PDA

View Full Version : حرفه ای: نمایش شماره تلفن در Lable

teymoorei
سه شنبه 10 بهمن 1391, 18:11 عصر
سلام دوستان می خوام وقتی که تلفن زمگ خورد شماره اون روی یه لیبل نمایش داده بشه .
لطفا راهنمایی کنید .

y.saied
پنج شنبه 12 بهمن 1391, 00:02 صبح
سلام
شما باید از مودمی استفاده کنین که کالرآیدی رو ساپورت میکنه، این نوع مودم الان تو بازار ایران هست هم اینترنتال و هم usb
خوشبختانه برنامه نویسی و استفاده از مودم خیلی راحت هستش، شما کافیه داریور مودم رو نصب بکنین و توی درایورش یه فایل dll هستش که میتونین باهاش ارتباط برقرار کنین و حتی میتونین سیستم تلفن گویاو یا ضبط مکالمات رو هم داشته باشین

و یا اینکه خودتون دست بکار بشین و با avr سخت افزار کالر آیدی رو طراحی و برنامه نویسی کنین و اونو تو وی بی دات نت استفاده بکنین

layegh110
پنج شنبه 12 بهمن 1391, 01:48 صبح
سلام
شما باید از مودمی استفاده کنین که کالرآیدی رو ساپورت میکنه، این نوع مودم الان تو بازار ایران هست هم اینترنتال و هم usb
خوشبختانه برنامه نویسی و استفاده از مودم خیلی راحت هستش، شما کافیه داریور مودم رو نصب بکنین و توی درایورش یه فایل dll هستش که میتونین باهاش ارتباط برقرار کنین و حتی میتونین سیستم تلفن گویاو یا ضبط مکالمات رو هم داشته باشین

و یا اینکه خودتون دست بکار بشین و با avr سخت افزار کالر آیدی رو طراحی و برنامه نویسی کنین و اونو تو وی بی دات نت استفاده بکنین

-----------------------------------------------------------------------------
سلام. ممنون. عالی بود.
فقط اگه توضیحات بیشتری راجع به نحوه ی اتصال هم بدید مبتدیهایی مثل من بهتر و راحت تر استفاده می کنند

Dr.Bronx
پنج شنبه 12 بهمن 1391, 14:44 عصر
توی این دوتا صفحه کامل بهمراه مثال توضیح داده شده .

http://www.dreamincode.net/forums/topic/63607-caller-id/

http://www.codeproject.com/Articles/11238/Working-with-TAPI-3-x-from-NET

موفق باشید ./

teymoorei
دوشنبه 16 بهمن 1391, 18:07 عصر
دوستان خواهش می کنم کمک کنید من فقط می خوام شماره طرف بیوفته ، اینترنتم شخم زدم چیز به درد بخوری پیدا نکردم ظاهرا مشکل خیلی از دوستانه .
لطفا کمک کنید .

teymoorei
سه شنبه 17 بهمن 1391, 14:35 عصر
یعنی یکی پیدا نمیشه تو این سایت کمک کنه ؟

asghar2008
سه شنبه 17 بهمن 1391, 14:40 عصر
سلام

مودمت چیه؟

میخوای از تلفن ثابت استفاده کنی یا از گوشی یا از GSM Modem ؟

teymoorei
سه شنبه 17 بهمن 1391, 20:19 عصر
سلام دوست گلم
فرقی نمی کنه ولی اگه تلفن ثابت باشه بهتر

دقیقا نمیدونم چه مودمیه ولی از این مودمای معمولیه توی بازاره اگه مودم خاضی مد نظرتونه بگید .

Dr.Bronx
چهارشنبه 18 بهمن 1391, 09:37 صبح
الان اون دو تا لینکی که من اون بالا دادم یعنی به درد نخورد ؟؟
حداقل یه تست بزنید :|

teymoorei
چهارشنبه 18 بهمن 1391, 21:58 عصر
تست کردم دوست عزیز فقط رینگ میزنه اما شماره نمیندازه