PDA

View Full Version : پروژه تکس باکس و باتن و لیبل

rezaamini46
چهارشنبه 11 بهمن 1391, 12:46 عصر
با سلام من میخوام سی شارپ یاد بگیرم طبق گفته بچه ها اول الگوریتم و بعد برنامه نویسی میخواستم الان بهم چند تا پروژه بهم معرفی کنید من انجام بدم خیلی ساده باشم در حد باتن و تکس باکس و لیبل فقط این سه تا رو دربر بگیره و اگر ممکنه چند تا پروژه هم برای کار با انواع خاصیتها ی لیبل و تکس باکس و باتن هم پروژه تعریف کنید باتشکر

danialafshari
چهارشنبه 11 بهمن 1391, 13:04 عصر
سلام دوست عزیز
1-ساخت یک کرنومتر = برای یادگیری متغیر و تایمر در سی شارپ
2-ساخت برنامه حاضر جواب (برنامه ای که سوال میکنی و بهت جواب میده) = برای یادگیری if یا switch
3-ساخت برنامه نمایش ساعت = یادگیری توابع dateTime
4-ساخت یک ماشین حساب با چهار عملگر اصلی و 2 تکست باکس ساده = برای یادگیری عملیاتی محاسباتی رو متغیر ها
برای بعضی از اینها باید کار با Convert و یا parse برای محاسبه و تبدیل string به int و بلعکس و .toString() را یاد بگیرید
فعلا همینا خوبه :لبخند:
موفق باشی

paeezbam
چهارشنبه 11 بهمن 1391, 13:12 عصر
با سلام من میخوام سی شارپ یاد بگیرم طبق گفته بچه ها اول الگوریتم و بعد برنامه نویسی میخواستم الان بهم چند تا پروژه بهم معرفی کنید من انجام بدم خیلی ساده باشم در حد باتن و تکس باکس و لیبل فقط این سه تا رو دربر بگیره و اگر ممکنه چند تا پروژه هم برای کار با انواع خاصیتها ی لیبل و تکس باکس و باتن هم پروژه تعریف کنید باتشکر

پاسخ :

سلام دوست من به نظر من بهتره بری کتاب مهندس هاشمیان رو مطالعه کنی اگه اونو بخونی اعتماد بنفس خوبی پیدا خواهی کرد چون از مبتدی شروع کرده و کم کم شما رو به سمت یادگیری پیشرفته زبان سی شارپ راهنمایی خواهد کرد .
و می تونی اونو از وب من دانلود کنی : www.afreedownload.blogfa.com
نکته : برای دسترسی به پروژه هم می تونی تو همین وب از بخش منو به قسمت پروژه های سی شارپ و کتاب های الکترونیکی هم دسترسی داشته باشی
موفق باشی