PDA

View Full Version : سوال: نحوه فشار دادن کلید باتن در web browser

maxvel
شنبه 14 بهمن 1391, 23:20 عصر
سلام چطور میشه کلید تب رو در web browser فشار داد

ممنون

maxvel
یک شنبه 15 بهمن 1391, 00:36 صبح
اگه کسی میدونه لطف کنه جئاب بده

یکم عجله دارم

maxvel
یک شنبه 15 بهمن 1391, 14:51 عصر
یعنی کسی بلد نیست؟

Alirezanet
دوشنبه 16 بهمن 1391, 04:51 صبح
سلام
توضیحاتتون خیلی کم بود که بشه دقیق متوجه شد چیکار میخواید انجام بدید. ولی در کل وقتی یک صفحه رو با کنترل webbrowser لود میکنید دسترسی به تمامی مقادیر html صفحه دارید.
یکمقدار اگه html بلد باشید مشکلتون حل میشه ! کنترل رو اگه Id داره با کد : document.GetElementById پیدا میکنید و آخرش .click میزنید .

کلش به همین سادگیه ...
حالا شما بگید مشکلتون دقیقا کجاست اگه این نبود ...

حدس میزنم توی پیدا کردن کنترل مشکل دارید یعنی مثلا کنترل مورد نظر id نداره ! ... در این شرایط هم باید از یک حلقه for استفاده کنید و بین element های مورد نظر مثلا (input) بگردید و کنترلتون رو پیدا کنید . در نهایت .click .
موفق باشید

maxvel
دوشنبه 16 بهمن 1391, 10:01 صبح
مرسی :قهقهه: با اینکه توضیحاتم کم بود ولی کامات فهمیدید که مشکلم چیه! و این خودش جای تشکر داره

کنترلش هیچی نداره نه id نه input نه elemnt خاصی. این سورس رو داره

<textarea dir="ltr" tabindex="-1" role="textbox" aria-label="Rich text editor, vB_Editor_001_editor, press ALT 0 for help." class="cke_source cke_enable_context_menu" style="width: 100%; height: 100%; min-width: 100%; max-width: 100%; resize: none; outline: none; text-align: left;"></textarea>

atiye_khaje
دوشنبه 07 تیر 1395, 14:36 عصر
سلام
من یه صفحه وب رو توی webBrowser لود می کنم. متاسفانه داده ها به صورت جدول صفحه بندی شده اند. چه جوری می توانم توی C#‎‎‎ تابع جاوااسکریپت مورد نظر رو صدا بزنم؟
آیا با صدا زدن اون تابع و اجراش میشه به محتوای صفحه جدید دسترسی داشت؟ لطفا من راهنمایی کنید. ممنون.