PDA

View Full Version : سوال: مشکل ارسال ایمیل در کارن جابز

matrixhassan
یک شنبه 08 بهمن 1391, 18:22 عصر
با سلام

من با یه تابع ایمیل ارسال میکنم و مشکلی ندارم و با کارن جابز تنظیم کردم که هر 4 دقیقه یکبار ایمیل ارسال بشه البته به ایمیل یکسان نه به ایمیل های متفاوت ولی مشکل اینکه هر بار ایمیل ارسال میشه یه فایل 0kb رو تو ریشه اصلی میزاره ( تو قسمت filemaneger ) اسمشم مثلا sendemail.php.123 میشه .

دستور کارن جابز رو هم به صورت زیر دادم

/usr/bin/wget http://www.site.com/Control/sendmail.php 1>&2 &>/dev/null

چطور میتونم این مشکلو حل کنم یعنی دیگه اون فایلهارو ندازه؟

MostafaEs3
یک شنبه 08 بهمن 1391, 19:06 عصر
نه داداش نمیخواد اینجوری دستور رو بدی ! شما توی یک فایل پی اچ پی دستورات ارسال ایمیل رو بنویس بعد توی CronJobs این کد رو بزن :

php -f /home/admin/root/mail.php

بجای home/admin/root/mail.php باید آدرس کامل سرور + نام فایل باشه - دراین حالت اسکریپت شما هر چند دقیقه که زدید فراخوانی میشه و هیچ مشکلی نخواهد بود - دقت کنید برای اینکلود کردن فایل ها باید حتما آدرس کامل سرور رو برای اینکلود بدید

matrixhassan
جمعه 13 بهمن 1391, 12:28 عصر
دوستان من کلا با این کارن بابز مشکل دارم من نمیتونم آدرس کامل سرورم رو پیدا کنم هر چی مینویسم کار نمیکنه پانل من directadmin هستش ؟

آدرس هم اینه :

/usr/local/bin/php -q /home/user/mysite.com/public_html/Control/sendemail.php

واین پیغامو میده

Could not open input file: /home/user/mysite.com/public_html/Control/sendemail.php

matrixhassan
یک شنبه 22 بهمن 1391, 21:09 عصر
دوستان من با هر دستوری تو کورن جاب یه فایل رو اجرا میکنم یه save ار اون فایل رو در قسمت filemanager
می ندازه یعنی اگه بخوام یه فایل رو هر دقیقه اجرا کنم در هر دقیقه یه فایل به قسمت filemanager اضافه میشه .

برای حل این مشکل چیکار باید بکنم ؟