PDA

View Full Version : سوال: مشکل در datalist

pixy_only
شنبه 14 بهمن 1391, 18:22 عصر
سلام
دوستان داخل پروژهم که فروشگاه هست برای نمایش محصولاتم یک datalistگذاشتم که از طریق استور پروسیجری که دو جدول به هم جوین شده نمایش داده میشه.حالا میخوام روی هر کالا که کلیک کرد وارد یک صفحه دیگه بشه که مشخصات کامل اون کالا اونجاست نمایش داده بشه در واقع تو همین صفحه هم datalistگذاشم که به همون جوین وصله
تو سایت سرچ کردم اما جایی ندیدم نوشته باشه تو datalisteدومی چکار کنم که فقط مشخصات همون کالا کلیک شده رو نشون بده.خیلی گیج شدم لطفا یکی برام توضیح بده:اشتباه:

mohsen_f_b
شنبه 14 بهمن 1391, 18:59 عصر
سلام

شما به صفحه دوم ProductID را ارسال کنید و در آن صفحه براساس آن دیتا را از بانک بگیرید و در جاهای مخصوص قرار دهید.

موفق باشید

اوبالیت به بو
شنبه 14 بهمن 1391, 19:26 عصر
سلام
دوستان داخل پروژهم که فروشگاه هست برای نمایش محصولاتم یک datalistگذاشتم که از طریق استور پروسیجری که دو جدول به هم جوین شده نمایش داده میشه.حالا میخوام روی هر کالا که کلیک کرد وارد یک صفحه دیگه بشه که مشخصات کامل اون کالا اونجاست نمایش داده بشه در واقع تو همین صفحه هم datalistگذاشم که به همون جوین وصله
تو سایت سرچ کردم اما جایی ندیدم نوشته باشه تو datalisteدومی چکار کنم که فقط مشخصات همون کالا کلیک شده رو نشون بده.خیلی گیج شدم لطفا یکی برام توضیح بده:اشتباه:

اون کنترلی که روش کلیک میشه باید یک کنترلی باشه که سبب پست بک صفحه بشه مثل ImageButton یا HyperLink که خودش هدایت می کنه. اما معمولا از ImageButton استفاده میشه. باید خاصیت CommandName اون کنترل رو مثلا Details بدید و CommandArgument رو برابر Eval فیلد کلید اصلی که مثلا ProductID باشه قرار بدید. یعنی Eval("ProductID")

بعد در رویداد ItemCommand کنترل DataList بنویسید:

if(e.CommandName=="Details")
{
Response.Redirect("ProductDetails.aspx?ID="+ e.CommandArgument.ToString());
}