PDA

View Full Version : پسورد

Samira Azad
دوشنبه 10 آذر 1382, 08:36 صبح
من می خوام پسورد یه account رو به دلایلی کاملا منطقی و جوانمردانهhack کنم . با برنامه های hack هم اصلا کار نکردم .می شه یه برنامه خوب معرفی کنید تا من زودتر به نتیجه برسم :mrgreen:

ice boy
دوشنبه 10 آذر 1382, 16:35 عصر
با سلام
من تا به حال از برنامه ی دیگری جز برنامه ی گروه هک خودمان که خود ما نوشتیم استفاده نکردم اما چند برنامه هست که بد نیست
مثل ID DETECTER ,PASSWORD FINDER
که برای ACCOUNT هم کار میکنه.راستی ACCOUNT FINDER هم عالیه.
اما یک نصیحت دوستانه ( تروجان DETECT نشده )عالیه و خیلی آسان برای پیدا کردن همه روی کامپیوتر شخصی که میخواهید هک کنید

ice boy
دوشنبه 10 آذر 1382, 16:39 عصر
ببخشید
تروجان برای پیدا کردن همه چیز(هر چی که بخواهید)عالی است
با عرض معذرت ice_hacker

Vahid_Nasiri
دوشنبه 10 آذر 1382, 18:36 عصر
عجب! :mrgreen: :evil2: :skull: :skull:

Samira Azad
سه شنبه 11 آذر 1382, 08:41 صبح
trojan رو پیدا نکردم ولی رو یه cdآنتی ترجان دیدم . از sub 7 استفاده کردم که ip می خواد .و پورت . من نمی دونم چی باید بنویسم :(

majid_n
سه شنبه 11 آذر 1382, 10:39 صبح
سمیرا خانم گل به همین سادگی که نیست . شما اول باید با برنامه server.exe یک فایل رو آلوده کنید . واسه طرف بفرستید بعد ip و port طرف از طریق email یا شماره icq واسه شما فرستاده میشه . اونوقت اونها رو به برنامه sub7 .exe می دین و connect میکنید .
:mrgreen:

houshmand
سه شنبه 11 آذر 1382, 12:10 عصر
می گم این sub 7 را از کجا میشه گیر آورد :mrgreen: چه جوری است؟ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :evil2: :skull: :skull: :mrgreen:

Samira Azad
سه شنبه 11 آذر 1382, 13:59 عصر
با این حساب کلی دنگ و فنگ داره . من یه cd دارم که نرم افزارهای مختلف sub 7 رو داره

ice boy
سه شنبه 11 آذر 1382, 14:36 عصر
در جواب سمیرا خانم: شما اگر با برنامه ی ip finder کار کنید میتوانید ip ی شخصی را که میخواهید: پیدا کنید اما احتیاج به شانس دارید
چون این برنامه ها برای اهداف شخصی است و به درد PC معمولی نمیخوره بلکه برای سایت های شخصی است.
دوم اینکه :شما از تروجان sub7 نمی توانید استفاده کنید چون توسط anti virous شناسائی میشود مگر اینکه طرف مقابل را راضی کنید
server.exe را به هر ترتیبی که هست باز کند اگر شد که هم account و هر چیزی که میخواهید از طرف به دست آورید مبارکتان باشد اما اگر نشد
از تروجانی که detect نشده است استفاده کنید که در همه ی سایت ها باید بابت آن پول دهید اما در یکی از سایت ها مجانی است و
با کمی گشتن آن را پیدا می کنید اما من الان نام سایت در ذهنم نیست.
در مورد پورت هم شما میتوانید از 1 تا .... همه ی پورتها را امتحان کنید اما بهتر است از پورت 80 وارد شوید چون این پورت مثل دروازه باز است و
اما اگر نشد پورت دیگری را تا 1225 میتوانید امتحان کنید.

ice boy
سه شنبه 11 آذر 1382, 15:02 عصر
در جواب شما آقا علیرضا :این برنامه در تقریبا تمام CD های هک و کرک هست اما قبل از استفاده anti virous خود را غیر فعال کنید چون
anti virous بخصوص norton anti virous اجازه ی استفاده را نمیدهد.یعنی پیغام پیدا کردن تروجان را میدهد.بعد از استفاده یک بار
سیستم خود را اسکن کنید تا مشکلی برای سیستم خودتان پیش نیاید همچنین نسخه ی فارسی آن هم در یکی از وبلاگهای
persian blog هست اما بهتر است برای استفاده از آن ویندوز 2000 و یا xp باشد.

nematia
سه شنبه 11 آذر 1382, 17:42 عصر
حالا من هیچی نمی گم. آقای ICE Boy ، اگر سمیرا بخواد شما رو حک (یا هک) کنه بازم اینقدر کمکش میکنین؟

Gilbert
سه شنبه 11 آذر 1382, 23:43 عصر
آقای ICE BOY عزیز فکر نمیکیند کمی در اشتباه هستید ؟
چطور شده مه فکر میکنید پورت 80 مثل دروازه باز هستش ؟
ممنون میشم توضیح بدید !!!!!!!!!!!! :shock: :!:

M@hdi
چهارشنبه 12 آذر 1382, 07:43 صبح
سمیرا تو که اینقدر خشن نبودی :skull:

Samira Azad
چهارشنبه 12 آذر 1382, 08:34 صبح
آقای iceboy از راهنماییهاتون بینهایت ممنونم
ولی چند نکته رو می خوام بگم
1-کامپیوتری رو که قرار مورد حمله قرار بگیره . ویندوزش xp است.
2-تمام ipهاش رو خودم ست کردم و به کامپیوتر دسترسی کامل دارم
3-username , dial numberهم می دونم. پسوردش هم 5 کاراکتر داره . مال isp ندا هم هست .
فکر نمی کنم پیدا کردن پسوردش زیاد سخت باشه . فکر می کنم با این اوصاف پیروزی نزدیک است .

M@hdi
چهارشنبه 12 آذر 1382, 10:17 صبح
ای بابا سمیرا این که کاری نداره
ما را بگو گفتیم میخواهی از راه دور حال طرف رابگیری . بیا بابا جان با این برنامه هم میتونی سه کارکتر اول پسورد را گیر بیاری . :evil2:
اگه تونستی کرک این برنامه را گیر بیاری به ما هم بگو :oops:
خوش باشی ولی سمیرا جان این کارهای غیره اخلاقی خوب نیست 8)

nematia
چهارشنبه 12 آذر 1382, 15:35 عصر
از همه راحت تر dialPass هست. تازه نیاز به نصب هم نداره. هرچی اکانت و پسورد تو سیستم هست رو میکنه. اگه پیداش نکردین بفرستم!

Samira Azad
چهارشنبه 12 آذر 1382, 15:51 عصر
اگه برام بفزستید .ممنون می شم

ice boy
چهارشنبه 12 آذر 1382, 16:05 عصر
در جواب nematia:اگر من بفهمم با هک شدنم روش جدیدی در هک یاد میگیرم این کار را میکنم .اما اگر منظور شما این است که من نباید این اطلاعات را زیاد به کسی بدهم فکر میکنم اشتباه می کنید( چون تبادل اطلاعات تبادل قدرت است) این را استادم(KSN hacker)میگوید.من در راه هک انسانهایی را دیدم که به دیگران حاضر نیستند چیزی بیاموزند چون فکر می کنند دیگران از آنها جلو می افتند اما من فکر میکنم با یاد دادن
چیزی به دیگران چیز بیشتری یاد میگیرم چون (زکات و افزون شدن علم یاد دادن علم به دیگران است)و اگر قرار است رقابت کنیم همه وهمه
باید در شرایط یکسان باشیم.اگر شما یا سمیرا خانم یا هر کسی دیگر به من چیزی یاد دهید به شما چیز بهتری یاد خواهم .قول میدهم.
ایمیل من هم ice_hackers@yahoo.com است. موفق باشید در هک چه در زندگی.

ice boy
چهارشنبه 12 آذر 1382, 16:33 عصر
اگر کامپیوتر در دست شماست خوب فایل server.exe ی sub7 را در فلاپی کپی کنید بعد آن را در آن سیستم در حالت on line اجرا کنید .
اما ایمیل خود را بنویسید تا به ایمیل شما ارسال شود یا یک کار بهتر از همین open pass XP استفاده کنید که اقا M@hdi لطف کردن و آن
را در صفحه ی قبل برای Download قرار دادند. من از ایشان ممنونم.بعد از dial password finder هم میتوانید استفاده کنید .
راستی من هم فکر می کردم کامپیوتر client است و در جای دیگری است .ببخشید.

ice boy
چهارشنبه 12 آذر 1382, 23:04 عصر
جواب آقای Gilbert: منظور من از مثل دروازه باز است این است که بیشترین نفوذ از طریق این پورت انجام میشود حتی هکرها وقتی شنیدند
ویروس MS BLASTER از طریق ایمیل نفوذ نمی کند فکر کردند از پورت 80 نفوذ میکند. اما بعد فهمیدند از پورت دیگری نفوذ کرده .برای اطلاعات بیشتر به مقالات سایت آشیانه مراجعه کنید.اما اگر من باز اشتباه می کنم لطفا بفرمایید یا به ایمیل من بفرستید .متشکر میشوم.

Samira Azad
شنبه 15 آذر 1382, 08:25 صبح
سلام
آقای ice boy و m@hdi و دیگر دوستان از راهنمایهاتون ممنونم . من برنامه های شما رو تست کردم و باiOpus password سه کاراکتر اول را هم بدست آوردم ولی اگه account روی Mdeamon ست شده باشه . این برنامه ها دیگه پسورد رو نشون نمی دند حتی سه کاراکتر اول رو :(
برنامه ای رو که بشه پسورد رو از تنظیمات Mdeamon پیدا کرد . سراغ ندارید :?: :?:

Inprise
شنبه 15 آذر 1382, 09:25 صبح
من در راه هک انسانهایی را دیدم که به دیگران حاضر نیستند چیزی بیاموزند چون فکر می کنند دیگران از آنها جلو می افتند اما من فکر میکنم با یاد دادن
چیزی به دیگران چیز بیشتری یاد میگیرم چون (زکات و افزون شدن علم یاد دادن علم به دیگران است)و اگر قرار است رقابت کنیم همه وهمه
باید در شرایط یکسان باشیم.اگر شما یا سمیرا خانم یا هر کسی دیگر به من چیزی یاد دهید به شما چیز بهتری یاد خواهم .قول میدهم

نفوذ به محیط شخصی و خصوصی دیگران و نقض Privacy با تجاوز به مال و عرض اون فرد تفاوتی نداره . اگر آموزش دادن نحوهء تخریب امنیت شخصی فردی در دنیای سایبر "علم" است ( و ذکات آن واجب ) بالتبع آموزش نحوهء باز کردن قفل منازل ( به مقاصد علمی !!! ) , آموزش نحوه تجاوز جنسی به کودکان (! به منظور جلوگیری از این امر! ) , آموزش متدلوژی های برتر "دزدی" و مال مردم خوری هم "علم" است و پرداخت ذکات آن یعنی آموزش آن واجب ! این احمقانه است . :arrow:

Gilbert
یک شنبه 16 آذر 1382, 00:05 صبح
جواب آقای Ice Boy : دوست گرامی اجازه بدید تاپیکی در مورد این موضوع باز کنم .
امشب این تاپیک رو باز میکنم و در اونجا خیلی چیزها رو روشن میکنم‌:)

SSP_Software_team
یک شنبه 16 آذر 1382, 07:03 صبح
باباااااااااااا بیاین اینجا :lol: بخش hack از همه ی بخش ها داغ تره :lol:
آقا خیلی ممنون جدا استفاده کردم ولی مدیر این بخش لطف کنه هر از چند گاهی اینجا چن تا نرم افزار معرفی کنه :wink:
ممنون

ice boy
چهارشنبه 19 آذر 1382, 16:43 عصر
با سلام خدمت همه.من چند روزی نبودم و حالا که برگشتم می بینم اتفاقات جدیدی افتاده و پیامهای زیادی رسیده و این پیامها
خیلی عجیبه :shock:
جناب آقای inprise:من قصد جسارت ندارم اما فکر نمی کنید تعریفی که شما از علم در ذهن دارید کمی .....است.
در دانشگاه های کانادا وMIT ی امریکا آموزش ویروس نویسی داده می شود.آیا آنها که دارای قوانین جنایات الکترونیکی هستند هم این حرفها را
میزنند؟حال ما که هنوز دارای چنین قوانینی نیستیم باید چه بگوییم؟

Inprise
چهارشنبه 19 آذر 1382, 17:50 عصر
در دانشگاه های کانادا وMIT ی امریکا آموزش ویروس نویسی داده می شود.آیا آنها که دارای قوانین جنایات الکترونیکی هستند هم این حرفها را
میزنند؟حال ما که هنوز دارای چنین قوانینی نیستیم باید چه بگوییم؟

تصور میکنم احتمالا بهتر از تو میدونم تو دانشگاه MIT چه چیزهائی تدریس میشه ! :roll: بجای ربط دادن گودرز به شقایق (!) و استنتاج نتیجه مطلوبت ، سعی که به این مسئله دقت کنی که

الف) "علم" هم مثل بسیاری از موجودیتها میتونه کارکردهای منفی و زیانباری داشته باشه اگر صحیح و شرافتمندانه مورد استفاده قرار نگیره . یکی از دلائلی که آمریکا دارای بالاترین میزان جرم الکترونیکی و تجاوز به حقوق شهروندان دنیای سایبر است اینه که طرفین این اتفاق یعنی "علم" و "معلم" و "متعلم" در جایگاه صحیحی قرار ندارند . فراموش نکن که آمریکا سازنده اولین بمب اتم دنیا بود و تنها کشوری بود که از اون برای قتل عام صدها هزار بی گناه استفاده کرد ! حالا آیا قراره رفتار خاصی که در فلان محیط دانشگاهی اتفاق بیفته سیاستهای ما رو مشخص کنه ؟

ب) آموزش یک مسئله بصورت آکادمیک با توزیع ویروس و Worm و تروجان و باز کردن پسورد و تصاحب ID ارسال تروجان به سیستم دیگران و تجاوز به حقوق شخصی افراد هیچ تناسبی با هم ندارند .

ج) باید روی عبارت "علم" بحث کرد .

اگر آموزش دادن نحوهء تخریب امنیت شخصی فردی در دنیای سایبر "علم" است ( و ذکات آن واجب ) بالتبع آموزش نحوهء باز کردن قفل منازل ( به مقاصد علمی !!! ) , آموزش نحوه تجاوز جنسی به کودکان (! به منظور جلوگیری از این امر! ) , آموزش متدلوژی های برتر "دزدی" و مال مردم خوری هم "علم" است و پرداخت ذکات آن یعنی آموزش آن واجب ! این احمقانه است

شاید تعریفی که هر کسی ار علم ارائه میکنه با تعاریف دیگران متفاوت باشه اما من روح و نفس آن چیزی که آموزش داده میشه رو در تعریف اون دخیل میدونم ! چگونگی استخراج هروئین از تریاک و نحوه استعمال اون فرآیند پیچیده ایه اما من اون رو "علم" نمیدونم . ( هر چند اینجا چالش اصلا روی تعریف عبارت نیست . توضیحا عرض کردم ... )

د)یکی از ساده لوحانه ترین ادعاهای افراد مخرب ، در زمینه آموزش مباحثی مثل نفوذ به حریم خصوصی افراد ، اینه که ما با مقاصد صلح جویانه و علمی و برای ارتقاء کیفیت حفاظت از حریم خصوصی دست به اینکار میزنیم ! اینگونه افراد یا خودشون عقب مونده ذهنی هستند یا تصور میکنند مخاطبینشون منگول تشریف دارن ! طبیعی است که وقتی یکی از ماموران نیروی انتظامی تو تلوزیون روش باز کردن قفل های سوئیچی منازل رو آموزش بده ، خیلی ها با دیدن سادگی مسئله بلافاصله قفل منازلشون رو عوض میکنن ، اما چند نفر روش دزدی رو یاد میگیرن ؟ چند نفر بلافاصله شروع به تست این آموخته ها و تجاوز به حقوق دیگران میکنن ؟ چند نفر که تمایل داشتند دزدی کنند اما امکانش رو نداشتند ، به فکرشون میرسه شانسشون رو امتحان کنن ؟ چقدر به میزان سرقت اضافه میشه ؟ آیا تمام مردم بالافاصله قفل منازلشون رو عوض میکنن ؟ آیا همه مردم اون برنامه تلوزیونی رو میبینن ؟ ... آیا ... آیا ... ؟ این سوالات بدین معناست که عمومیت مردم شایستگی تامین امنیت شخصی و و امنیت اجتماعی رو ندارن و دقیقا به همین دلیله که پلیس ، نیروهای نظامی و انتظامی ، وزارت اطلاعات و امثالهم وجود دارند ! اینگونه افراد بودن نیتهای سوء و مقاصد شخصی و صرفا برای برقراری امنیت ، به علوم مربوطه مسلح میشن و امنیت رو تامین میکنند :!: نقش "طرف سوم قابل اعتماد" در معماری های بزرگ مقیاس امنیتی ( PKI ) غیر قابله انکاره . قرار نیست در یک شبکه سازمان مقیاس ، تمام کاربران برای تمام درخواستها به تمام درخواست کنندگان اجازه های خاصی رو بدن یا کلمه ورود اونها رو چک کنند ! بلکه مرجع معتبری مثل کنترلگر دامنه که مورد اعتماد همه است این وظیفه رو انجام میده و Certificate Authority هم به افراد مجوزهای الکترونیکی میده که خودش به معنای اعطای اختیارات ( Authorization ) هم هست .

ه) بهت توصیه میکنم بجای صرف کردن عمرت در راههای بیهوده ای چون "هک" که نهایتا" برای افرادی مثل تو ،میتونه ارضاء کننده احساسات باشه ( و نه بیشتر ! ) سعی کنی عمر و وقت و سرمایه ات رو در راههای مفید تری که ضمن داشتن توجیه اقتصادی ، از تو یک فرد مفید و قابل احترام در جامعه میسازه ، صرف کنی ! ( این مطلب رو کسی داره بهت میگه که مسامحتا" و دست پائین پنج ساله بطور جدی و سه ساله بطور تقریبا تمام وقت روی امنیت اطلاعات متمرکزه ...)

و) فکر میکنم ادامه دادن این بحث فایده ای برای هیچکدام از طرفین نداشته باشه و همچنین مطالب فوق صرفا از روی خیرخواهی و با حسن نیت عرض شد و قصد توهین به هیچ فرد حقیقی یا حقوقی وجود نداشت و نهایتا" میدونم که بقول شاعر ... " آنچه البته به جائی نرسد فریاد است" !