PDA

View Full Version : سوال در مورد انبارداری

as222222
شنبه 14 بهمن 1391, 20:42 عصر
سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم :
سوال بنده در مورد اینکه چطور میشه کدی در ویژوال نوشته که از طریق یک تکس باکس وقتی عددی را وارد میکنی اگر از قل این عدد در tablموجود بود فاکتور را نشون بده با تشکر فراوان اگر امکانش هست پاسخ بدید احتیاج دارم ممنون .

hasanhzd
شنبه 14 بهمن 1391, 21:12 عصر
درود
چند خط پایین تر از ارسال شما یه ارسال هست به نام
مشکل فیلتر رکوردها
جوابتونه

as222222
یک شنبه 15 بهمن 1391, 12:48 عصر
سلام دوست عزیز تشکر مینکم از اینکه به سوال پاسخ دادید امام منظور من از سوال قبل این بوده که بنده دو جدول دارم که از یکی به عنوان سر فاکتور استفاده میکنم و از دیگیری به عنوان شرح اقلام فاکتور که هر دو جدول از طریق id با هم در ارتباط هستند در فرم فاکتور یک ساب فور هست که اقلام فاکتور در آن ثبت میشود و در فرم اصلی هم مشخصات فاکتور که یک تکست با نام شماره مستند می باشد و اما سوال اصلی :
اساتید من میخواهم در رویداد AfterUpdate این textکدی بنویس که اگر این شماره مستند از قبل موجود میباشد کل فاکتور را برای من نمایش بدهد و باز هم در اخر اگر منظورم را کامل نرسانده ام عذرخواهی میکنم از حضور تمام اساتید و مجربین در این رشته با تشکر:لبخندساده:

as222222
یک شنبه 15 بهمن 1391, 15:07 عصر
یعنی کسی جواب نمیده هی امان از بی سوادی من هی :گریه::ناراحت:

mahdytaherian
یک شنبه 15 بهمن 1391, 17:20 عصر
با سلام در صورتي كه ارتباط بين دو جدولت درست باشه نيازي به كد نداري و با وارد كردن شماره تكراري زير فرم اطلاعات قبل رو نمايش ميده البته اگه شماره مستند به عنوان كليد استفاده شده باشه كه درآن صورت جلوگير خواهد شد از فيلد تكراري
راه ديگر اينكه ميتوني فرمي با يك كومبو باكس تشكيل داده و در فرمت يك كليد گذاشته كه اين فرم راباز كرده واز آن شماره مستند را فراخواني كني

hasanhzd
یک شنبه 15 بهمن 1391, 20:00 عصر
درود
احتمالا کارتون مربوط به فرم رسید یا حواله میشه

شما باید از سابفرم استفاده کنی

فیلد ارتباطی تون هم همون فیلد مشترکتون باشه

برای جستجو یا فیلترهم از همون چیزی که برای اون ارسال مورد اشارم گذاشتم میتونید استفاده کنید

خواستید هم فایل بذارید درخدمتم 2003

as222222
دوشنبه 16 بهمن 1391, 12:10 عصر
با سلام رو ی سیستم من 2013 نصبه اگه میشه مثال بذارید با تشکر

hasanhzd
دوشنبه 16 بهمن 1391, 19:42 عصر
درود
شما فایلتو بذار چون حداقل یه چیزایی ساختی دیگه از صفر شروع نمیکنیم