PDA

View Full Version : مبتدی: افزایش حجم بانک با تکس ادیتورهااااااا

saeed31641
شنبه 14 بهمن 1391, 21:19 عصر
سلام بچه من یه سوال دارم لطفا جواب بدین
من از یه ادیتور استفاده کردم که کاربر بیاد یسری اطلاعات رو بنویسه بعد تو بانک ذخیره کنه.
حال میای توبانک هم اطلاعات رو ذخیره میکنه هم کد اچ تی ام ال رو...
حال فکر میکنم اونجوری دادهای اضافی تو بانک ذخیره میشه حجم بانک میره بالا.
ایا راه حلی هست یا بیام از تکس باکس معمولی استفاده کنم

fakhravari
شنبه 14 بهمن 1391, 21:45 عصر
خیر زیاد نمی کنه.
در کل سایت های خبری بدون html سیو میکنن.
بعد با css استایل روش میندازن

saeed31641
شنبه 14 بهمن 1391, 22:25 عصر
نخیر دوست عزیز سایت خبری نگفتمممممم
شما برای کاربران قسمتی میزارین که میان کاراشون برای مدیر می نویسند.حالا یکی میاد با یه فونت می نویسه یکی با فونت دیگه یکی رنگش عوض میکنه یکی سایز متنشو.اینم تو بانک ذخیره میشه .
سایت خبری یه css برای تمامی خبرهاااا دیگه هر کابر نمیاد برای خودش یه فونت یا رنگ بنویسه

EnKamran
شنبه 14 بهمن 1391, 22:47 عصر
خوب دوست عزیز اگه همچین چیزی قراره بگیره خوب نیازی به استفاده از امکانات اضافی تکست ادیتورها ندارید از همون تکست باکس استفاده کنید، یا میخواهین خیلی شیکتر بشه خوب از سی کا ادیتور استفاده کنید و روی Simple قرار بدید.
زمانی از امکانات کامل ادیتورها استفاده می کنیم که نیاز داشته باشیم مثل همین اخبار و این چیزا.

saeed31641
شنبه 14 بهمن 1391, 22:52 عصر
خوب منم همینومگیمممممممممم میگم این اطلاعات اضافی تو بانک ذخیره میشه جالب نیست

EnKamran
شنبه 14 بهمن 1391, 23:14 عصر
بنده عرض کردم که شما جایی که نیاز دارید فقط ثبت میکنید، جایی که نیاز ندارید از حالت ساده یا تکست باکس معمولی استفاده میکنید.

fakhravari
یک شنبه 15 بهمن 1391, 08:45 صبح
دوستان حال شما خویه؟
چرا به عنوان پستی که زدین توجه نمی کنید؟

alihassanabadi
دوشنبه 16 بهمن 1391, 15:13 عصر
دوستان حال شما خویه؟
چرا به عنوان پستی که زدین توجه نمی کنید؟
آره حال همه خوبه عنوان پست با بحث هاشون هم خونی داره
شما خودتو ناراحت نکن.
ببینید آقای saeed31641 (http://barnamenevis.org/member.php?208682-saeed31641) درسته شما اگه از editor استفاده کنید فضای بیشتری رو نسبت به TextBox معمولی میخواد به خاطر رنگ و لعابی که طرف به متنش میده(تگ های html )
مثلا من خودم از ادیتور تو بخش مدیریت یک وب سایت که الان آنلاینه استفاده کردم البته تو بخش های دیگه هم به خاطر حدود 40 تا مقاله با 30 یا 40 تا رکورد ساده دیگه 6 مگ از دیتا بیس طرف رفته
به هر حال هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد.
دوستمون هم آقای KamranShakh (http://barnamenevis.org/member.php?104157-KamranShakh) درست فرمودند هر جا که قراره اطلاعات در حد چند خط وارد شه یا از تکس باکس استفاده کنید یا ادیتور رو روی حالت ساده تنظیم کنید که فضای زیادی رو نگیره.