PDA

View Full Version : سوال: عدم اجرای اسلاید شو + پروژه

اوبالیت به بو
شنبه 14 بهمن 1391, 00:29 صبح
درود بر شما

من یک پروژه کوچیک درست کردم اما متاسفانه هیچ حرکتی صورت نمی گیره. لطفا پروژه را دانلود نمایید.

نکته: Connection String را تغییر دهید.
نکته: دیتابایس در یک فایل sql ذخیره شده است.
نکته: پس از ایجاد دیتابایس، آدرس تصاویر را به این صورت وارد نمایید:
~/Uploads/1.jpg
~/Uploads/2.jpg
~/Uploads/3.jpg

99407

ممنونم از شما

aspismylove
شنبه 14 بهمن 1391, 01:12 صبح
درود بر شما

من یک پروژه کوچیک درست کردم اما متاسفانه هیچ حرکتی صورت نمی گیره. لطفا پروژه را دانلود نمایید.

نکته: Connection String را تغییر دهید.
نکته: دیتابایس در یک فایل sql ذخیره شده است.
نکته: پس از ایجاد دیتابایس، آدرس تصاویر را به این صورت وارد نمایید:
~/Uploads/1.jpg
~/Uploads/2.jpg
~/Uploads/3.jpg

99407

ممنونم از شما

سلام ، ول کن تو رو خدا برای ی اسلایدر این همه فایل و ... داری اصافه میکنی به سایت در صورتیکه بهتر از اینها خیلی سبک ترن از این ...:متعجب:

من که کلا گیج شدم و چیزی سر در نیاوردم راستش و بخای :اشتباه:

aliblue
شنبه 14 بهمن 1391, 08:01 صبح
من پروژه ت رو ندیدم ولی من با یک اسلایدشوی دیگه شبیه این مشکل رو داشتم مشکل از آدرس دهی عکس ها بود.~/ را از اول حذف کن یعنی به این صورت آدرس بده.Uploads/1.jpg

اوبالیت به بو
شنبه 14 بهمن 1391, 09:59 صبح
من پروژه ت رو ندیدم ولی من با یک اسلایدشوی دیگه شبیه این مشکل رو داشتم مشکل از آدرس دهی عکس ها بود.~/ را از اول حذف کن یعنی به این صورت آدرس بده.Uploads/1.jpg

فکر نمی کنم مشکل این باشه چون داخل ItemTemplate یک Image قرار داده شده. تصاویر بدرستی نمایش داده می شوند اما حرکتی صورت نمیگیره

اوبالیت به بو
شنبه 14 بهمن 1391, 10:00 صبح
سلام ، ول کن تو رو خدا برای ی اسلایدر این همه فایل و ... داری اصافه میکنی به سایت در صورتیکه بهتر از اینها خیلی سبک ترن از این ...:متعجب:

من که کلا گیج شدم و چیزی سر در نیاوردم راستش و بخای :اشتباه:

منظورتون فایل های js هست؟ اینها در قالب سایت بودند که دانلود کردم.

b.paseban
شنبه 14 بهمن 1391, 11:35 صبح
سلام بر شما.
تو وصل شدن به بانک موردی نداره و یکی ازر عکسها رو هم بخوبی نشون میده مشکل از فایل های JQUERY هست بنظر من.
این پلاگین رو از جایی دانلود کردین؟اگه آره ممنون میشم لینکش رو برام بزارین که یه نگاهی به سورس اصلی بندازیم.اینطوری بهتر میشه ایراد رو پیدا کرد.

اوبالیت به بو
شنبه 14 بهمن 1391, 13:30 عصر
سلام بر شما.
تو وصل شدن به بانک موردی نداره و یکی ازر عکسها رو هم بخوبی نشون میده مشکل از فایل های JQUERY هست بنظر من.
این پلاگین رو از جایی دانلود کردین؟اگه آره ممنون میشم لینکش رو برام بزارین که یه نگاهی به سورس اصلی بندازیم.اینطوری بهتر میشه ایراد رو پیدا کرد.

متاسفانه سایت اجازه آپلود نمی ده اما قالب مورد نظر در این لینک هست:

http://sasoon.ir/5/index.html

b.paseban
شنبه 14 بهمن 1391, 15:33 عصر
دوست عزیز من نمیتونم تشخصی بدم که کدوم یکی از فایل های jquery که توی این آدرس ارسال شده از طرف شما , مختص اون اسلایدر هست.
یه سایت هستی به اسم http://www.htmldrive.net/ که نمونه های زیادی از اسلایدها رو میتوندی توش ببینید بنظر من از اونا استفاده کنید خیلی به کارتون میخوره.

اوبالیت به بو
شنبه 14 بهمن 1391, 18:41 عصر
درود بر شما

قالب رو در چند قسمت ضمیمه کردم. لطفا دانلود کنید.

ممنونم.

994269942799428

پ.ن:

مشکل توسط این پست حل شد:

http://barnamenevis.org/showthread.php?317497-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF&p=1691900&viewfull=1#post1691900