PDA

View Full Version : وقتی برنامه باز می شود یک usernam ,password بگیرد بعد برنامه اجرا شود

ali_abbasi22145
دوشنبه 17 بهمن 1384, 12:02 عصر
سلام
من می خواهم وقتی برنامه باز می شود یک usernam ,password بگیرد بعد برنامه اجرا شود و کاربر هم بتواند password یا ترجیحا usernam ,password را بتواند تغییر دهد.
بانک کن SQL SERVER 2000 است.

mehranFX
دوشنبه 17 بهمن 1384, 12:15 عصر
رجوع کن به اینجا:
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=38126

ali_kolahdoozan
دوشنبه 17 بهمن 1384, 17:43 عصر
yani sql ramz bekhad ya barnameh shoma

ali_abbasi22145
سه شنبه 18 بهمن 1384, 08:57 صبح
سلام
sql رمز بخواهد
لطفا با alt+shift فارسی تایپ کنید.

mehranFX
سه شنبه 18 بهمن 1384, 09:34 صبح
سلام
sql رمز بخواهد
لطفا با alt+shift ارس تایپ کنید.
اگر از دلفی استفاده می کنی و از امکانات ADO بهره می بری برای اینکه SQL Server از تو کلمه عبور بخواد کافیه در کامپوننت مربوط به Connecton خود مشخصه login prompt رو مقدار True بدی !!!

ali_abbasi22145
سه شنبه 18 بهمن 1384, 15:19 عصر
سلام
حالا اگر بخواهیم در خود برنامه ما نام کاربر و پاسورد بگیرد به غیر از راه حل دوستمان که گفت یک جدول برای نام کاربر و پاسورد درست کنم که می توانم آیا راه حل بهتر دیگری هست؟

linux
چهارشنبه 19 بهمن 1384, 00:37 صبح
برای چی کاری که راحتر میشه انجامش داد را ول کردی می خواهی لقمه را دور سرت بگردونی؟
همه اینکار هار را sql سرور انجام میده

MM_Mofidi
چهارشنبه 19 بهمن 1384, 21:31 عصر
مگر اینکه بخواهی مدیریت کاربراتو خودت انجام بدی

ali_abbasi22145
دوشنبه 24 بهمن 1384, 09:36 صبح
برای چی کاری که راحتر میشه انجامش داد را ول کردی می خواهی لقمه را دور سرت بگردونی؟
همه اینکار هار را sql سرور انجام میده

سلام
به روی چشم دوست من.
1-اما چرا login prompt\true می کنم و نام کاربر پیش فرض را sa کردم دو بار پاسورد را می خواهد و باید هر دو بار پاسورد درست زده شود تا برنامه کار کند؟
2-در SQL کجا و چطور کاربر و پاسوردها و دسترسی ها را تعریف کنم؟

Ehsansh
دوشنبه 24 بهمن 1384, 10:27 صبح
شما اگر لام ندارید دسترسی کاربران رو به جداول محدود کنید نیازی به کاربران SQL Server ندارید. اگر از روش ساخت Table استقاده کنید بسیار دستتون باز هست و میتونید به کاربران در برنامه مجوز دسترسی به فرمها و سایر کامپوننتها رو بدید.

ali_abbasi22145
دوشنبه 24 بهمن 1384, 12:09 عصر
شما اگر لام ندارید دسترسی کاربران رو به جداول محدود کنید نیازی به کاربران SQL Server ندارید. اگر از روش ساخت Table استقاده کنید بسیار دستتون باز هست و میتونید به کاربران در برنامه مجوز دسترسی به فرمها و سایر کامپوننتها رو بدید.

سلام
می شود کاملتر توضیح دهید؟

linux
دوشنبه 24 بهمن 1384, 16:44 عصر
سلام
به روی چشم دوست من.
1-اما چرا login prompt\true می کنم و نام کاربر پیش فرض را sa کردم دو بار پاسورد را می خواهد و باید هر دو بار پاسورد درست زده شود تا برنامه کار کند؟
مرسی که حرف من گوش کردی!
اول شما بفرمایید از چه محیط و زبانی برای تولید برنامه خودتون استفاده می کنید؟
دوما شما می تونید کاربر به دیتابیس اضافه کنید براش permision تعریف کنید.

ali_abbasi22145
سه شنبه 25 بهمن 1384, 09:59 صبح
سلام
به روی چشم دوست من.

لطفا به این سوالاتم جواب بدهید.

linux
سه شنبه 25 بهمن 1384, 17:25 عصر
دوستان یک کتاب sql گذاشته بودند اینجا اگر آن را دانلود کنی و بخونی همه مشکلات حل میشه.