PDA

View Full Version : disable کردن ماکروها در office 2007

slashuur
شنبه 07 بهمن 1391, 15:00 عصر
با سلام خدمت تمامی اساتید
من یک برنامه با اکسس نوشتم که جهت اجرا دارای ماکرو های مختلف هست که همون اول برنامه اجرا میشن
حالا در صورت استفاده از office 2003 به قبل مشکلی ندارم اما میخوام الان برم روی 2007 و 2010 ولی یک مشکلی هست
در صورتی که برای اولین بار روی سیستمی که access 2007 یا بالاتر داره می خوام برنامه رو اجرا کنم به ماکرو های من ایراد میگیره البته میدونم که چه جوری این مشکل رو حل کنم ولی مشکل من اینجاست که تحت این شرایط مجبورم روی هر دستگاهی که می خوام برنامه اجرا بشه برم یکبار ماکروها رو enable کنم و بعد برنامه رو بدم اجراش کنن
حالا می خوام بدونم راهی هست که به صورت اتوماتیک با یک کد VBA یا هر جور کد دیگر قابل استفاده به صورت اتوماتیک این مشکل رو برطرف نمود؟
اگر نه به جای ماکرو از چه قابلیتهایی میتونم استفاده کنم تا فایلم رو بدون مشکل اجرا کنم؟
مشکل درمورد این ماکروها در 2007 به بعد اینه که در صورت enable نبودن یک راست میپره پشت برنامه و تمامی تیبل ها و فرم ها رو نشون می ده
ممنون میشم از دوستان در این مورد بنده را راهنمای کنند.

hasanhzd
شنبه 07 بهمن 1391, 20:51 عصر
درود
منم همین مشکل رو داشتم جوابی نگرفتم
کلا 2003 بهتر از 207 هست من ز خیرش گذشتم

linktaz
شنبه 07 بهمن 1391, 23:14 عصر
سلام.فايل ضميمه،پس از اجرا ميره security اكسس رو روي حالت low ميذاره تا اون پيغام ديگه ظاهر نشه.شايد به دردتون بخوره.

slashuur
یک شنبه 08 بهمن 1391, 14:32 عصر
ممنون از بابت فایل چک میکنم و حتما" اطلاع میدم

slashuur
یک شنبه 08 بهمن 1391, 15:13 عصر
با سلام مجدد و تشکر فراوان از فایل ارسالی فایل مورد نظر به درستی کار می کنه و مشکل من رو حل کرد