PDA

View Full Version : دغدغه های طراحی حرفه ای

faramarz_s
دوشنبه 10 آذر 1382, 16:16 عصر
در طراحی حرفه ای نقش نرم افزار بی بدیل است.
:oops: برای مثال الان دریم ویور واقعا یک پک حرفه ای برای طراحان وب حساب می شود و در صد بالایی از بازار را هم بر عهده دارد.
من به عنوان برنامه نویس ای اس پی دات نت نیاز دارم که دغدغه های زیبا شناختی در پروژه هایی که به برنامه نویسی نیاز دارند را کاملا رعایت کنم.
کار گروهی هم که می دانم اولین پیشنهاد شماست را با توجه به شرایط فعلیم امکانپذیر نمی دانم.
در ضمن می خواهم که حداقل اصول حرفه ای وب را در صفحات ASP.NET رعایت کرده باشم و خوب می دانید که محیط وِیژوال استودیو با همه امکاناتش حرفه ای برای طراحی گرافیکی وب نیست! :wink:
حالا بنظر شما :
بنده که می خواهم پروژه هایی با حجم برنامه نویسی معمول قبول کنم و در ضمن با فرانت پیج و دریم ویور هم چند ساله که کار می کنم باید برای پاسخگویی به نیازهای طراحی حرفه ای درون صفحات پروژه هایم چکار کنم؟
:wink:

cpuman20
دوشنبه 10 آذر 1382, 17:41 عصر
با سلام
منظور شما داشتن یه نرم افزار خوبه که Asp.net وکارهای گرافیکی رو خوب ساپورت کنه .

faramarz_s
دوشنبه 10 آذر 1382, 22:53 عصر
البته خود دریم ویور امکان تصحیح و ویرایش برای ASP.NETرا دارد اما شما باید پس از انجام کلیه مراحل ویرایش حرفه ای دریم جان را بسته و باز به محیط ویژوال استودیو بازگشته و برنامه را
کامپایل کرده و تازه متوجه شوید که جدولتان دقیقا وسط صفحه نیست!!!!! 8)

faramarz_s
سه شنبه 11 آذر 1382, 15:03 عصر
جناب نصیری شما چه پیشنهادی می فرمایید؟ :wink:

Vahid_Nasiri
سه شنبه 11 آذر 1382, 17:51 عصر
بدیهی است که هدف از ایجاد سایتی با محتوای asp.net فقط زیبایی نیست اگر اینطور بود همان HTML و DHTML کفایت می کردند...
شما بهتر است برای کارهای asp.net خودتان چند سری template آماده کنید و سپس آنها را به محیط دات نت انتقال دهید. حالا کمی باید گوشه و کنار آنرا تصحیح کنید تا همه چیز بر وفق مراد شود. از این چند مورد در خیلی از کارهایتان می توانید استفاده کنید ..... و استفاده شده! :wink:

faramarz_s
جمعه 14 آذر 1382, 13:06 عصر
جناب نصیری من هم قبا با شما موافقم لیکن سایت مایکروسافت که طراحی حرفه ای را با برنامه نویسی دات نت ارائه داده باعث ایجاد سوال در ذهن من شد!
برای کاری بخش فرانت پیج را که مرور می کردم همه صفحاتش با دات نت و البته با طراحی بسیار زیبا :lol:
فکر می کنم که آنها خودشان باید حساب ین امور را بهتر از ما داشته باشند.

faramarz_s
چهارشنبه 03 دی 1382, 14:04 عصر
فکر کنم راه حل همان دریم ویور است.
براحتی طراحی حرفه ای یک صفحه از پیش آماده شده را در دریم ویور انجام می دهیم آنگاه آنرا در وِیژوال استودیو باز کرده و ...

faramarz_s
چهارشنبه 03 دی 1382, 20:41 عصر
آقایون نظر بدهید این بحث در عمل جدی است.
اکثر کاربران برای زیبایی پول بیشتری می دهد تا کارایی :shock: