PDA

View Full Version : مشکل ایجاد فایل در Visual Studio؟

AronJason
سه شنبه 10 بهمن 1391, 20:06 عصر
سلام به دوستان.
من یه برنامه رو کامل توی سیستم خودم با Visual Studio 2008 نوشتم و توش از فایل هم استفاده کردم و دستوراتی مثل fwrite و ... . ولی موقعی که توی سیستم دیگه می خوام کپی کنم، دستورات fwrite فایل به صورت wb که برای ایجاد فایل جدید به کار می ره، با ارور رو به رو می شه و سیستم نمی تونه فایلی رو ایجاد کنه.
مشکل اصلی فکر کنم سر این هست که هر دفعه که پروژه ام رو داخل سیستم دیگه اجرا می کنم، می زنه project out of date و درخواست می کنه که پروژه رو build کنه. احتمالا به خاطر همین هست که توی ایجاد فایل دچار مشکل می شه. می خواستم بدونم چه جوری می شه از شر پیغام project out of date راحت شد و برنامه رو بدون دردسر اجرا کرد؟ چون این جوری که برنامه اجرا می شه، قادر به ایجاد فایل به هیچ وجه نیست و در نتیجه درست عمل نمی کنه.

fatemehmahdieh
پنج شنبه 12 بهمن 1391, 00:09 صبح
سلام اروری که شما می گید project out of date در ابتدای بعضی برنامه ها وقتی اون هارو run می کنید هست وبا زدن گزینه yes مسئله حل می شه اما اگه بعد از زدن yes پیغام
there were build erors?whould you like to continue and run the last successful build ?l
میاد این پیغام نشون دهنده ی خطای کد هست.اگه کدتون چک کردید دیدید هیچ مشکلی نداشت روی گزینه های بالای برنامه گزینه Build و از داخل اون گزینه Rebuild solution انتخاب کنید به اینم دقت کنید که وقتی برنامه در حال اجرا هست دوباره اگهrun کنید همین پیغام میده.:لبخندساده: