PDA

View Full Version : سوال: چگونگی استفاده از کریستال ریپورت در ویژوال استادیوی 2010 ؟

ali1112
دوشنبه 09 بهمن 1391, 12:10 عصر
سلام دوستان
من برای گزارشگیری توی پروژه ام که با ویژوال استادیوی 2010 میباشه کریستال ریپورت رو دانلود کردم لطفا بهم بگیید که چطوری میشه کریستال ریپورت رو به ابزار تولباکس ویژوال استادیوی 2010 ام اضافه کنم، خیلی واجبه

ordebehesht
دوشنبه 09 بهمن 1391, 12:25 عصر
باین نوع دات نت رو بزاری رو 3.5 یا رو 4 client اما بعد نصب

آما یه پیشنهاد از stimul.. استفاده نمیکنی بیشتر بجچه ها بهش آشنایی دارن میتونی استفاده کنی در صورت برخورد به هر مشکل

ali1112
دوشنبه 09 بهمن 1391, 14:06 عصر
باین نوع دات نت رو بزاری رو 3.5 یا رو 4 client اما بعد نصب

آما یه پیشنهاد از stimul.. استفاده نمیکنی بیشتر بجچه ها بهش آشنایی دارن میتونی استفاده کنی در صورت برخورد به هر مشکل

دوست عزیز منظورتو نفهمیدم،در کدوم قسمت نوع دات نت رو روی 3.5 یا رو 4 client بذارم:ناراحت:، بعد هم اینکه من قرار شده حتما گزارشگیری پروژم رو با کریستال ریپورت انجام بدم،

هیچکس دیگه ای از عزیزان نیست منو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:افسرده:

ordebehesht
دوشنبه 09 بهمن 1391, 14:16 عصر
اسم نرم افزار که ناقص گفتم اینه
Stimulsoft Reports (http://ellforum.com/showthread.php?t=6853)

اما برای مشاهده آیکن کیستال تو تولباکس از منوی project اخرین آیتم که windowsapplication.propertise رو انتخواب کن تو تب application(اون کنار سمت چپ) رو کلیک کن تو اون قسمت target fromwork رو که دیدی اونو بزار رو 3.5 یا 4 cliaint

ehsan123
سه شنبه 10 بهمن 1391, 00:31 صبح
همنطور که دوستمون گفت بعد از باز کردن پروژه تو vs منوی project-> propertise -> applicatio -> target بزار رو net 4 یا net 3.5 بعد تو قسمت Tool box -> report میاد، اگه نبود همون جا راست کلید choose item رو انتخاب کن 2تا تیک reportcrystal viwere - crystalReportDocument رو بزن بعد برو حالش و ببر در ضمن اگه نبود ببین تو قسمت solution explorer تو refrencese توش dllهای مربوط به crystal اضافه شده
یک چیز در مورد کریستال ریپورت، خوبه با برنامه های دیگم آشنا بشی اما شک نکن که بهترین ، حرفه ای ترین ، همه امکانات تا نمودار کشی و محاسبات و..... داره فقط کافیه کار باهاش دستت بیاد برای اثبات حرفم فقط همین و بگم که ماکروسافت علاوه بر report نچندان قوی خودش با شرکتی که کریستال و عرضه می کنه قرار داد بسته تا یه کامپونت تمام عیار ازش واسه ویژال استودیوش بده بیرون این یعنی مهر تایید ماکروسافت و قبول اینکه کریستال بهترین با احترام به نظر سایر دوستان

vapa_71
سه شنبه 10 بهمن 1391, 00:33 صبح
اسم نرم افزار که ناقص گفتم اینه
Stimulsoft Reports (http://ellforum.com/showthread.php?t=6853)

اما برای مشاهده آیکن کیستال تو تولباکس از منوی project اخرین آیتم که windowsapplication.propertise رو انتخواب کن تو تب application(اون کنار سمت چپ) رو کلیک کن تو اون قسمت target fromwork رو که دیدی اونو بزار رو 3.5 یا 4 cliaint

100% موافقم من اصلا گزارشگیری بلد نبودم اما با استیمول تونستم

ordebehesht
سه شنبه 10 بهمن 1391, 01:17 صبح
من خودم با تلریک دارم کار مبکنم البته مبتدی متاسفانه تو custom سازی موندم یاد بگیرم یه آموزش میزارم ببینین چه هست این تلریک