PDA

View Full Version : سوال: ایجاد ارتباط بین #C و Proxifier

aradrobo
شنبه 07 بهمن 1391, 16:22 عصر
سلام . می خواهم برنامه ای بسازم که وقتی درونش IP و Port و یوزر و پسورد را زدم ، این مقادیر درون پروکسی فایر قرار بگیرد و بصورت دستی درون پروکسی فایر خودم نزنم ، و برنامه اینکار را برایم انجام دهد . اگر اطلاعاتی در این زمنیه دارید لطفاً راهنمایی کنید . با تشکر

aradrobo
دوشنبه 09 بهمن 1391, 18:13 عصر
یعنی واقعاً کسی چیزی نمی دونه ؟

RED-C0DE
سه شنبه 10 بهمن 1391, 00:13 صبح
یک راه اینه ک با کمک توابع API و SendKey کار کنید :
بعد از زدن کلید ذخیره در برنامه شما، فوکوس روی برنامه پراکسی فایر (پ.ف) می ره و همین روالی ک من و شما برای تنظیم پراکسی در این برنامه ممکنه طی کنیم رو بصورت اتومات شبیه سازی می کنین تا بدون تعامل کاربر انجام بشه. جزئیات و حواشی زیادی داره این روش و اصلا راه جالبی نیست و بسیار مستعد خطا و پر دردسر

راه بهتر
این می تونه باشه ک فایل تنظیمات این برنامه رو دستکاری کنید و تغییرات خودتون رو در اون اعمال کنید تا در برنامه پیاده بشه ک این هم جزئیات زیاد داره اما من شروعش رو می تونم بگم اینجا:
فایل تنظیمات در مسیر

C:\Users\RED-C0DE\AppData\Roaming\Proxifier\Profiles

در فایل Default.prx (یا پروفایلهای دیگه ای با اسامی دیگه) قرار داره. این فایل ساختار xml داره پس می تونین ب راحتی باهاش کار کنید.
بخش مورد نظر شما احتمالا این باشه:
<ProxyList>
<Proxy id="101" type="SOCKS5">
<Address>127.0.0.1</Address>
<Port>3231</Port>
<Options>0</Options>
</Proxy>
</ProxyList>

امیدوارم برای شروع خوب باشه

danialafshari
سه شنبه 10 بهمن 1391, 00:29 صبح
سلام
تا اینجاش سادس مشکل اینجاست که وقتی رمر رو Hash می کنه چطور ما رمزمون رو hash کنیم و در اون قرار بدیم؟
با تشکر

RED-C0DE
سه شنبه 10 بهمن 1391, 00:45 صبح
من از پ.ف استفاده نکردم اینجا هم برای مسئله ای ک مطرح کردن قضیه رو تست کردم چون صورت مسئله ی جالبی بود.

لطفا روال کارشو دقیق تر توضیح بدین ک چیکار می کنه چ اتفاقی می افته و می خواین دقیقا چیکار کنین؟

danialafshari
سه شنبه 10 بهمن 1391, 00:56 صبح
لطفا روال کارشو دقیق تر توضیح بدین ک چیکار می کنه چ اتفاقی می افته و می خواین دقیقا چیکار کنین؟
برنامه ف*ی*ل*ت*.... است و میخوام از طریق win app فیلد رو در فایلی که فرمودید عوض کنم. یک مدت پیش پیداش کردم ولی رمز password رو hash میکنه که منم از textbox که بخوام بفرستم باید hash بشه. حالا مشکل اینجاست چطور hash کنم ؟

RED-C0DE
سه شنبه 10 بهمن 1391, 01:52 صبح
برنامه ف*ی*ل*ت*.... است و میخوام از طریق win app فیلد رو در فایلی که فرمودید عوض کنم. یک مدت پیش پیداش کردم ولی رمز password رو hash میکنه که منم از textbox که بخوام بفرستم باید hash بشه. حالا مشکل اینجاست چطور hash کنم ؟

پسورد بصورت AES256 هش می شه. ترکیب UserName+Password+SaltyHashKey احتمالا این رشته هش رو تشکیل می ده. این وسط 2 راه دارین:
یا وقت بذارین بررسی کنید ک دقیقا ب چ صورت داره هش می شه و saltyHash چیه این وسط (در صورت وجود)

یا

بهتره اصلا Password Encryption رو غیرفعال کنید. (توی تنظیماتش در خود برنامه داره این امکان رو)
و در اینصورت پسورد بصورت plainText ذخیره می شه و می تونین خیلی راحت کارتون رو ادامه بدین

aradrobo
سه شنبه 10 بهمن 1391, 20:27 عصر
یک راه اینه ک با کمک توابع API و SendKey کار کنید :
بعد از زدن کلید ذخیره در برنامه شما، فوکوس روی برنامه پراکسی فایر (پ.ف) می ره و همین روالی ک من و شما برای تنظیم پراکسی در این برنامه ممکنه طی کنیم رو بصورت اتومات شبیه سازی می کنین تا بدون تعامل کاربر انجام بشه. جزئیات و حواشی زیادی داره این روش و اصلا راه جالبی نیست و بسیار مستعد خطا و پر دردسر

راه بهتر
این می تونه باشه ک فایل تنظیمات این برنامه رو دستکاری کنید و تغییرات خودتون رو در اون اعمال کنید تا در برنامه پیاده بشه ک این هم جزئیات زیاد داره اما من شروعش رو می تونم بگم اینجا:
فایل تنظیمات در مسیر

C:\Users\RED-C0DE\AppData\Roaming\Proxifier\Profiles

در فایل Default.prx (یا پروفایلهای دیگه ای با اسامی دیگه) قرار داره. این فایل ساختار xml داره پس می تونین ب راحتی باهاش کار کنید.
بخش مورد نظر شما احتمالا این باشه:
<ProxyList>
<Proxy id="101" type="SOCKS5">
<Address>127.0.0.1</Address>
<Port>3231</Port>
<Options>0</Options>
</Proxy>
</ProxyList>

امیدوارم برای شروع خوب باشه

اصلاً این مسیری که گفتید وجود نداشت . لطفاً نمونه ساخته شده را برایم ارسال کنید .

RED-C0DE
سه شنبه 10 بهمن 1391, 22:58 عصر
برادر راه ک دیگه زیاده واسه پیدا کردن این جور چیزا.بگردین پیدا می کنین.

شما دنبال *.prx در درایو C بگردین (فایلهای پروفایل برنامه پراکسی فایر)
من برنامه رو برای Current User نصب کردم و در این مکان تونستم تنظیمات رو پیدا کنم.شما هم بگردین پیداش می کنید.
من از مستندات خود این برنامه و برنامه های مونیتورینگ کمک گرفتم ک ببینم این برنامه با چ جاهایی در ارتباط است (با کمک ProcMon از SysInternals (http://technet.microsoft.com/en-US/sysinternals/bb896645.aspx))

یا می تونین یک پروفایل جدید بسازید در برنامه پراکسی فایر و اون رو ذخیره کنید. ببینید در چ مکانی ذخیره می کنه (این مکان پیش فرض پروفایلها است)

aradrobo
پنج شنبه 12 بهمن 1391, 21:37 عصر
برادر راه ک دیگه زیاده واسه پیدا کردن این جور چیزا.بگردین پیدا می کنین.

شما دنبال *.prx در درایو C بگردین (فایلهای پروفایل برنامه پراکسی فایر)
من برنامه رو برای Current User نصب کردم و در این مکان تونستم تنظیمات رو پیدا کنم.شما هم بگردین پیداش می کنید.
من از مستندات خود این برنامه و برنامه های مونیتورینگ کمک گرفتم ک ببینم این برنامه با چ جاهایی در ارتباط است (با کمک ProcMon از SysInternals (http://technet.microsoft.com/en-US/sysinternals/bb896645.aspx))

یا می تونین یک پروفایل جدید بسازید در برنامه پراکسی فایر و اون رو ذخیره کنید. ببینید در چ مکانی ذخیره می کنه (این مکان پیش فرض پروفایلها است)

باز هم موفق نشدم . نتیجه جستجو در تصویر زیر می باشد .

mehrdad1991h
پنج شنبه 12 بهمن 1391, 23:10 عصر
ساده ترین روش :
یک پروفایل ذخیره کنید کنار برنامه تون قرار بدینش بعد یوزر و پسورد را در پروفایل ذخیره کنید و پروفایل را بازش کنید تو برنامه خودکار ست میشه

روش ساده تر هم اینکه خود پروکسی فایر را هم به صورت پروتیبل کنار برنامتون بزارید که اگه کاربر پروکسی فایر نداشت بازم با مشکل برخورد نکنید

من با ساخت پروفایل و ذخیره یوزر و پسورد در پروفایل و اجرا کردن پروفایل این کار را انجام دادم
موفق باشید

RED-C0DE
جمعه 13 بهمن 1391, 00:32 صبح
من پسوند فایلش رو اشتباه گفتم.
بجای *.prx دنبال *.ppx باید بگردید.

جدا از اینکه اشتباه گفتم ، شما خودتون اگه یکم با این برنامه کار کنید خیلی راحت تر و سریعتر اینا رو در می یارید

aradrobo
جمعه 13 بهمن 1391, 14:41 عصر
ساده ترین روش :
من با ساخت پروفایل و ذخیره یوزر و پسورد در پروفایل و اجرا کردن پروفایل این کار را انجام دادم
موفق باشید

لطفاً راهنمایی کنید که اینکار چگونه انجام می شود ؟

aradrobo
جمعه 13 بهمن 1391, 14:48 عصر
مسیری که گفتین رو پیدا کردم . وقتی با نودپد بازش می کنم ، در قسمت پسورد یک سری عبارات نا مفهوم می نویسد . مثلاً من در پسورد وارد می کنم یک ، ولی در اینجا نوشته :

<Password>AAACK7KGffiQN5rsqr0tp93hafhE5viIhmokoGVZQbZcwZg=</Password>

سوال دوم : چگونه می توانم این مقادیر رو تغییر دهم ؟ یعنی با استفاده از سی شارپ بتونم رمز و یوزری که اینجا نوشته رو عوض کنم . ممنون می شوم راهنمایی کنید .

aradrobo
جمعه 13 بهمن 1391, 16:09 عصر
توانسم مقادیر را تغییر دهم . حالا سوال آخرم همون مشکل پسورد می باشد . لطفاً راهنمایی کنید که پسورد بر چه اساسی اینجا نوشته می شود ؟

aradrobo
جمعه 13 بهمن 1391, 17:23 عصر
ممنون از اینکه راهنمایی کردین . مشکلم حل شد .