PDA

View Full Version : گفتگو: نحوه ماژول وار کردن سیستم مدیریت محتوا

h.rezaee
پنج شنبه 12 بهمن 1391, 11:56 صبح
سلام به همه دوستان برنامه نویس حرفه ای.
بنده یک سیستم مدیریت محتوا طراحی کردم بر پایه mvc که به زبان php و full ajax و بانک اطلاعاتی اون هم mysql ( البته فعلا در آینده بانک sql و ... هم بهش اضافه میشه ) و از کتابخانه های مختلف php مثل PDO و .... و از template engine معروف و قدرتمند smarty هم استفاده کردم .
حالا می خوام این سیستم مدیریت محتوا رو جوری تنظیم کنم که خیلی راحت بشه ماژول روش سوار کرد.
می خواستم با شما دوستان و عزیزان خوب یک مشورتی داشته باشم تا بهترین و امن ترین و بهینه ترین راه ماژول وار کردن یک سیستم مدیریت محتوا رو بدونم. ممنون میشم اگه بنده رو با مشورت خودتون راهنمایی کنید.

wallfa
پنج شنبه 12 بهمن 1391, 12:59 عصر
راحت ترین راه حلت اینه که یک دیتابیس داشته باشی و یه یه فایل مرجع که همه هسته اون فایل بخونه ! فقط به هسته بفهمونی که آیا اون فایل خوده بشه یا نه ! اگر خوندش بقیه توابع لود کنه اگر نخوندش که هیچی !

h.rezaee
پنج شنبه 12 بهمن 1391, 17:06 عصر
دوستان نظر دیگه ای ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

h.rezaee
پنج شنبه 12 بهمن 1391, 18:13 عصر
یعنی واقعا نظری نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستان خواهش می کنم

h.rezaee
دوشنبه 16 بهمن 1391, 15:38 عصر
سلام دوستان بنده رو راهنمایی می کنید؟!!!!!!!

Veteran
پنج شنبه 26 بهمن 1391, 18:07 عصر
منم علاقه دارم بدونم به چه شکل میشه یک سیستم رو ماژول بذیر کرد.

h.rezaee
جمعه 27 بهمن 1391, 15:12 عصر
بنده هم همین طور ولی مثل اینکه کسی نیست راهنمایی کنه؟!!!

فرزند کوروش
جمعه 27 بهمن 1391, 19:31 عصر
شما میتونید یه پوشه مثلا به اسم module داخل روت سایتت درست کنی و ماژول مورد نظر رو داخل ( مثلا ماژول اخرین مطالب که کدنویسی کردی ) رو داخل اون قرار بدی.بعد یه چدول تو دیتابیست بسازی و اسم ماژولت رو داخلش وارد کنی بعد هر جا که خواستی از ماژولت استفاده کنی اون رو از دیتابس بخونی و اینکلود کنی تو بخش مورد نظرت