PDA

View Full Version : یک سوال کلی پیشکسوتان و پیران برنامه نویسی ایران

rezaamini46
سه شنبه 10 بهمن 1391, 21:21 عصر
با سلام

اگر ممکنه اسامی تمامی کسانی که تو کشور ایران در هر زمینه ی برنامه نویسی زحمت کشیدند و الان سنشون هم بالا هستش رو معرفی کنید و از چه دانشگاهی و با چه مدرکی هستند و الان مشغول چه کاری هستند.

میخوام یه نکته رو تذکر بدم این پست رو زدم صرفا به خاطر این که میخوام کسایی که تو ایران هستند ازنظرتا شون استفاده کنیم در زمینه برنامه نویسی و........ نمی خوام که این مطلب سیاسی و یا نظر های بیخودی بدهند باتشکر

ordebehesht
سه شنبه 10 بهمن 1391, 21:30 عصر
وای خیلی کلیه این که پرسدی مواظب باش شاید حذف کنن

docendo
سه شنبه 10 بهمن 1391, 21:33 عصر
با سلام

اگر ممکنه اسامی تمامی کسانی که تو کشور ایران در هر زمینه ی برنامه نویسی زحمت کشیدند و الان سنشون هم بالا هستش رو معرفی کنید و از چه دانشگاهی و با چه مدرکی هستند و الان مشغول چه کاری هستند.

فکر کنم میخواهمی همه اینها را دور هم جمع کنی تا بشینند یک برنامه بنویسند که چطوری آخوندها میمون و حلزون و سوسک و پشه به فضا بفرستند

ma.rad
سه شنبه 10 بهمن 1391, 21:40 عصر
مشغول کارگری!!!!
خوب این چه سوالی ،یا بازنشت شدن ویا درحال کارن

aliasghar2
سه شنبه 10 بهمن 1391, 21:43 عصر
به نظر من برنامه نویسی تو ایران خیلی جون و برنامه نویس های قدیمی الان معمار شدن

khokhan
سه شنبه 10 بهمن 1391, 21:59 عصر
حالا همه اینا عناصر ذکورند ؟ یا اینکه اوناس پیدا می شه ؟ :لبخند:

r_s1389@yahoo.com
سه شنبه 10 بهمن 1391, 22:12 عصر
میخوای چیکار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

من این تاپیک رو اگه زده بودم برام پیام میومد که اخطار تاپیک الکی درست نکنید

programerinfonet
سه شنبه 10 بهمن 1391, 23:49 عصر
من یک مهندس کامپیوتر قدیمی می شناسم که واقعأ کامپیوتریست بود. فکرشو کن سال 71 اون برنامه نویس بود تو یه کارخونه ی خیلی بزرگ
الان راننده تاکسیه

website.expert
چهارشنبه 11 بهمن 1391, 00:03 صبح
میخوای بدونی آینده برنامه نویسی چجوریه؟!
نترس بیا،آیندش روشنه اگه برق نره!:بامزه:

من یک مهندس کامپیوتر قدیمی می شناسم که واقعأ کامپیوتریست بود. فکرشو کن سال 71 اون برنامه نویس بود تو یه کارخونه ی خیلی بزرگ
الان راننده تاکسیه
:قهقهه::قهقهه::قهقهه:

docendo
چهارشنبه 11 بهمن 1391, 00:12 صبح
الان راننده تاکسیه

تو ایرانمون به برکت وجود مبارک آیت الله ها تمام رشته های دانشکاهی همنطوری است برار من از سه دانشگاه معتبر استرالیا فرانسه و آمریکا دکترای الکترونیک دارد حتی اون موقع اینتل ازشون دعوت به کار کرده بود اما به عشق ایران قبول نکرد و اومد تو ایران 8 سال استاد دانشگاه های تهران اصفهان بود ولی بعد از 8 سال به خاطر اینکه دوست نداشت نماز جمعه بره برکنار شد الان برج ساز شده است

ordebehesht
چهارشنبه 11 بهمن 1391, 00:45 صبح
خوب اینجا ایران است