PDA

View Full Version : set up درست کردن با installshild

nh212002
دوشنبه 17 بهمن 1384, 12:18 عصر
سلام
کسی هست که با ایناستال شیلدset up ساخته باشه/یا بگه که جایی برای download این نرمافزار هست /ممنون

sm
دوشنبه 17 بهمن 1384, 13:17 عصر
بهتره که آخرین نسخه اش رو بخری
چون هم کاملتره هم کم هزینه تر!!!
وقتی نصب کردین و کار کردین اگه مشکلی بود بگین تا کمک کنم

sm
دوشنبه 17 بهمن 1384, 13:19 عصر
ضمنا شنیدم که نسخه Professional 10 اون طوریه که نیاز به نصب Framwork نداره

SYSMAN
دوشنبه 17 بهمن 1384, 14:06 عصر
اگه می خوای بخری که 1300 - 1400 دلاری باید پرداخت کنی وگرنه نسخه 11 اون رو می تونی تهیه کنی. یک سر به بازار رضا بزن اونجا پیدا می کنی.
البته آخرین نسخه ای که اومده InstallShield 11.5 هست که اگه می تونی 160MB رو دانلود کنی میل بزن لینکش رو بهت بدم (اینجا گذاشتن لینک برنامه کرک شده ممنوع هست (مثلا))
sj.manager@gmail.com
اینم یک سری از ویژگی های نسخه InstallShield 11.5:

For almost 20 years, software publishers around the world have used our
solutions for their installation-authoring needs. Our solutions are constantly
updated to stay current
with the latest technologies:
Microsoft's Visual Studio® 2005, .NET™ 2.0, ClickOnce, MSBuild,
Windows® Installer 3.1 nd DIFx 2.0
Third-party objects, including DirectX, Crystal Reports and WMI

Support for Today's Industry Standards

Our installation solutions provide the functionality needed to:
Connect to Microsoft SQL Server 2005, Oracle®, MySQL, IIS and more
Create installations for the multiplatform environment—UNIX,
Linux®, Novell®, Mac and more

Top NEW Features :

Visual Studio 2005 Support
.NET 2.0 Framework Support (MSI)
Microsoft SQL Server 2005 Support
FLEXnet InstallShield Collaboration Module
EXCLUSIVE! ClickOnce to MSI Converter
ClickOnce Support
Microsoft Build Engine (MSBuild) Support
MSI Log Analyzer
DIFx 2.0 Support (Basic MSI and InstallScript MSI)
EXCLUSIVE! FLEXnet InstallShield Activation Module

sm
جمعه 21 بهمن 1384, 00:34 صبح
اگه براتون امکان داره برا من آدرسشو میل کنین
ممنون...راستی سریال که نمی خواد؟!
modenas_79@yahoo.com

بابک زواری
جمعه 21 بهمن 1384, 11:26 صبح
نسخه 11.5 بهمراه کریستال ریپورت 11 بهمراه کلی ابزارهای اینستال شیلد رو بازار رضا مغازه پاکچین میده 4000 تومن ؛ برات صرف میکنه دنبال دانلودش باشی ؟؟؟؟

mamadgmail
جمعه 21 بهمن 1384, 14:22 عصر
لطفا اگه می شه لینکش رو به من هم بده (من به بازار رضا که می گین دسترسی ندارم چون تهران نیستم البته اگه توی تهران باشه این بازار که می گین)
ممنون
korush at gmail

sh
جمعه 21 بهمن 1384, 23:39 عصر
پسر خوب برو به سایت www.techno2000.com (http://www.techno2000.com) تلفنشون رو بردار پول حواله کن سریع بدستت میرسه بهتر از دانلود 1.5 گیگ اطلاعات هست

SYSMAN
شنبه 22 بهمن 1384, 04:07 صبح
پسر خوب برو به سایت www.techno2000.com (http://www.techno2000.com) تلفنشون رو بردار پول حواله کن سریع بدستت میرسه بهتر از دانلود 1.5 گیگ اطلاعات هست

خوب این هم نظر خیلی خوبی هست به هر حال من براتون لینک رو می زارم تصمیم با خودتون هست

sm
شنبه 22 بهمن 1384, 06:03 صبح
ممنون
اگه داشته باشه که حتما میگیرم...آخه منم تهران نیستم و به بازار رضا دسترسی ندارم.

بابک زواری
شنبه 22 بهمن 1384, 10:43 صبح
البته این DVD که من میگم رو تکنو نداره پاکچین داره شماره اش هم 66497541و66414089

reham
یک شنبه 23 بهمن 1384, 10:47 صبح
منم ادرس داون رو میخوام..
reham_ir@yahoo.com

nh212002
یک شنبه 23 بهمن 1384, 12:06 عصر
از همه ممنون
امامن تهران نیستم که بتونم بخرمش و ایااعتمادی هست به این مغازه ها که براشون پول حواله کنم.

بابک زواری
یک شنبه 23 بهمن 1384, 17:12 عصر
از همه ممنون
امامن تهران نیستم که بتونم بخرمش و ایااعتمادی هست به این مغازه ها که براشون پول حواله کنم.
بابا این حرفها نیست اینا روزی بالای چند میلیون فروش دارن ؛ نگران نباش پاکچین به آقای رحمتی بگو بهش هم زنگ زدی بگو من آشنای زواری هستم

nh212002
دوشنبه 24 بهمن 1384, 09:37 صبح
ممنون آقای زواری

MMAASS
سه شنبه 25 بهمن 1384, 09:23 صبح
سلام دوستان
شما که انقد در مورد آخرین ورژنهای اینستال شیلد بحث می کنید و اونو توصیه می کنید پس چرا کم لطفی فرمودین و منو راهنمایی نکردین ؟ :گریه:
من چند وقت پیش یه سوال پرسیدم اما دریغ از یک راهنمایی :گریه:

بابک زواری
سه شنبه 25 بهمن 1384, 15:10 عصر
سلام دوستان
شما که انقد در مورد آخرین ورژنهای اینستال شیلد بحث می کنید و اونو توصیه می کنید پس چرا کم لطفی فرمودین و منو راهنمایی نکردین ؟ :گریه:
من چند وقت پیش یه سوال پرسیدم اما دریغ از یک راهنمایی :گریه:

شرمنده دوست عزیز ؛ شما آدرس اون تاپیک رو بدید به چشم اگر بلد بودم دریغ نمیکنم:قلب:

meh_secure
سه شنبه 25 بهمن 1384, 16:06 عصر
سلام.
من رفتم پاکچین اونو گرفتم تازه با تخفیف(البته گفتم آشنای آقای زواری ام)
install shieldesh که عالیه منتها Crystal reports اون نسخه Professional هستش و من Developer رو می خوام(همه اون رو می خوان). متاسفانه نداشت. یه جا دیگه رفتم اون گفتDeveloper رو فردا میارم تازه هم وارد کردم. قیمتش هم 10000 تومان بود. حالا اگه آشنا در این زمینه داشتید حتما خبرمون کنید.

ممنون.

بابک زواری
سه شنبه 25 بهمن 1384, 21:19 عصر
سلام.
یه جا دیگه رفتم اون گفتDeveloper رو فردا میارم تازه هم وارد کردم. قیمتش هم 10000 تومان بود. حالا اگه آشنا در این زمینه داشتید حتما خبرمون کنید.
ممنون.

کدوم مغازه بود بگو ته توش رو با قیمت پائین تر برات در بیارم ؛ در ضمن اگر با رجیستر کردن اینستال شیلد مشکل داشتی یک ندا بده راهنمائیت کنم یک قلقی داره .

SYSMAN
سه شنبه 25 بهمن 1384, 22:38 عصر
سلام.
من رفتم پاکچین اونو گرفتم تازه با تخفیف(البته گفتم آشنای آقای زواری ام)
install shieldesh که عالیه منتها Crystal reports اون نسخه Professional هستش و من Developer رو می خوام(همه اون رو می خوان). متاسفانه نداشت. یه جا دیگه رفتم اون گفتDeveloper رو فردا میارم تازه هم وارد کردم. قیمتش هم 10000 تومان بود. حالا اگه آشنا در این زمینه داشتید حتما خبرمون کنید.

ممنون.

ببخشید چه خبره که آدم بخواهد 10000 تومان پول یک نرم افزار کپی شده رو بده. تا وقتی بستری چون اینترنت هست چرا آدم بال بال بزن.

Crystal Reports XI
Design, Manage, and Deliver Reports for Extreme Business Insight. Crystal Reports
Developer Edition, the recommended solution for application developers, is a developer
solution for creating and integrating reports into web/server-based applications. Access
your data, format it, and deliver it as information inside and outside your organization.
Use Crystal Reports XI to:
- Easily access and format data into dynamic information
- Build end-user interactivity into your reports
- Effectively maintain your reports and publish them to the
web with BusinessObjects Enterprise
- Integrate reports easily and efficiently.

اگه منظورتون از نسخه Developer همینی هست که اینجا گذاشتم برای دریافت لینکش یک میل کوچک به من بزنید.
قبلش بگم حجم فایلش حدود 520 مگ هست.
sj.manager@gmail.com

بابک زواری
چهارشنبه 26 بهمن 1384, 01:46 صبح
شما اینترنت پرسرعت داری دانلود کردن 520 مگ براتون چیزی نیست برای ما با این دایال آپ که نمیشه این مقدار رو گرفت مجبوریم بخریم

SYSMAN
چهارشنبه 26 بهمن 1384, 14:59 عصر
نه آقا اینترنت پر سرعت کجا بود من هم از همون Dialup استفاده می کنم. گفتم اون دوستانی که ADSL استفاده کنند. یک سوال هم اینکه چه فرقی می کنه نرم افزار رو از بازار بخرید یا انقلاب (در هر صورت هر جفتش کپی هست) ولی توی انقلاب اکثر برنامه ها نصف قیمت هست. به عنوان مثال Adobe Premiere Pro 2.0 که اومده بود توی بازار 2500 تا 3000 تومان بود توی انقلاب 1000تا 1500 تومان (انصافاً پک نرم افزار انقلاب بهتر هم بود)

habedijoo
چهارشنبه 26 بهمن 1384, 16:39 عصر
سلام
دوست عزیز این لینک دانلودت رو لطف کن بزار تا اگر شد استفاده کنیم .

SYSMAN
چهارشنبه 26 بهمن 1384, 18:14 عصر
طبق قوانین سایت گذاشتن لینک کرک و برنامه های کرک ممنوع هست! میل تون رو بزارید براتون می فرستم.

meh_secure
چهارشنبه 26 بهمن 1384, 22:10 عصر
کدوم مغازه بود بگو ته توش رو با قیمت پائین تر برات در بیارم ؛ در ضمن اگر با رجیستر کردن اینستال شیلد مشکل داشتی یک ندا بده راهنمائیت کنم یک قلقی داره .

آقای زواری شما که همیشه به ما لطف داشتید.
کارت مغازه رو نمی دونم چی کار کردم. منتها پلاک 10 مغازه بنام Media Center بود.
در مورد Install Shield هم اگه مشکلی بود حتما خدمتتون می رسیم.

بابک زواری
چهارشنبه 26 بهمن 1384, 23:11 عصر
رفتی اون مغازه اسم صاحبش سعید ترکمان هست پسره با پوست سبزه ؛ رفیق فابریکه هر چیزی خواستی بگو از طرف من اومدی بهت حتما تخفیف خوب میده .

habedijoo
پنج شنبه 27 بهمن 1384, 08:32 صبح
سلام
دوست عزیز SYSMAN من براتون ایمیل زدم . شاید به دستتون نرسیده . به هر حال ایمیل من

h.abedijoo@gmail.com

پیشاپیش از لطفت ممنونم .

meh_secure
پنج شنبه 27 بهمن 1384, 12:18 عصر
رفتی اون مغازه اسم صاحبش سعید ترکمان هست پسره با پوست سبزه ؛ رفیق فابریکه هر چیزی خواستی بگو از طرف من اومدی بهت حتما تخفیف خوب میده .
دقیقا درست می فرمایید.
میگم آقای زواری شما کی رو تو بازار نمی شناسید؟؟

MMAASS
شنبه 29 بهمن 1384, 08:01 صبح
شرمنده دوست عزیز ؛ شما آدرس اون تاپیک رو بدید به چشم اگر بلد بودم دریغ نمیکنم:قلب:

سلام آقای زواری دشمنتون شرمنده
این آدرس اون تاپیکه
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=38007
منتظر راهنماییهاتون هستم

nh212002
شنبه 06 اسفند 1384, 12:40 عصر
سلام
میشه منو درساختن setupبا installshild کمک کنید.
برنامه با وی بی .نت و بانکش اکسس و کریستالم گزارشگیریش و اینستال شیلد 9 هم گرفتم
ممنون میشم راهنمایی کنید وخصوصا در مورد بانکش

SYSMAN
چهارشنبه 10 اسفند 1384, 19:34 عصر
قابل توجه دوستان عزیز امروز نسخه InstallShield 11.5 premiere Edition رو توی بازار دیدم 2 تا CD هست. (چرا دو تا هست را نمی دانم)