PDA

View Full Version : اسانترین فریم ورک از نظر یادگیری سریع

zatron
چهارشنبه 11 بهمن 1391, 17:24 عصر
اسانترین فریم ورک از نظر یادگیری سریع

Joyebright
پنج شنبه 12 بهمن 1391, 01:22 صبح

جستجو کن متوجه میشی

h.rezaee
پنج شنبه 12 بهمن 1391, 10:57 صبح
سلام . اولین قدم یادگیری در هر فریم ورکی آموزش زبان اصلی آن فریم ورک است تا بتوان به سادگی به آن امکانات اضافه کرد ، پس قدم اول یادگیری زبان نوشته شده آن فریم ورک. بعد از این که آن زبان را یاد گرفتید حالا سراغ این میریم که چه امکاناتی مد نظر است که می خواهیم آن فریم ورک داشته باشد .
همه فریم ورک ها هم ساده هستند منتها بسته به نیاز خودتون یکی رو انتخاب کنید.
موفق باشی

wallfa
پنج شنبه 12 بهمن 1391, 13:00 عصر
کلا با فریم ورک مخالفم ! البته منظورم فریم ورک مثل کیک و زند و .... است نه فریم ورکی که خودت نوشته باشی !

masato
پنج شنبه 12 بهمن 1391, 16:06 عصر
بنظرم اول ci بعد cakephp

afshin9032
پنج شنبه 12 بهمن 1391, 17:05 عصر
کلا با فریم ورک مخالفم ! البته منظورم فریم ورک مثل کیک و زند و .... است نه فریم ورکی که خودت نوشته باشی !
به نظر من اشتباه می کنی .
این ابزار ها کار یک نفر یا دو نفر نیست و کلی روی اونها تجزیه و تحلیل شده تا بتوانند توسعه برنامه رو سریع کنن.
اگر هم خود شما بخواهید ابزار را از نو پیاده سازی کنید همان قضیه اختراع دوباره چرخ می باشد .
مگر آنکه امکانات متفاوت مد نظر داشته باشید و منابع مورد نیاز را داشته باشید.

afshin9032
پنج شنبه 12 بهمن 1391, 17:07 عصر

آسانترین و سریعترین فریم وورک برای php ، فریم ورک codeigniter می باشد

pnusharp
یک شنبه 13 اسفند 1391, 20:21 عصر
CodeIgniter بهترینه.

codedme
یک شنبه 13 اسفند 1391, 20:59 عصر
من با zend و Yii و codeigniter و کمی هم symfony کار کردم.
از نظر یادگیری codeigniter از همه ساده تر هست + راهنما یا documentation خیلی خوبی دارد و بعلاوه کامیونیتی خیلی خوبی دارد و همچنین نکته ی دیگر این هست که سوال هایی زیادی در موردش توی گوگل می تونید پیدا کنید که کار یادگیری رو ساده تر می کنه
فریمورک Yii هم بسیار شبیه به CI هست اما امکانات بیشتری رو به صورت پیشفرض ایجاد کرده مثلا خودش ماژولار هست که البته در CI هم به راحتی این کار انجام میشه ولی در Yii دیگه اینکار رو خودشون کردن و بعلاوه در Yii خودش موتوری داره که ماژول رو برای شما آماده می کنه تا شما کد اصلیتون رو بنویسید که بازم زیاد به نظر من مورد خاصی نیست، همچنین ادعا شده که فریمورک Yii از Ci سریعتر هست ( و البته سرعتش در مقیاس کاربر های زیاد خودش رو میتونه نشون بده)
در کل من CI رو توصیه می کنم.

اگر می خواید ادامه دار کار کنید و این کار رو حرفه ای دنبال کنید یک آشنایی با CI پیدا کنید و بعد بهترین گزینه Laravel هست چرا که ریشه هاش از CI هست اما دیگه محدودیت های CI در سطوح پیشرفته رو نداره
http://laravel.com/

رضا قربانی
یک شنبه 13 اسفند 1391, 21:06 عصر
به نظر من اشتباه می کنی .
این ابزار ها کار یک نفر یا دو نفر نیست و کلی روی اونها تجزیه و تحلیل شده تا بتوانند توسعه برنامه رو سریع کنن.
اگر هم خود شما بخواهید ابزار را از نو پیاده سازی کنید همان قضیه اختراع دوباره چرخ می باشد .
مگر آنکه امکانات متفاوت مد نظر داشته باشید و منابع مورد نیاز را داشته باشید.
به نظر من خودت اشتباه می کنی