PDA

View Full Version : سورس یا کامپوننتی برای ارسال اس ام اس

SilverLearn
سه شنبه 10 بهمن 1391, 00:27 صبح
آیا سورس یا کامپوننتی برای ارسال و دریافت اس ام اس با وی بی وجود داره ؟

vbhamed
سه شنبه 10 بهمن 1391, 09:16 صبح
سلام

به دنبال كامپوننت Kylix SMS بگرديد

hashem2012
سه شنبه 10 بهمن 1391, 17:55 عصر
من از نرم افزاری که در ضمیمه می باشد برای ارسال پیامک استفاده می کنم این برنامه از یک فایل اکسل جهت دریافت اطلاعات استفاده می کند که ستون اول محتوای پیام را و ستون دوم شماره مقصد را انتخاب می کند .

درخواست :قلب:
اگه امکان دارد دوستان آشنا با برنامه نویسی می توانند مسیر ستون اول که همان محتوای پیامک می باشد را طوری تغییر دهند که کلیه پیامهای ارسالی را از یک فایل متنی دریافت کند .در صورت امکان برنامه را تغییر داده و ارسال نمایند متشکرم

سارا_1372
سه شنبه 10 بهمن 1391, 20:15 عصر
99226من گشتم اینها ها رو برای این کار پیدا کردم داخل گوگل جستجو کنی پیدا میشن:

SMS Senderwith blue tooth ASLI(البته این یک پروژست که یک ماژول داره برات آپش کردم فقط میفرسته یا )
mcore16
Kylix.SMS v5.0.5.1
SMSLibX with VB (چیز مسخره ای انگار ایتالیاییا نوشتن)

تجربه ی خودم:

در 5 Kylix.SMS من مشکلی با ارسال ندارد ولی نسخه ی کرک شدش مشکل دریافت داره البته این نسخه ای که من از سایت اصلی گرفتم مشکل نوشتن اسم تبلیغاتی رو نداره پس نیاز به کرکش نیست اما در بعضی گوشی ها دریافت می کنه ولی بعضی گوشی ها این کار رو نمی کنه مثل گوشی من..(Nokia 6306i classic)

SMS Senderwith blue tooth ASLI البته این یک پروژست که یک ماژول داره برات آپش کردم فقط میفرسته یا من اینجور فکر میکنم چون داخلش متودی برای دریافت ندیدم کلا کارش درسته و نیاز به ocx نداره..
یه توضیح مختصر هم اینکه این باید دکمه ی refresh رو موقع تست پروژه بزنی تا پورت ها رو اسکن کنه :چشمک:

ببخشید لینک اصلاح شد

MohammadGh2011
سه شنبه 10 بهمن 1391, 20:27 عصر
من گشتم اینها ها رو برای این کار پیدا کردم داخل گوگل جستجو کنی پیدا میشن:

SMS Senderwith blue tooth ASLI(البته این یک پروژست که یک ماژول داره برات آپش کردم فقط میفرسته یا )
mcore16
Kylix.SMS v5.0.5.1
SMSLibX with VB (چیز مسخره ای انگار ایتالیاییا نوشتن)

تجربه ی خودم:

در 5 Kylix.SMS من مشکلی با ارسال ندارد ولی نسخه ی کرک شدش مشکل دریافت داره البته این نسخه ای که من از سایت اصلی گرفتم مشکل نوشتن اسم تبلیغاتی رو نداره پس نیاز به کرکش نیست اما در بعضی گوشی ها دریافت می کنه ولی بعضی گوشی ها این کار رو نمی کنه مثل گوشی من..(Nokia 6306i classic)

SMS Senderwith blue tooth ASLI البته این یک پروژست که یک ماژول داره برات آپش کردم فقط میفرسته یا من اینجور فکر میکنم چون داخلش متودی برای دریافت ندیدم کلا کارش درسته و نیاز به ocx نداره..
یه توضیح مختصر هم اینکه این باید دکمه ی refresh رو موقع تست پروژه بزنی تا پورت ها رو اسکن کنه :چشمک:

پس پسوورد فایل فشرده چیه؟یا رو فایل پسوورد نذارین یا میذارین پسووردش رو هم بگید بد نمیشه...

hnarmak
سه شنبه 10 بهمن 1391, 21:34 عصر
با سلام

لطفا پسورد فايل را اعلام بفرماييد

آيا كسي كرك كامپونت ASmsCtrl.dll را داره
اين كامپونت خيلي خوبه ولي كركش را پيدا نكردم
لطفا اگه كسي داره كمك كنه . همچنين اگه فروشي را هم داريد اعلام كنيد
ممنون

hamid.aslani@gmail.com

mehran901
سه شنبه 10 بهمن 1391, 23:17 عصر
درنظر داشته باشین برنامه free call ، میتونه بهتون جهت ارسال رایگان اس ام اس کمک کنه ، قبلا باهاش اس فرستادم ... با هر اسمی که بخواین فرستاده میشه و با خط ایران هم مشکلی نداره

سارا_1372
چهارشنبه 11 بهمن 1391, 10:19 صبح
ببخشید فکر کردم پسورد نداره...

علاوه بر انها می تونی از سایت زیر هم استفاده کنی
http://www.activexperts.com/

لینک زیر بدون پسورد گذاشته شد:

salehi20
یک شنبه 15 بهمن 1391, 09:40 صبح
درنظر داشته باشین برنامه free call ، میتونه بهتون جهت ارسال رایگان اس ام اس کمک کنه ، قبلا باهاش اس فرستادم ... با هر اسمی که بخواین فرستاده میشه و با خط ایران هم مشکلی نداره
فکر کنم داشته باشه

mehran901
یک شنبه 15 بهمن 1391, 12:40 عصر
فکر کنم داشته باشه

با خط ایران مشکلی نداره...! من شخصا کلی باهاش اس فرستادم ! و نکته جالب بجای شماره ، اسمی که شما تعریف کنین میوفته ، مورد خوبش اینه !