتونن راهنمایی کنند ؟

khokhan
شنبه 07 بهمن 1391, 14:20 عصر
سلام دوستان من میخوام توی برنامه ام یک فایل ورد را که کاربر وارد میکنه بتونم توی کریستال ریپورت نمایش بدم آیا چنین چیزی شدنیه ؟
البته اینو بگم تونستم متن را از فایل ورد بخونم و نمایش بدم ولی مشکل اینجاست که فرضا اگر فایل ما دارای عکس یا جدول باشه به مشکل بر میخورم.
دوستان میتونن راهنمایی کنند ؟
سلام
نمونه سورس بذار تا به کمک هم درست کنیم

ali.bahrami
شنبه 07 بهمن 1391, 14:42 عصر
دوست عزیز این نمونه کدی که میزارم متن داخل یک فایل ورد را که کنار برنامه هست را میخونه و داخل یک Rich text Box نمایش میده.
حالا اصل موضوع اینه که اگر فایل ما داری عکس یا جدول و ... بود چکار کنیم!!؟

khokhan
شنبه 07 بهمن 1391, 15:14 عصر
دوست عزیز این نمونه کدی که میزارم متن داخل یک فایل ورد را که کنار برنامه هست را میخونه و داخل یک Rich text Box نمایش میده.
حالا اصل موضوع اینه که اگر فایل ما داری عکس یا جدول و ... بود چکار کنیم!!؟

با سلام مجدد این نمونه رو علی الحساب داشته باشین

سعی می کنم نمونه خوب ارسال به کریستال رو هم بسازم وهمین جا بذارم

اما نمونه حاضر عکس وفایل rtf ورد رو توی ریک تکس باکس باز می کنه وعکس ومتن رو یکجا به پرینتر ارسال می کنه

ali.bahrami
شنبه 07 بهمن 1391, 17:34 عصر
ممنون دوست عزیز خیلی عالی بود ولی من هنوز گیر اون کریستال ریپورتم .... اگر زحمتش را بکشی یه دنیا ممنون میشم.